Profile cover photo
Profile photo
Helfa. Usługi pogrzebowe
About
Posts

Post has attachment
Firma Usługi Pogrzebowe Figiel „HELFA” prowadzi działalność na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Oławie i Żórawinie. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, kremacją, ekshumacją, a także międzynarodowym transportem zwłok. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/kompleksowa-organizacja-pogrzebu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że uroczystość pogrzebowa w przypadku gdy zdecydujemy się na kremację, jest bardzo podobna do tradycyjnego pogrzebu? Pożegnanie ze Zmarłym w kaplicy przedpogrzebowej może się odbyć przed kremacją lub po kremacji. Wszelkie obrzędy pogrzebowe są takie same jak w przypadku tradycyjnego pochówku. Nasza zakład pogrzebowy oferuje usługi spopielenia zwłok - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/kremacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że ekshumacje zwłok można wykonać jedynie w okresie jesienno-zimowym, od 16 października do 15 kwietnia? Jeśli otrzymamy zgodę Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, ekshumację można wykonać również w innym terminie. Zakład pogrzebowy Helfa zajmuje się organizacją ekshumacji i transportem szczątków ludzkich - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/ekshumacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje także szeroki wybór tabliczek nagrobnych i krzyży. Produkty te wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu przetrwają długie lata bez utraty jakości. Proponujemy tabliczki w różnych kolorach i kształtach, zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/asortyment/krzyze-i-tabliczki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kwiaty są obecne podczas każdej ceremonii pogrzebowej. Kwiaty stanowią wyraz naszego szacunku dla Zmarłego. Specjalnie przygotowane kompozycje kwiatowe z pewnością nadadzą ceremonii pogrzebowej podniosły charakter. Nasz zakład pogrzebowy oferuje szeroki wybór kwiatów i wieńców na pogrzeb - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/asortyment/wience-i-kwiaty/.
Add a comment...

Post has attachment
Nekrologi służą przekazaniu informacji o śmierci bliskiej osoby do wiadomości publicznej. W nekrologu znajdują się informacje o śmierci danej osoby, a także miejsce i czas odbycia się uroczystości żałobnych i pogrzebu oraz kondolencje. Czasem nekrologi zawierają też wiadomość o okolicznościach śmierci. Nasz zakład pogrzebowy oferuje usługi przygotowania nekrologów - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/asortyment/nekrologi/.
Add a comment...

Post has attachment
Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem Osoby Zmarłej do ceremonii pogrzebowej. Wykonujemy m.in. mycie, makijaż i ubieramy Zmarłego. Ciało Zmarłego zostaje przygotowane do pogrzebu w sposób godny oraz z uwzględnieniem życzeń osób bliskich. Garderoba dla Zmarłego może zostać przygotowana przez rodzinę lub oferujemy zakup ubioru w jednym z naszych biur. Zachęcamy do kontaktu - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oddziały naszej firmy pogrzebowej znajdują się we Wrocławiu, Oławie i Żórawinie. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Czekamy na Państwa telefony, wiadomości mailowe oraz osobiste odwiedziny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że kremacja należy do najstarszych rytuałów pogrzebowych na świecie? Pojawia się w wielu kulturach świata, lecz w Polsce jest wciąż zjawiskiem stosunkowo nowym. Jednakże z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Usługi spopielenia zwłok oferuje nasza firma - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/kremacja/.
Add a comment...

Post has attachment
Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok lub szczątków ludzkich z grobu w celu przeniesienia ich na inne miejsce pochówku. Ekshumacje zazwyczaj są powodowane m.in. chęcią przeniesienia szczątków bliskich osób do rodzinnych grobowców. Ekshumacjami zajmujemy się od 20 lat i dysponujemy pojazdami przystosowanymi do transportu szczątków ludzkich. Polecamy nasze usługi - http://www.pogrzeboweuslugi.pl/ekshumacja/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded