Profile cover photo
Profile photo
Rodzinny Dom Pomocy Krystyna Zbroch
About
Rodzinny Dom Pomocy Krystyna Zbroch's posts

Post has attachment
Któż z nas nie kocha seriali? Świetnie rozumiemy, że nasi pensjonariusze mogą być bardzo mocno przywiązani do swojego ulubionego tytułu, dlatego do ich dyspozycji oddajemy telewizor, na którym mogą wspólnie oglądać wybrane przez siebie pozycje. Dodatkowe informacje o naszym ośrodku publikujemy pod linkiem http://domopiekipodbrzoza.pl/. 
Photo

Post has attachment
Ze względu na zaniki pamięci osoby cierpiące na Alzheimera potrzebują o wiele więcej uwagi niż inni seniorzy w podobnym wieku. W naszym ośrodku http://domopiekipodbrzoza.pl/ wszystkim naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną opiekę, a w razie potrzeby – pomoc pielęgniarską. 
Photo

Post has attachment
Wiosenne dni to jedne z najpiękniejszych momentów w naszym ośrodku. Nasz budynek położony jest w malowniczej, zielonej okolicy oraz ozdobiony jest licznymi kwiatami, które właśnie niedługo zaczną kwitnąć. Ta sceneria jest wprost wymarzoną do wiosennych spacerów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej placówce, zapraszamy na stronę http://domopiekipodbrzoza.pl/dom-opieki/.
Photo

Post has attachment
Smaczne jedzenie to gwarancja dobrego humoru u osób, które je spożywają. Z tego też powodu bardzo dbamy o jakość posiłków, jakie otrzymują nasi podopieczni. Wszystkie potrawy przyrządzane są wyłącznie ze świeżych składników, pochodzących z pewnego źródła. Więcej o naszym ośrodku znajda Państwo na stronie http://domopiekipodbrzoza.pl/dom-opieki/.
Photo

Post has attachment
Nasz ośrodek opieki nad osobami starszymi oferuje również możliwość dziennej opieki. Jest to doskonała opcja dla rodzin, które nie mogą zapewnić swoim bliskim odpowiedniej opieki w ciągu dnia. Nasi specjaliści zapewnią Państwu bliskim właściwą opiekę. Dodatkowe szczegóły dostępne są na stronie http://domopiekipodbrzoza.pl/dom-opieki/. Zachęcamy również do kontaktu. 
Photo

Post has attachment
Każdemu podopiecznemu zapewniamy pełne wyżywienie w postaci czterech posiłków w ciągu dnia. Wszystkie dania są przygotowywane wedle upodobań i zaleceń mieszkańców. W naszym domu opieki uwzględniamy także diety pensjonariuszy oraz szczegółowe wytyczne lekarzy. Zapraszamy serdecznie. 
Photo

Post has attachment
Do Państwa dyspozycji posiadamy łącznie 11 miejsc noclegowych. Oferujemy 3 pokoje trzyosobowe oraz 1 pokój dwuosobowy. Dla wygody oraz bezpieczeństwa osób niepełnosprawnych przygotowaliśmy także w pełni wyposażony pokój kąpielowy. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.domopiekipodbrzoza.pl.
Photo

Post has attachment
Poszukujemy osób do pracy na stanowisko kierownika domu opieki, osoby z wykształceniem i doświadczeniem w zawodzie.
Kontakt: krystynazb@gmail.com

Photo

Post has attachment
W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem znajdujących się u nas osób. Nad bezpieczeństwem i samopoczuciem naszych pensjonariuszy czuwa wykwalifikowany personel, posiadający doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Oprócz tego zapewniamy naszym podopiecznym opiekę profesjonalnych pielęgniarek. Informujemy, że obok stałych pobytów nasz dom opieki prowadzi również opiekę dzienną dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Szczegóły dostępne są na stronie http://domopiekipodbrzoza.pl/dom-opieki/.
Photo

Post has attachment
Nasz ośrodek położony jest w urokliwej, spokojnej okolicy, która jest wprost stworzona do letnich spacerów. Budynek, w którym znajduje się nasza placówka, jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na pensjonariuszy czekają wygodne oraz komfortowe pokoje (dwu- oraz trzyosobowe). Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o domu opieki "Pod Brzozą", zachęcamy do odwiedzenia strony http://domopiekipodbrzoza.pl/dom-opieki/, a także do kontaktu z nami. 
Photo
Wait while more posts are being loaded