Profile cover photo
Profile photo
WOJTEX SERWIS
1 follower -
WOJTEX SERWIS
WOJTEX SERWIS

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zapewniamy usługi z zakresu sprzedaży i serwisowania elektronarzędzi, narzędzi ogrodowych, naprawy agregatów prądotwórczych i wielu innych. Znajdą nas Państwo w Legionowie przy ulicy Warszawskiej 111. Zapraszamy do osobistych odwiedzin, a także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.wojtex-serwis.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo firmy, która zajmuje się wykonywaniem okresowych przeglądów narzędzi elektrycznych? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Na przegląd składa się: ocena stanu technicznego, badanie rezystancji izolacji, prowadzenie kartotek elektronarzędzi i kontrola kompletności wyposażenia. Polecamy nasze usługi - http://www.wojtex-serwis.pl/2015-12-24-21-47-57/przeglady-okresowe-elektronarzedzi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi również pneumatyka. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem sprzętu pneumatycznego oraz spawalniczego. Zapewniamy także serwis sprężarek i kompresorów. Interesuje Cię nasz aktualny katalog z ofertą? Zachęcamy do pobrania go na komputer. Katalog zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.wojtex-serwis.pl/oferta/pneumatyka.
Add a comment...

Post has attachment
Dziś pierwszy dzień wiosny? Czy jesteś przygotowany do wiosennych prac w ogrodzie? Czy masz odpowiednie narzędzia, czy jednak musisz je kupić? Zapraszamy do Wojtex Serwis – tutaj zakupisz nowy sprzęt, jak również możesz oddać narzędzia do serwisu. Oferujemy atrakcyjne ceny - http://www.wojtex-serwis.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi obejmują regenerację akumulatorów. Zajmujemy się profesjonalną wymianą zużytych ogniw energetycznych. Koszt regeneracji określamy na podstawie ilości ogniw. Zużyty akumulator mogą Państwo przysłać na adres naszej siedziby. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.wojtex-serwis.pl/2015-12-24-21-47-57/regeneracja-akumulatorow.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo także agregaty prądotwórcze. Proponujemy agregaty marki Kipor oraz Fogo. Szeroki asortyment sprawia, że każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie. Dysponujemy zarówno agregatami w serii walizkowej, jak również dużymi modelami w kontenerach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.wojtex-serwis.pl/oferta/agregaty-pradotworcze.
Add a comment...

Post has attachment
Warto już teraz zaopatrzyć się w narzędzia ogrodnicze, które będziemy wykorzystywać wiosną w ogrodzie. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w podjęciu decyzji i zaproponują najlepsze rozwiązania. Udzielą także profesjonalnego instruktażu obsługi maszyny, tak by służyła Państwu jak najdłużej. Zachęcamy do kontaktu - http://www.wojtex-serwis.pl/oferta/sprzet-ogrodowy.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nie masz aktualnie środków na zakup naszych produktów, skorzystaj z dogodnych rat! Oferujemy sprzedaż ratalną za pośrednictwem banku Santander – przejrzyste zasady, atrakcyjne warunki. Kup towar na raty i ciesz się nim już dziś, bez potrzeby wielomiesięcznego oszczędzania na zakup. Szczegóły na temat rat znajdziesz pod tym linkiem - http://www.wojtex-serwis.pl/bez-slider/10-raty.
raty
raty
wojtex-serwis.pl
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i wzajemną życzliwością. Życzymy dużo zdrowia, radości i magicznych chwil w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech zapomną Państwo o wszelkich troskach i skupią się na przeżywaniu Świąt. http://www.wojtex-serwis.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy, by narzędzia ogrodowe służyły nam długo, należy pamiętać o ich regularnych przeglądach. Zapraszamy na coroczne przeglądy, konserwacje przedsezonowe i posezonowe urządzeń. Mogą Państwo liczyć na wysokiej jakości obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapraszamy - http://www.wojtex-serwis.pl/2015-12-24-21-47-57/serwis-narzedzi-ogrodowych.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded