Profile

Cover photo
centrum-pozyczkowe.com.pl
1 follower|80,961 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Nieraz słów „pożyczka” i „kredyt” używamy naprzemiennie. Jakie są jednak podstawowe różnice pomiędzy tymi dwoma formami finansowymi? http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/wiadomo%C5%9Bci-po%C5%BCyczkowe/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
ViaSMS to firma udzielająca pożyczek do maksymalnej kwoty 2 000 zł. Procedura jest łatwa i szybka – bez zbędnych formalności. Wystarczy jedynie zarejestrować się i złożyć wniosek przez Internet, a w ciągu godziny gotówka trafia na wskazane konto. Więcej:  http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/szybkie-po%C5%BCyczki-bez-bik/viasms/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Z niedawno opublikowanego raportu ING Bank Śląski wynika, że Polacy nie potrafią regularnie oszczędzać.  Prezentujemy wam zatem krótki poradnik jak skutecznie odłożyć pieniądze na wyznaczone cele :)

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/po%C5%BCyczka-sms-porady/jak-m%C4%85drze-oszcz%C4%99dza%C4%87/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ministerstwo Finansów od dłuższego czasu pracuje nad projektem ściślejszego nadzoru nad firmami pożyczkowymi oraz regulującym działalność parabanków. W planie jest także wprowadzenie nowego limitu kosztów kredytu konsumenckiego.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Na początek kilka porad jak mądrze kupować! Jak postępować by ustrzec się przed niewłaściwym wyborem i jak nie dać się nabić w butelkę. Jakie kupować produkty by zaoszczędzić :)

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/porady-ekspert%C3%B3w/jak-m%C4%85drze-kupowa%C4%87/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
ZFP czyli Związek Firm Pożyczkowych, instytucja zrzeszająca i dbająca o standardy jakości firm świadczących usługi pożyczkowe prezentuje 10 zasad bezpiecznego oszczędzania. Zachęcamy do zapoznania się z poradami :)

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/po%C5%BCyczka-sms-porady/jak-bezpiecznie-po%C5%BCycza%C4%87/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jak co roku magazyn Forbes opublikował ranking najbogatszych ludzi świata. Znalazło się w nim aż 1.426 osób, którzy razem zgromadzili majątek łącznie 5,4 biliona dolarów!

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/wiadomo%C5%9Bci-po%C5%BCyczkowe/ranking-najbogatszych-ludzi-%C5%9Bwiata/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Provident to międzynarodowa instytucja oferująca pożyczki bez zaświadczeń na okres 30, 45, 60 oraz 90 tygodni nawet do 10 000 pln. Minimum formalności, brak ukrytych opłat oraz możliwość spłaty pożyczki w ratach to główna charakterystyka oferty. Dodatkowym atutem jest profesjonalna pomoc konsultantów, którzy dostępni są przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7 do 21.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ekspres Kasa wchodząca w skład Grupy Ferratum, przyznaje pożyczki przez Internet w 20 krajach. Proponuje pożyczki chwilówki bez BIK do 2 000 zł na okres do 60 dni bez ukrytych opłat i bez BIK. Formalności można dokonać przez Internet, a pieniądze są przesyłane Klientom w ciągu 15 minut.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Witamy Was serdecznie w Google+! Zaufaj naszemu doświadczeniu w zakresie analizy pożyczek konsumenckich. Zachęcamy do obserwowania i komentowania naszego profilu :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Pożyczki od zaraz!
Introduction

Potrzebujesz pilnie gotówki?

Nie wiesz gdzie warto wziąć pożyczkę?

Wskażemy Ci właściwą odpowiedź

Zaufaj naszemu doświadczeniu w zakresie analizy pożyczek konsumenckich. Skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców, którzy w prosty i przystępny sposób objaśnią Ci najważniejsze kwestie.

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl

Contact Information
Contact info
Email