Profile cover photo
Profile photo
Archi Bia Pracownia Projektowa
5 followers
5 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Zachód słońca jest końcem dnia i początkiem nocy, trudne dni mają również swoje końce. Po nich przychodzi czas uspokojenia, odprężenia by na nowo móc przywitać kolejny dzień życia. Takim początkiem kolejnego dnia a jednocześnie zachodem poprzedniego jest z pewnością ten element małej architektury ustawiony na skraju wybrzeża gdzieś w kraju dalekiego Wschodu (Azja).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro architektoniczne Archi Bia Pracownia Projektowa mieści się w Białymstoku. Oferujemy współpracę zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom oraz placówkom publicznym. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, dane teleadresowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://archibia.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzą również dokumentacje budowlane. Prowadzenie dokumentacji budowlanej podczas budowy jest obowiązkowe i powinna ona zawierać m.in. pozwolenie na budowę, dokładnie opisany projekt budowlany, dziennik budowy oraz operaty geodezyjne. Pracownia architektoniczna Archi Bia oferuje pomoc w sporządzeniu dokumentacji budowlanej - http://archibia.com.pl/oferta/dokumentacje-budowlane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym różni się inwentaryzacja budowlana od projektu budowlanego? Inwentaryzacja zawiera obraz budynku, który już istnieje, a nie dopiero jest planowany, jak to ma miejsce w przypadku projektu. Inwentaryzacja budowlana jest niezbędna przy pracach remontowych budynku oraz przebudowie obiektu. Pomoc w sporządzeniu inwentaryzacji oferuje firma Archi Bia z Białegostoku - http://archibia.com.pl/informacje/inwentaryzacje-budowlane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą się Państwo przekonać o jakości i innowacyjności naszych rozwiązań? Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Realizacje na naszej stronie internetowej. Będą mogli Państwo zobaczyć, jak wyglądają efekty naszej pracy. Zamieściliśmy tu zdjęcia projektów mieszkań jedno- i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, itp. Jesteśmy przekonani, że niejeden projekt przypadnie Państwu do gustu - http://archibia.com.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług z zakresu doradztwa budowlanego. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Nasze usługi doradcze zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Dzięki temu mamy pewność, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący. Zapraszamy do współpracy - http://archibia.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych świąt, pełnych miłości, radości i rodzinnego ciepła. Niech szczęście i pomyślność nie opuszcza Państwa w nadchodzącym roku. Wszystkiego dobrego życzy Pracownia Architektury Archi Bia - http://archibia.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli planują Państwo inwestycję budowlaną i chcecie nawiązać współpracę, warto najpierw przygotować istotne informacje. Niezbędne będą takie dane jak: lokalizacja przyszłej inwestycji, funkcja jaką inwestycja miałaby spełniać, jak również powierzchnia planowanej zabudowy. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszych poradach na stronie internetowej - http://archibia.com.pl/porady/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Państwa firma się rozwija i potrzebujecie budynku magazynowego do przechowywania towarów? Zamiast korzystać z gotowych rozwiązań, lepiej zdecydować się na współpracę z biurem architektonicznym, które weźmie pod uwagę Państwa sugestie i zaprojektuje budynek magazynowy, który spełni Państwa oczekiwania w każdym calu. Zachęcamy do kontaktu z biurem projektowym Archi Bia w Białymstoku - http://archibia.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również projektami przebudowy. Jeśli więc chcielibyście Państwo zmienić coś w Waszym domu, firmie, hali magazynowej, to chętnie pomożemy. Zmienimy istniejący obiekt w taki sposób, aby przypadł Państwu do gustu i abyście mogli cieszyć się nim przez długie lata. Zapraszamy http://archibia.com.pl/ !
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded