Profile

Cover photo
centrum-pozyczkowe.com.pl
1 follower|46,075 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Nieraz słów „pożyczka” i „kredyt” używamy naprzemiennie. Jakie są jednak podstawowe różnice pomiędzy tymi dwoma formami finansowymi? http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/wiadomo%C5%9Bci-po%C5%BCyczkowe/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
ViaSMS to firma udzielająca pożyczek do maksymalnej kwoty 2 000 zł. Procedura jest łatwa i szybka – bez zbędnych formalności. Wystarczy jedynie zarejestrować się i złożyć wniosek przez Internet, a w ciągu godziny gotówka trafia na wskazane konto. Więcej:  http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/szybkie-po%C5%BCyczki-bez-bik/viasms/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Z niedawno opublikowanego raportu ING Bank Śląski wynika, że Polacy nie potrafią regularnie oszczędzać.  Prezentujemy wam zatem krótki poradnik jak skutecznie odłożyć pieniądze na wyznaczone cele :)

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/po%C5%BCyczka-sms-porady/jak-m%C4%85drze-oszcz%C4%99dza%C4%87/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ministerstwo Finansów od dłuższego czasu pracuje nad projektem ściślejszego nadzoru nad firmami pożyczkowymi oraz regulującym działalność parabanków. W planie jest także wprowadzenie nowego limitu kosztów kredytu konsumenckiego.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ekspres Kasa wchodząca w skład Grupy Ferratum, przyznaje pożyczki przez Internet w 20 krajach. Proponuje pożyczki chwilówki bez BIK do 2 000 zł na okres do 60 dni bez ukrytych opłat i bez BIK. Formalności można dokonać przez Internet, a pieniądze są przesyłane Klientom w ciągu 15 minut.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Witamy Was serdecznie w Google+! Zaufaj naszemu doświadczeniu w zakresie analizy pożyczek konsumenckich. Zachęcamy do obserwowania i komentowania naszego profilu :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
1 person
Agata Kossowska's profile photo
 
ZFP czyli Związek Firm Pożyczkowych, instytucja zrzeszająca i dbająca o standardy jakości firm świadczących usługi pożyczkowe prezentuje 10 zasad bezpiecznego oszczędzania. Zachęcamy do zapoznania się z poradami :)

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/po%C5%BCyczka-sms-porady/jak-bezpiecznie-po%C5%BCycza%C4%87/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jak co roku magazyn Forbes opublikował ranking najbogatszych ludzi świata. Znalazło się w nim aż 1.426 osób, którzy razem zgromadzili majątek łącznie 5,4 biliona dolarów!

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/wiadomo%C5%9Bci-po%C5%BCyczkowe/ranking-najbogatszych-ludzi-%C5%9Bwiata/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Provident to międzynarodowa instytucja oferująca pożyczki bez zaświadczeń na okres 30, 45, 60 oraz 90 tygodni nawet do 10 000 pln. Minimum formalności, brak ukrytych opłat oraz możliwość spłaty pożyczki w ratach to główna charakterystyka oferty. Dodatkowym atutem jest profesjonalna pomoc konsultantów, którzy dostępni są przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7 do 21.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Na początek kilka porad jak mądrze kupować! Jak postępować by ustrzec się przed niewłaściwym wyborem i jak nie dać się nabić w butelkę. Jakie kupować produkty by zaoszczędzić :)

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl/porady-ekspert%C3%B3w/jak-m%C4%85drze-kupowa%C4%87/
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have them in circles
1 person
Agata Kossowska's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Pożyczki od zaraz!
Introduction

Potrzebujesz pilnie gotówki?

Nie wiesz gdzie warto wziąć pożyczkę?

Wskażemy Ci właściwą odpowiedź

Zaufaj naszemu doświadczeniu w zakresie analizy pożyczek konsumenckich. Skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców, którzy w prosty i przystępny sposób objaśnią Ci najważniejsze kwestie.

http://www.centrum-pozyczkowe.com.pl