Profile cover photo
Profile photo
AutomatykaOnline
37 followers -
Portal o automatyce, robotyce dla inżynierów, profesjonalistów. Katalog firm, produktów.
Portal o automatyce, robotyce dla inżynierów, profesjonalistów. Katalog firm, produktów.

37 followers
About
AutomatykaOnline's posts

Post has attachment
Rozwój technologii doprowadził do stosowania wielu nowych i innowacyjnych rozwiązań w różnych dziedzinach. Jedną z nich jest produkcja przemysłowa, która jest jednym z głównych elementów mających znaczący wpływ na kształtowanie się gospodarki. Podczas III edycji Forum Nowoczesnej Produkcji, które odbędzie się 5 – 6 kwietnia 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie rozmawiać będziemy o zmianach jakie zaszły w branży oraz nowych rozwiązaniach, które zoptymalizują procesy produkcyjne.
#forummowoczesnejprodukcji #patronatmedialny #produkcja

Post has attachment
Innowacje i nowe technologie to dziś zdecydowanie najważniejsze punkty na liście każdego kreatywnego przedsiębiorcy, który dąży do zwiększenia wydajności produkcji swojego zakładu. Możliwości nowoczesnych rozwiązań przeznaczonych dla branży maszynowej stale rosną i warto z nich korzystać, by nie zostać w tyle na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.
#primapower #automatyka #branżamaszynowa #cięcielaserowe

Post has attachment
Podczas tegorocznych, XXIII Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon odbędzie się druga edycja „Mistrzostw w Lutowaniu”, organizowanych przez firmę Renex. Sukces ubiegłorocznej edycji i duże zainteresowanie są silnym magnesem także tym razem, gdyż zainteresowanych zmaganiami jest jeszcze więcej. Czy finaliści Pierwszej edycji obronią swoje zwycięskie tytuły?
#renex #automation #mistrzostwawlutowaniu #lutowanie #warszawa #patronatmedialny

Post has attachment
Panele operatorskie HMI służą do wizualizacji stanu, nadzoru oraz sterowania pracą zarówno pojedynczych maszyn, jak i całych instalacji przemysłowych. Ich duża funkcjonalność i intuicyjność sprawia, że coraz częściej zastępują klasyczne układy budowane na bazie przycisków, sygnalizatorów i przełączników.
#astor #automatyka #panelehmi #hmi #wizualizacja #sterowanie 

Post has attachment
Okrągły milion wyprodukowanych systemów i 20 tysięcy osób przeszkolonych w Niemczech – ABB-free@home jeszcze dobitniej zaznacza swoją obecność na rynku automatyki domowej.
#ABB #ABBfreeathome #automatykadomowa


Post has attachment
Rozwój przemysłowego Internetu Rzeczy i przetwarzania w chmurze ogromnych ilości danych, pochodzących z zakładów przemysłowych, jest nieodwracalny. Powód jest prosty – to obecnie najlepszy sposób zwiększania wydajności produkcji i redukcji nieprzewidzianych przestojów maszyn. Wdrażając IoT, czyli Internet Rzeczy we własnej fabryce, warto poszukać pomocy u dostawcy, który przewidział ten kierunek rozwoju już dawno temu. Taką właśnie firmą jest Beckhoff, którego oprogramowanie TwinCAT 3 wraz z najnowszymi bibliotekami zapewnia kompleksową realizację funkcji przemysłowego Internetu Rzeczy.
#beckhoff #internetrzeczy #automatyka #twincat3 #oprogramowanie #iot

Post has attachment
Bezpłatna Konferencja Techniczna, która odbędzie się na początku marca w Bydgoszczy, skierowana jest do specjalistów odpowiedzialnych w zakładach przemysłowych za optymalizację zużycia energii i obniżanie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności. Konferencji towarzyszą praktyczne warsztaty i wystawa stoisk firm. Wydarzenie stanowi świetną okazję do poszerzenia wiedzy o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz zdobycia cennych kontaktów biznesowych.
#axonmedia #konferencjetechnicze #energia #produkcja #przemysł #patronatmedialny #bydgoszcz

Post has attachment
Firma igus opracowała łożyska obrotowe o małej grubości zgodne z normą DIN 625, przeznaczone do zastosowań w ograniczonej przestrzeni a niski ciężar jest sprawą kluczową. Łożyska kulkowe xiros z tworzywa sztucznego mogą być stosowane np. w systemach sterowania w pojazdach, ponieważ nie wymagają smarowania ani konserwacji, a także cechują się bardzo małym tarciem.
#igus #łożyska #łożyskaobrotowe 

Post has attachment
GN 3663 to nowy typ pokrętła zaoferowany przez firmę Elesa+Ganter. Produkt jest wyposażony w mechanizm ograniczający maksymalny moment siły dokręcania i został skonstruowany w taki sposób, by zabezpieczyć przed uszkodzeniem elementy przykręcane oraz zminimalizować ryzyko zerwania gwintu.
#elesaganter #GN3663 #pokrętła #automatyka

Post has attachment
W Katowicach po raz kolejny spotkali się laureaci prestiżowej nagrody Gazele Biznesu. Wyróżnienie co roku otrzymują najprężniej rozwijające się firmy z wielu sektorów przemysłu. W zestawieniu nie mogło zabraknąć firmy KUKA – światowego pioniera w dziedzinie robotyki przemysłowej.
#kuka #gazelebiznesu #robotyka
Wait while more posts are being loaded