Profile cover photo
Profile photo
اپلیکیشن ژیان
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
تاکسی سرویس اینترنتی می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای درخواست تاکسی باشد و کارآمد ترین راه ممکن است که می توان با آن به درخواست خودرو پرداخت.
Add a comment...

Post has attachment
ژیان، نرم افزار رایگان حمل و نقل است که مانند دیگر اپلیکیشن های موجود در بازار با راننده های خارج از چهارچوب شرکت ها، فعالیت خود را انجام نمی دهد، بلکه این پلتفرم در دسترس آژانس های تاکسی سرویس، پیک موتوری و بسیاری از مراکز بوده و میتواند به نوعی، انقلابی در زمینه حمل و نقل به حساب بیاید. این نرم افزار از طریق نمایندگی ها با مراکز حمل و نقل در ارتباط بوده و به همین جهت، اخذ نمایندگی برای این نرم افزار میتواند راهی بسیار مناسب برای کسب و کار باشد.
Add a comment...

Post has attachment
در سالهای اخیر، اپلیکیشن های مختلفی به بازار ارائه شده است که در زمینه حمل و نقل هوشمند فعالیت دارد. اما امروز، بزرگترین و عالیترین سیستم هوشمند حمل و نقل در کشور راه اندازی شده است که به دست مهندسین نخبه وماهر ایرانی، برنامه نویسی شده و در استانهای مختلف، آماده خدمت رسانی و جابه جایی مسافران گرامی میباشد.
Add a comment...

Post has attachment
کارشناسان و مهندسین ژیان همواره تلاش نموده اند تا خدماتی خاص و ایده آل را در اپلیکیشن درخواست خودرو ژیان ارائه دهند. این اپلیکیشن از پرکاربرد ترین نرم افزار های روز ایران به شمار می آید که در کلان شهرهایی مانند تهران، اصفهان و مشهد مورد استفاده مسافران درون شهری و برون شهری، قرار گرفته است.
Add a comment...

Post has attachment
این اپلیکیشن شناخته شده ترین نرم افزار درخواست تاکسی آنلاین است و در کشور جرء برترین ها در زمینه این کسب و کار نو می باشد و توانسته است به خوبی به مدیرت تاکسرانی و آژانس های تاکسی موجود در سزح شهر ها بپردازد.
Add a comment...

Post has attachment
درخواست کارواش در محل در بستر یک اپلیکیشن موبایل با نام اپلیکیشن درخواست تاکسی ژیان صورت پذیرفته است و باعث ساده کردن درخواست کارواش گردیده است. این اپلیکیشن با داشتن بیشترین امکانات و خدمات شهری در بستر یک اپلیکیشن، بهترین اپلیکیشن موجود در زمینه سفارش آنلاین تاکسی است.
Add a comment...

Post has attachment

اپلیکیشن درخواست خودرو کمک چشمگیر و شایان توجهی برای آرامش شهر اصفهان به شمار خواهد آمد. این اپلیکیشن توانایی دارد تا حمل و نقل را در این شهر به صورت هوشمند مدیریت نماید و به این وسیله از ترافیک و آلودگی بیشتر اصفهان جلوگیری کند.
نرم افزار کاربردی ژیان با سامانه ترافیک راهنمایی و رانندگی ارتباط دارد و بهترین مسیر را برای رانندگان ارائه میدهد، تا آنها بتوانند مسیر جابه جایی مسافر خود را در کوتاهترین زمان ممکن طی نمایند.
Add a comment...

Post has attachment
اپلیکیشن درخواست کارواش در پی رشد دنیای اپلیکیشن های گوشی های هوشمند و به منظور هر چه آسان تر کردن این سرویس و نیز دردسترس کردن آن، تهیه و تولید گردیده است. این اپلیکیشن با ساده کردن درخواست کارواش، علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است تا حدی که استفاده کنندگان از آن را وابسته خود ساخته است و به عنوان یک اپلیکیشن برتر شناخته می شود. این خدمت، تنها از سوی اپلیکیشن درخواست تاکسی ژیان ایجاد گردیده است و سبب برتر نمودن و مدرن نمودن خدمات شهری تهیه شده است.
Add a comment...

Post has attachment
حال با گسترش تکنولوژی و پیشرفت فناوری های اینترنتی در زمینه گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل های هوشمند و از سوی دیگر درخواست های و تقاضا های افراد برای ارائه شدن خدمات شهری در بستر این اپلیکیشن ها، می توان نتیجه گرفت که اپلیکیشن های تاکسی یاب در اصفهان می توانند رونق بسیار زیاد را برای خود بیافرینند و در حالی است که چنین چیزی به واقعیت پیوسته است. بهترین اپلیکیشن تاکسی یاب در اصفهان با عنوان سرویس حمل و نقل ژیان می تواند چنین شرایطی را با بهینه کردن پتانسیل های موجود ایجاد نماید.
Add a comment...

Post has attachment
تیم ژیان مفتخر است که اعلام کند، تا بسیاری از هموطنان در شهرهای مختلف ایران پهناور از این نرم افزار کاربردی استفاده میکنند. از این شهرها میتوان به تهران، اصفهان، مشهد،... اشاره کرد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded