Profile cover photo
Profile photo
Klaudia Kantarowska
118 followers -
kantarowska.com
kantarowska.com

118 followers
About
Posts

Post has attachment
Dzisiaj zabieram Cię na weekend do Rzymu! Odwiedzisz ze mną najlepsze z najlepszych atrakcji Wiecznego Miasta. Nie będzie standardowo, ale obiecuję, że nie będziesz się nudzić! Nie obędzie się także bez włoskiego skandalu... No dalej, chodź ze mną!
#Włochy #Rzym #WeekendwRzymie #WieczneMiasto #firsthandexperience

Post has attachment
Jak na narty czy na snowboard to tylko do Włoch! Przekonaj się dlaczego ośrodek narciarski Alpe Di Siusi uznawany jest za jeden z piękniejszych w Europie! :) Zapraszam do lektury! I oglądania, bo wpis jest po brzegi wypełniony zdjęciami :)
#Włochy #AlpediSiusi #DolomitiSuperski #Dolomity #narty #snowboard #zima #zimoweszalenstwo #firsthandexperience

Post has attachment
Zwiedzanie Rzymu może być wspaniałą przygodą, jeśli się do tego odpowiednio przygotujemy.
Jeśli panujecie podbój wiecznego miasta, przychodzę Wam z pomocą. Znajdziecie tutaj praktyczne wskazówki i informacje, które na pewno ułatwią jego eksplorację :)

#Rzym #Włochy #Rome #Italy #wiecznemiasto

Post has attachment
Mimo że Amazonki nie uznano jeszcze za najdłuższą rzekę świata, bez dwóch zdań należy jej się tytuł najwspanialszej. A dlaczego, przekonajcie się sami :)
#Amazonka #Amazonia #Brazylia #AmerykaPołudniowa #natura

Post has attachment
O polskich tradycjach bożonarodzeniowych można by mówić godzinami. A jak wyglądają one w Brazylii? Jak te magiczne święta są celebrowane w egzotycznym i gorącym kraju? Przekonajcie się sami :)

Post has attachment
Mały prosty konkurs z egzotycznymi, naturalnymi brazylijskimi kosmetykami, ZAPRASZAM :)

Post has attachment
Listopad był dla mnie zdecydowanie miesiącem jaskinowym. Odwiedziłam ich kilkanaście, ale to właśnie u diabła spodobało mi się najbardziej. Jeśli piekło wygląda jak ta jaskinia, to ja chcę do piekła!
PS. Jeśli macie problem z odróżnieniem stalagmitów od stalaktytów, po przeczytaniu tego posta, uporacie się z nim raz na zawsze! ;-)

#Cavernadodiablo #Firsthandexperience #Brazil

Post has attachment
Jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego obecnie w całej Brazylii ponad 1 100 szkół i prawie 100 uniwersytetów strajkuje i czym się te strajki przejawiają, zapraszam na nowy wpis!

PS. Widziałeś kiedyś profesora bijącego swoich studentów? Jeśli nie, zobaczysz go w tym poście!
#Firsthandexperience #Brasil #Brazylia #strajki #PEC421

http://www.kantarowska.com/pl/codziennosc-pl/brasil-nao-e-para-principiantes-czyli-brazylia-na-fali-strajkow/

Post has attachment
Minał właśnie rok, odkąd jestem w Brazylii. Ten czas to przede wszystkim podróże. W samolotach i autobusach spędziłam ponad 2 tygodnie, pokonując ponad 30 tysięcy kilometrów i docierając do najpiękniejszych zakątków tego egzotycznego kraju. Nie zawsze było jednak kolorowo. Jak wspominam ten czas? Przekonajcie się sami!

#Firsthandexperience #Brazylia #RokwBrazylii

Post has attachment
Acai, czyli cieszący się coraz większą popularnością superfood jest owocem palmy brazylijskiej rosnącej w amazońskiej dżungli. Czemu cieszy się taką popularnością i w jakiej postaci jest jedzony w Brazylii? Przekonaj się sam!
Z acai wiąże się również pewna indiańska legenda...
#acai #Brazylia #Amazonka #superfood
Wait while more posts are being loaded