Profile cover photo
Profile photo
INTER-MED s.c.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W zakładce http://inter-med.pl/porady-ekspertow/ znajdziecie Państwo garść porad, przygotowanych przez ekspertów Centrum Medycznego INTER- MED. Znajdziecie tam Państwo m.in. wskazówki, co powinny jeść osoby często cierpiące na migreny, informacje na temat tego, co może wykryć badanie dna oka i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Szczegółowe dane kontaktowe do naszych placówek w Katowicach oraz Będzinie dostępne są w zakładce http://inter-med.pl/kontakt/ Z przyjemnością udzielimy fachowej pomocy oraz praktycznych wskazówek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
INTER- MED. posiada swoje placówki w Katowicach oraz Będzinie. W zakładce http://inter-med.pl/placowki/ znajdziecie Państwo informacje na temat zakresu oferty każdej z naszych przychodni. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług INTER- MED.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu Centrum Medycznego INTER- MED. Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych usług lekarskich w przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową http://inter-med.pl/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded