Profile

Cover photo
בנק ירושלים, נגב 2 קריית שדה התעופה
34 followers
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
עכשיו, אחרי שהחגים הסתיימו, היקפי המשכנתאות חוזרים לעמוד בממוצע על כ-4.5 מיליארד שקל בחודש!
גם אתם המתנתם שהחגים יסתיימו כדי לקחת משכנתא?
לכתבה המלאה, הקליקו:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4452150,00.html
 ·  Translate
1
 
כולנו רוצים את זה אך מעט מצליחים להגיע לזה – איך משיגים מצוינות כלכלית?
ההבדל בין הצלחה לקושי ב"סגירת החודש".
כתבה מעניינת שכדאי לכל אחד לקרוא!http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4442068,00.html
 ·  Translate
1
 
בן בראון, מנהל דסק לקוחות חדר עסקאות ני"ע,
ותק בבנק ירושלים 6 שנים, ותק בשוק ההון - 8 שנים .
1. לפני שמתחילים להשקיע, יש ללמוד את חוקי המסחר , מהם הנכסים הנסחרים . ניתן לבדוק זאת באתר הבורסה ובשאר האתרים הכלכליים המתמחים בתחום שוק ההון וכמובן לגשת ליועץ ההשקעות בסניפכם .
2. ברגע שכבר התחלתם לבצע השקעות באופן עצמאי , אל לכם להתאהב במנייה/נכס פיננסי שקניתם רק בגלל השם או כל סיבה אחרת , התאהבות זו עלולה לסבך אתכם בהפסד רב יותר, כמובן במידה וקיים הפסד .
3. משמעת וסבלנות - שתי תכונות חשובות ביותר בתחום, שכן קיימים מצבים בהם הרגש משתלט בעת ביצוע השקעות ובדיוק בנקודה זו קבלתם החלטה שגויה .
4. שכר לימוד - לא ניתן להרוויח בלי לדעת להפסיד . קיימים לא מעט אפשרויות להקמת תיק וירטואלי באתרים כלכליים שונים , כך שתוכלו לנסות ולהשקיע בעזרת הידע שרכשתם ולדעת האם אתם בכיוון הנכון ואם הפסדתם, לפחות זה לא הכסף שלכם .
5. טיפ קטן לסוף - כאשר אתם מתעוררים תנו מבט לחוזים העתידיים על מדדי ארה"ב, זה נותן אינדיקציה לאן הרוח "תנשב" בבורסה המקומית , ובצהריים (לרוב 15:30) שימו לב לנתונים הכלכליים (במידה ויש) שמתפרסמים בארה"ב, לעיתים פרסום נתון חשוב יכול לשנות את פני השוק וכדאי לדעת זאת . את הנתונים הנ"ל ניתן למצוא באתרים כלכליים שונים, חיפוש בגוגל יאתר אותם מידית.

"זהו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף ליעוץ השקעות ספציפי המתאים לצרכיו של לקוח מסוים"
 ·  Translate
1
 
הכירו את שרון אוזן, אחראי מחלקת השקעות ושוק ההון בסניף באר שבע, בעל 6 שנות ותק.
הטיפים של שרון להשקעות נכונות:
1.חיסכו רק כשאתם מאוזנים: חיסכון כאשר אתם במינוס אינו משתלם. הריבית שתשלמו על המינוס בכל מקרה תהיה גבוהה מזו שתקבלו על חסכונותיכם.
2. ריבית דריבית: כאשר אתם זקוקים לסכום כסף חד פעמי אל תמהרו לשבור תוכניות חיסכון ארוכות טווח או למכור את תיקי ההשקעות שלכם. בשנים הבאות של החיסכון צוברים ריבית גם על הסכום שהופקד וגם על הריבית שנצברה. שיקלו לקחת הלוואה בתנאים נוחים מן הבנק שלכם.(תלוי בנסיבות אישיות ואחרות)
3.הסיטו חלק מכספכם הפנוי לשוק ההון: השקעה מבוקרת בשוק ההון בעזרתו של יועץ ההשקעות בסניף יכולה לסייע לכם לשפר את התשואה על כספכם בטווח הארוך.
4. הבנה בסיסית בכלכלה: הצרכן המודרני לא יכול להרשות לעצמו לא להכיר מונחים בסיסיים בתחום ההשקעות ובתחום האשראי. מחקרים מראים שצרכנים המחזיקים בידע כלכלי מסוים, התנהלותם הכלכלית השוטפת טובה יותר.
5. חיסכון חודשי: השתדלו לחסוך מידי חודש לא פחות מ10% ממשכורתכם החודשית נטו. חיסכון בשיעור כזה כחלק מהתנהלות כלכלית נכונה יכול לסייע לכם להתגבר על משברים כלכליים לא צפויים.
***זהו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף ליעוץ השקעות ספיציפי המתאים לצרכיו של לקוח מסויים
 ·  Translate
1
 
קונים בתשלומים? לוקחים הלוואות כדי לסגור את המינוס? מתחייבים יותר ממה שאתם יכולים? 
כנראה שגם אתם עושים את הטעויות הנפוצות למינוס בבנק.
הנה 10 הטעויות שגורמות לכם להגיע למצב הזה
 ·  Translate
1
 
חושבים על פיקדון?
מוזמנים לצפות בסרטון שיסביר לכם כיצד לבחור את הפיקדון שיתן לכם את המקסימום
 ·  Translate
1
In their circles
8 people
Have them in circles
34 people
osher lin's profile photo
yael tsuk's profile photo
OZ SHEMESH's profile photo
‫רפאל כהן‬‎'s profile photo
‫קליקתור תור‬‎'s profile photo
‫מפעל החסד יד ביד‬‎'s profile photo
‫ריטרסקי, רון, נקר ושות', חב' עו"ד ונוטריונים‬‎'s profile photo
‫גבריאל פפיסמדוב‬‎'s profile photo
‫יפית פבון‬‎'s profile photo
 
חג אורים שמח לכולכם  :)
 ·  Translate
1
 
18 שנה חלפו מיום הירצחו של ראש ממשלת ישראל, יצחק רבין.
"יצחק רבין ייזכר בתולדות ישראל כמצביא, כמנהיג, כחולם ולוחם למען חירות ישראל. יהיה זכרו ברוך."
מנאומו של ראובן ריבלין בישיבת הכנסת לזכרו של יצחק רבין ז"ל ב-28 לאוקטובר 2012
 ·  Translate
1
 
כולם רודפים אחר החלום לבית ומוכנים להשקיע ממיטב כספם לנכס הנכסף. אבל מה לא בסדר בשכירות?
בשוויץ רק 1/3 מהתושבים גרים בבית בבעלותם, מה רע?!
http://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3609105,00.html
 ·  Translate
1
 
אנחנו נוטים לדחות את זה, לעשות רק מה שחובה ולא נכנסים לפרטים הקטנים – ניהול חשבון הבנק שלנו...
לבנה שיפמן, יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה מסבירה כיצד ננהל נכון את חשבון הבנק שלנו.  לייק אם המידע הזה עזר לכם קצת יותר
 ·  Translate
1
 
בנק ירושלים בדק באיזה בנק מקבלים את הריבית הטובה ביותר על פיקדונות
1
Story

מה גורם לאדם לבחור לפתוח חשבון בבנק אחד ולא באחר? הרי מדובר בהחלטה משמעותית ולא תמיד פשוטה. בבואכם לבחור בנק, עליכם להביא בחשבון כמה פרמטרים: היחס והתנאים  שתקבלו, מסלולי החיסכון שמוצעים לכם, הריבית על חריגה בחשבון מחד ועל פיקדונות מאידך. עד כמה אנשי הבנק מקצועיים בתחומם ועוד. החלטה חשובה אחרת קשורה בגודל הבנק: האם אתם מעדיפים בנק גדול, מרובה סניפים, בנק בינוני או אולי בנק קטן ומשפחתי? איזה בנק משרה עליכם ביטחון שאתם מטופלים כהלכה?

בנק ירושלים הנחשב לבנק קטן, קיים מזה 5 עשורים ונמצא בצמיחה מתמדת בשל האמון הרב שלו הוא זוכה מלקוחותיו. לא מזמן החליטו בבנק ירושלים לצאת במהלך שמכוון לטובת הציבור כולו אשר יעניק 80% מהריבית שנותן בנק ישראל לחסכונות ולפיקדונות בבנק. במאמר הבא תוכלו לקבל מידע נוסף על בנק ירושלים.

בנק ירושלים בראי הזמן

בנק ירושלים הוקם ב- 1963 כ"בנק ירושלים למשכנתאות" – שם המעיד על תחום התמחותו העיקרי באותן שנים. גם כיום נחשב בנק ירושלים לאחד המובילים והמומחים בתחום המשכנתאות. לאורך השנים התרחב הבנק לתחומים נוספים והחל להעניק ניהול אישי של חשבונות עו"ש, הלוואות, מסלולי חיסכון מגוונים, אשראי עסקי, ניהול חשבון לחברות ועסקים, ייעוץ השקעות ועוד.

אורי פז מכהן מאז 2010 כמנכ"ל בנק ירושלים ולצידו יושבים בדירקטוריון בכירים בתחום ההשקעות והפיננסיים. 16 סניפיו של בנק ירושלים פזורים בכל רחבי הארץ, ומשרדי ההנהלה יושבים בירושלים ובאיירפורט-סיטי בשדה התעופה. הבנק נשלט על ידי חברת יצוא חברה להשקעות בע"מ ומניותיו נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

בנק ירושלים – ערכים מובילים

הרבה אנשים חוששים מבנקים. המספרים, הנוסחאות, האותיות הקטנות, ההפתעות בתדפיסים – כל אלה הביאו לכך שהציבור הפך חשדן באשר לכוונותיו ולאמינותו של הבנק המנהל את כספיו. דווקא בנקודה הזו זוכה בנק ירושלים להצלחה רבה. הוא נהנה מאמון רב מצד ציבור לקוחותיו בשל הערכים המנחים את פועלו: שקיפות, אמינות והגינות. המסר, העובר כחוט השני באסטרטגיה של הבנק הוא אחיד: לתת ללקוחות כמה שיותר מבלי לפגוע ברווחיות של הבנק.

בבנק ירושלים החליטו להתייחס ולהעניק לכל לקוח תואר v.i.p – כלומר: כל לקוח נחשב למועדף וזוכה ליחס אישי ומיוחד. זאת ועוד – כדי להקל מעט מהעול הכרוך בלפתוח ולנהל חשבון בנק הוחלט בבנק ירושלים לבטל את רוב העמלות ולפשט את השפה המדוברת.  בבנק ירושלים מקפידים להעניק ללקוחות תמונה ברורה, מדויקת ופשוטה של הנתונים העומדים בבסיס החלטתם. בין אם הצורך הוא לקיחת הלוואה, התחייבות למשכנתא, הפקדה לחיסכון או כל דבר אחר. אין צורך להחזיק בתואר בכלכלה על מנת להבין מה אתה נותן ומה אתה מקבל מבנק ירושלים.

בינואר 2012 יצא בנק ירושלים עם מהלך המחולל מהפכה בתחום הפיקדונות ותוכניות החיסכון. בנק ירושלים הציע  ללקוחות כל הבנקים להעביר לרשותו את כספי החיסכון ולקבל עליהם  ריבית שנתיתשל לפחות80% מריבית בנק ישראל, זאת גם מבלי לפתוח חשבון בנק אצלו. את השיטה הזו מכנים בבנק ירושלים "שיטת המקסימום" היינו: מקסימום ריבית ללקוח, מינימום ריבית נשארת לבנק. השיטה הנהוגה עד כה בבנקים הגדולים הינה להעניק ללקוח 20% מריבית בנק ישראל בעוד עיקר הסכום המתקבל מהריבית נגרף לזכות הבנק. 

המהפכה המקוונת בשירות בנק ירושלים

בנק ירושלים רותם את המהפכה הטכנולוגית המתרחשת בשנים האחרונות לטובת "מהפכת הריבית" אותה יזם. כדי ליהנות מריבית מקסימום על תוכניות החיסכון וההפקדה מוזמן הציבור להיכנס לאתר הבנק באינטרנט ולהשתמש באפליקציה נוחה ופשוטה לשימוש. לא עוד בזבוז זמן על הגעה לסניף ועמידה בתור. בעידן המקוון ניתן לעשות את כל הסידורים בזמן שלכם, בבית או בדרך לעבודה דרך הטלפון.

 שירותים בנקאיים מבלי לצאת מהבית

כמקובל בעשור השני של המאה ה- 21, ניתן לקבל מידע רב ואף לבצע פעולות בבנק ירושלים מבלי לצאת כלל מהבית. אתר האינטרנט של בנק ירושלים מספק לציבור הרחב מידע אודות תחומים שונים כמו פרטים של סניפי הבנק השונים, כלים פיננסיים ייחודיים, מידע אודות החשבון, מידע אודות תעריפים של הבנק ועוד. באתר תוכלו גם לברר מיהם חברי ההנהלה והדירקטוריון של בנק ירושלים ואף לעיין בדוחות כספיים של הבנק. כאמור, השקיפות היא מלאה וזהו אחד מהיתרונות החשובים של בנק ירושלים. דבר אחד ברור, בנק ירושלים יכול להתאים לכל אדם בישראל הרוצה לנהל את הכספים, החסכונות וההשקעות שלו בפשטות, ביעילות, בשלווה ובביטחון.

מוזמנים לעקוב אחרי בנק ירושלים גם בפייסבוק

Contact info
Phone
*5727
Address
Lod
Google+ URL