Profile cover photo
Profile photo
Kuba Srebrzyński
8 followers
8 followers
About
Kuba's posts

Post has attachment
Nowe trendy w meblarstwie w 2017 roku.
https://www.hacienda.pl/blog/11_nowe-trendy-w-meblarstwie-w-2017-roku

Zajawka:
Nowy rok to dla wielu osób szansa na realizację postanowień i zmiany w swoim życiu. W branży meblarskiej każdego roku pojawiają się nowe trendy, które wypierają te aktualnie popularne. To naturalny porządek rzeczy – stare musi ustąpić miejsca nowemu. Czy jednocześnie lepszemu? Nie da się orzec, ponieważ to kwestia wysoce dyskusyjna – odpowiedź zależy od preferencji klientów, a jak wiadomo, ilu klientów, tyle gustów. 2017 rok nie będzie wyjątkiem w sferze mody – on również przyniesie nowe pomysły, nowe motywy i nowe możliwości. Z pewnością aranżacje i trendy meblarskie A.D. 2017 trafią w gusta osób zainteresowanych zmianą wystroju czy wymianą mebli. Przyjrzyjmy się temu, co będzie popularne w 2017 roku.

Post has attachment
Porównanie stylów w kolekcjach Parma i Siena. Jakie dodatki będą odpowiednie do każdej z kolekcji?
https://www.zrobionezdrewna.pl/blog/meble/porownanie-stylow-w-kolekcjach-parma-i-siena-jakie-dodatki-beda-odpowiednie-do-kazdej-z-kolekcji

Zajawka:
Aranżacja mieszkania jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Mimo że trzeba włożyć w nią wiele wysiłku i poświęcić jej sporo czasu przynosi wymierne korzyści. Niezależnie od wybranego stylu, by cała kompozycja była spójna i prawidłowo odbierana należy odpowiednio operować dodatkami – wiedzieć co pasuje, co nie, czego dodać więcej, a czego unikać. W skrajnych przypadkach jeden niedopasowany element psuje całą aranżację. Nie chcielibyśmy, by mały błąd zniweczył plan idealnego urządzenia naszych czterech kątów. Nie powinniśmy się obawiać, błędy można naprawić. Lepiej jednak jest ich unikać – zapobiegać, zamiast leczyć. Dobór dodatków do mieszkania porównajmy na przykładzie kolekcji Parma i Siena. Sprawdźmy co do nich pasuje!

Post has attachment
Charakterystyka stylów w meblarstwie. Styl Art déco, Shabby Chic i industrialny.
https://www.woodica.pl/woodica-blog/charakterystyka-stylow-w-meblarstwie-styl-art-deco-shabby-chic-i-industrialny.html

Zajawka:
Nawet jeśli naszym ulubionym stylem aranżacji wnętrza nie jest żaden z wymienionych w tytule lub wcale ich nie znamy, nie powinniśmy się ograniczać i stwarzać sztucznych barier. Warto czasem spróbować czegoś nowego, dlatego zachęcam do przeczytania niniejszego artykułu. Przyjrzymy się w nim trzem stylom urządzania wnętrz. Kto wie, może odkryjemy coś idealnego dla siebie? 

Charakterystyka stylów w meblarstwie. Styl skandynawski, rustykalny i kolonialny.
https://www.woodica.pl/woodica-blog/charakterystyka-stylow-w-meblarstwie-styl-skandynawski-rustykalny-i-kolonialny.html

Zajawka:
Aranżacja swoich czterech kątów jest zwykle bardzo wyczerpująca, aczkolwiek, gdy już jest po wszystkim i nasze wnętrze wygląda tak, jak wyglądać powinno, czujemy ogromną satysfakcję. Przyjrzyjmy się popularnym stylom urządzania wnętrz. Jeśli akurat szukamy inspiracji, być może uda nam się znaleźć coś dla siebie i najtrudniejszą część procesu: wybór stylu, będziemy mieć z głowy. 

Post has attachment
Charakterystyka stylów w meblarstwie. Styl prowansalski, klasyczny i nowoczesny.
https://www.woodica.pl/woodica-blog/charakterystyka-stylow-w-meblarstwie-styl-prowansalski-klasyczny-i-nowoczesny.html

Zajawka:
Większość z nas przywiązuje dużą wagę do otoczenia, w którym się znajduje. Szczególnym miejscem jest nasz dom czy mieszkanie. Jego aranżacja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie mieszkańców oraz odbiór przez gości. Im bardziej styl wpisuje się w nasz gust, z tym większą przyjemnością będziemy spędzać czas w naszych czterech kątach, tym chętniej będziemy spotykać się w nich z rodziną czy znajomymi. Warto urządzić mieszkanie w interesującym nas stylu. Przyjrzyjmy się trzem z nich: prowansalskiemu, klasycznemu oraz nowoczesnemu. 

Post has attachment
Zobacz więcej na:
http://www.homebook.pl/posty/3784/meble-w-jadalni-funkcjonalnosc-i-ergonomia-czy-wyjatkowy-styl

Zajawka:
Posiadanie osobnego pomieszczenia, jakim jest jadalnia, przynosi wiele pozytywów. Przede wszystkim to najbardziej oczywiste – mamy gdzie wygodnie i na spokojnie zjeść. Przy okazji to świetnie miejsce do spotykania się z całą rodziną i wspólnego spożywania posiłków, choćby jednego dziennie – taki zwyczaj umacnia więzi rodzinne i jest doskonałą okazją do rozmowy. Nawet jeśli nie mamy możliwości na wygospodarowanie osobnego pomieszczenia na jadalnię, warto stworzyć przynajmniej mini kącik, w którym można ustawić stół i krzesła dla domowników. Jak jednak urządzić jadalnię, by jak najlepiej spełniała swoje zadania? Czy lepiej postawić na praktyczność i wygodę? Czy może jednak warto postawić na niebanalny wystrój, kosztem komfortu? Przyjrzyjmy się obu opcjom, być może uda się odpowiedzieć na to ważne pytanie.

Post has attachment
Artykuł: Salon w stylu rustykalnym – na co zwrócić uwagę?
https://www.hacienda.pl/blog/10_salon-w-stylu-rustykalnym-na-co-zwrocic-uwage

Zajawka:
Salon zdecydowanie jest jednym z najważniejszych punktów mieszkań, które go posiadają. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić na jego obecność, jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Salon, zwany też pokojem dziennym, pełni szereg zadań – jest centralnym punktem mieszkania, skupia całe życie rodzinne, zachęca do wspólnego spędzania wolnego czasu, czasami służy za jadalnię czy strefę rozrywki. W związku z powyższym, salonowi stawiane są bardzo wysokie wymagania – ma być przytulny, przestronny, komfortowy, powinien cieszyć oko oraz zapewniać miejsce do wypoczynku. Każdy poprawnie urządzony salon powinien spełniać te wszystkie wymagania. Skupimy się jednak na salonie w stylu rustykalnym – prawdziwej oazie spokoju i miejscu, w którym można zatopić się w rozmowie z gośćmi czy rodziną.

Post has attachment
Święta w stylu rustykalnym z kolekcją Hacienda. Jak wybrać ozdoby świąteczne?

Przeczytaj cały artykuł na stronie:
https://www.woodica.pl/woodica-blog/swieta-w-stylu-rustykalnym-z-kolekcja-hacienda-jak-wybrac-ozdoby-swiateczne.html

Zajawka:
Rustykalne aranżacje wnętrz zachwycają swoimi powiązaniami z kulturą wiejską. Opierają się w głównej mierze na darach przyrody. Pomieszczenia wyposażane są w solidne i trwałe meble drewniane w naturalnych kolorach. Surowiec, z którego są wykonane, jest jedynym pasującym do rustykalnej aranżacji materiałem na meble. Ich masywne bryły uzupełniane są metalowymi, znacznie bardziej delikatnymi elementami: zawiasami czy uchwytami. Dominują barwy ziemi, a więc szeroki wachlarz brązów, ale także kontrastowe biele i beże. Całość utrzymana jest w spokojnym, statycznym klimacie, o czym świadczy minimalizm względem dodatków – stosuje się ich niewiele, zwykle o praktycznym charakterze...

Post has attachment
Artykuł: Nowoczesne święta z kolekcją Parma. Nastrój tkwi w dodatkach.
https://www.zrobionezdrewna.pl/blog/meble/nowoczesne-swieta-z-kolekcja-parm-a-nastroj-tkwi-w-dodatkach

Zajawka:
Święta Bożego Narodzenia w końcu nadeszły. Pierwsze sklepy zaczęły się przystrajać w świąteczne ozdoby już w listopadzie. Dla wielu osób to przesada, ale rynek ma swoje wymagania i potrzeby. Niemniej jednak, w naszych domach, świąteczne przygotowania rozpoczynają się o wiele, wiele później. Niezależnie od aranżacji, na którą się zdecydowaliśmy urządzając dom, wprowadzenie świątecznego klimatu do mieszkania jest częścią tradycji.

Post has attachment
Artykuł: Salon w stylu nowoczesnym - jakie wybrać meble i dodatki?
http://www.homebook.pl/posty/3496/salon-w-stylu-nowoczesnym-jakie-wybrac-meble-i-dodatki

Zajawka:
Któż z nas nie marzył nigdy o salonie idealnym? Takim, który spełnia wszystkie swoje funkcje, który pięknie wygląda i jest miejscem, w którym chce się spędzać czas? Pomieszczenie to jest jednym z najważniejszych w każdym domu i mamy szczęście, jeśli możemy je sobie urządzić w taki sposób, w jaki chcemy. Jednym z modnych sposobów aranżacji wnętrza jest styl nowoczesny. Także salon możemy urządzić właśnie w tym stylu. Przyjrzyjmy się jaki powinien być, by nowoczesność stała się jego zaletą, a nie wadą.
Wait while more posts are being loaded