Profile cover photo
Profile photo
"ADA" Przychodnia Weterynaryjna, weterynarz, lecznica weterynaryjna
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą specjalistyczną ofertą, zapraszamy do naszej Przychodni Weterynaryjnej. Zarówno w nagłych przypadkach, jak i w celu podjęcia działań profilaktycznych, udzielimy fachowej pomocy lekarskiej. Dane kontaktowe Przychodni Ada, znajdą Państwo na stronie: http://www.weterynarze.pila.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skręt żołądka, to niebezpieczna przypadłość, dotycząca psów z ras dużych i olbrzymich. Najczęstszą przyczyną jest intensywny ruch bezpośrednio po posiłku, przy jednoczesnym wypełnieniu żołądka. Tylko natychmiastowa interwencja chirurgiczna może uratować zwierzę przed śmiercią. Szerzej o tym zjawisku piszemy na stronie: http://www.weterynarze.pila.pl/porady/166-skret-zoladka.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każde zwierzę domowe wymaga szczególnej pielęgnacji i opieki. Regularne wizyty u weterynarza są zawsze wskazane. Specjalista zawsze szybko i skutecznie udzieli pomocy, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Więcej o naszej przychodni przeczytacie na stronie http://www.weterynarze.pila.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi weterynarze to doświadczeni specjaliści, którzy z zaangażowaniem leczą zwierzęta. Każdy ich pacjent może liczyć na kompleksową pomoc. Więcej o ofercie i przychodni weterynaryjnej przeczytacie na stronie http://www.weterynarze.pila.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Alergie dotykają nie tylko ludzi, ale także i zwierzęta. U czworonogów mogą występować alergie zarówno pokarmowe, jak i skórne. Jeśli podejrzewasz, że Twój pupil cierpi na alergię, zapraszamy do naszej przychodni http://www.weterynarze.pila.pl/ . Na miejscu wykonamy testy i niezbędne badania. Zapraszamy.
Add a comment...

Otyłość jest chorobą, która dotyka nie tylko ludzi. Cierpi na nią także wiele zwierząt. Jeśli potrzebujecie wsparcia w walce z otyłością waszych pupili, zapraszamy na konsultacje z naszymi weterynarzami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.weterynarze.pila.pl . Zapraszamy.
Add a comment...

Zbilansowana dieta jest równie ważna u zwierząt, jak i ludzi. Podawanie pupilom produktów bogatych w witaminy i mikroelementy gwarantuje zdrowie i energię każdego dnia. Jeśli potrzebujecie porad z zakresu żywienia zwierząt, zapraszamy do naszej przychodni http://www.weterynarze.pila.pl/ .
Add a comment...

Regularne szczepienia są niezbędne, aby utrzymać swoje zwierze w dobrej kondycji. W naszej przychodni wykonujemy szczepienia i badania kontrolne. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.weterynarze.pila.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Nowego Roku zespół przychodni weterynaryjnej www.weterynarze.pila.pl życzy szczęścia i radości. Niech ten kolejny rok będzie owocny w sukcesy. Niech także waszym zwierzakom dopisuje zdrowie. Szczęśliwego Nowego Roku!
Photo
Add a comment...

Okres świąteczny i sylwestrowy jest czasem trudnym dla czworonogów. Fajerwerki, które co chwila słychać za oknem wywołują strach u psów. Dla przerażonych zwierząt proponujemy specjalne preparaty uspakajające. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.weterynarze.pila.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded