Profile cover photo
Profile photo
CEZMED. Sklep Medyczny i Rehabilitacyjny
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.cezmed.com.pl/. Znajdziecie w niej wysokiej klasy i jakości urządzenia medyczne, a także wiele sprzętów rehabilitacyjnych. Wszystko, co pozwoli na utrzymanie się w dobrym zdrowiu, a także co pomoże w opiece nad osobami starszymi i schorowanymi.

Post has attachment
Żylaki pojawiają się od niewinnego pajączka. Początkowymi objawami są obolałe i opuchnięte nogi i kostki. Ale na pierwszy rzut nie kojarzy się to z żylakami. Tymczasem niestety tak jest. Dodatkowo wielogodzinna praca w tej samej pozycji wzmaga dotkliwy ból w nogach. Stosowanie wyrobów przeciwżylakowych jest formą walki z przyczynami, a nie ze skutkami. Sprawdź naszą ofertę na http://www.cezmed.com.pl/wyroby-przeciwzylakowe. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Kompresjoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej. Jednak zakup odpowiednich rajstop, pończoch i skarpet uciskowych w naszym sklepie http://www.cezmed.com.pl/, powinien być poprzedzony wizytą u specjalisty, który pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru i stopnia nacisku.
Photo

Post has attachment
Na żylaki pracujemy tak naprawdę całe życie. Prowadząc siedzący tryb życia, nie uprawiając sportu, niezdrowo się odżywiając. Żylaki szpecą nogi, jednak brak ich leczenia jest poważniejszym zagrożeniem dla zdrowia i życia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów przeciwżylakowych, dostępną na stronie http://www.cezmed.com.pl/wyroby-przeciwzylakowe.
Photo

Post has attachment
Powstawaniu żylaków pomagają przede wszystkim geny. Jeśli jedno z rodziców ma problemy z żylakami, istnieje duże prawdopodobieństwo odziedziczenia takich skłonności. Ofertę produktów przeciwżylakowych znajdującą się w Cezmed znajdziecie na stronie http://www.cezmed.com.pl/wyroby-przeciwzylakowe. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wyroby przeciwżylakowe pomagają w usprawnianiu przepływu limfy i krwi przez naczynia krwionośne i limfatyczne. Zmniejszają obrzęk i ucisk, sprawiając, że krew nie zbiera się w żyłach i ich nie rozpycha. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty wyrobów przeciwżylakowych, dostępnych na http://www.cezmed.com.pl/.

Post has attachment
Apteczka pierwszej pomocy jest niezbędna podczas codziennej pracy czy wyjazdów. Przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy wymagają odpowiedniego wyposażenia w zależności od charakteru i specyfiki pracy. Inne artykuły pierwszej pomocy znajdziecie w apteczce samochodowej, inne w zakładowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Sklepu Medycznego Cezmed (http://www.cezmed.com.pl/).
Photo

Post has attachment
Apteczki pierwszej pomocy, które możecie nabyć w naszym Sklepie Medycznym Cezmed (http://www.cezmed.com.pl), wyposażone są w plastry z opatrunkiem, plaster na szpulce, bandaże elastyczne, rękawiczki, chusty opatrunkowe, bandaże z kompresem, kompres gazowy, chustę trójkątną, koc termiczny, instrukcję udzielania pierwszej pomocy. A wszystko to zapakowane w wodoodporną, odblaskową apteczkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Photo

Post has attachment
Posiadanie apteczki pierwszej pomocy w miejscu pracy to absolutny obowiązek każdego pracodawcy. Jednak nie chodzi o samą „apteczkę”, lecz o jej zawartość. Zaopatrując się w Sklepie Medycznym Cezmed (http://www.cezmed.com.pl/) macie Państwo pewność, że wszystkie sprzedawane u nas produkty są najwyższej jakości oraz zawierają niezbędne wyposażenie.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo balkoniki typu ambona, balkoniki czterokołowe z siedziskiem, a także balkoniki dwu- i trzykołowe. Dodatkowo znajdziecie również inne urządzenia, które pomogą pacjentom w poruszaniu się. Szczegóły na stronie http://www.cezmed.com.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded