Profile cover photo
Profile photo
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
PKS w Kamiennej Górze oferuje stałe połączenia autobusowe, z rozkładem jazdy możecie zapoznać się tutaj: http://pks-kamgora.com.pl/dla-pasazera. Co więcej, oferujemy również bilety miesięczne, które są dużym ułatwieniem dla pasażerów korzystających z połączeń regularnie. Wynajmujemy też autokary na różnego typu wyjazdy, kolonie i wycieczki. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi warsztatowe w Kamiennej Górze? Zapraszamy do współpracy! Zajmujemy się naprawami bieżącymi pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Świadczymy usługi tapicerskie, blacharskie i lakiernicze. Co więcej, jako Autoryzowana Stacja Obsługi przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów Jelcz i Autosan. To zaledwie część naszych usług, więcej informacji znajdziecie na: http://pks-kamgora.com.pl/index.php/uslugi-warsztatowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy również własnym parkingiem, z którego korzystać mogą zarówno kierowcy samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz autobusów. Parking jest utwardzony, ogrodzony, dozorowany przez 24 godziny na dobę, niestrzeżony. Więcej informacji znajdziecie na: http://pks-kamgora.com.pl/parking.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przewozy pasażerskie to ważna część naszej oferty. Współpracujemy z biurami turystycznymi, jak również z gminami i szkołami. Zapewniamy obsługę transportową kolonii, obozów, zielonych szkół, różnego rodzaju wycieczek – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: http://pks-kamgora.com.pl/przewozy-pasazerskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejną naszą usługą jest sprzedaż paliw. Na naszej stacji w Kamiennej Górze zakupicie wysokiej jakości paliwa. W sklepie, znajdującym się tuż obok stacji zaopatrzycie się natomiast w oleje silnikowe, opony do samochodów osobowych, płyny eksploatacyjne, filtry, łożyska, jak również słodycze i napoje. Zapraszamy! http://pks-kamgora.com.pl/sprzedaz-paliw
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również transportem i spedycją. Przewozimy towary na terenie Polski, jak również poza jej granicami, jeździmy do Niemiec, Szwajcarii, Francji, Austrii. Dysponujemy pojazdami skrzyniowymi oraz samowyładowczymi. Posiadamy licencję Wspólnoty Europejskiej na wykonywanie międzynarodowych przewozów towarów. Więcej na ten temat na: http://pks-kamgora.com.pl/przewozy-towarow-i-spedycja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również sprzedaż nowych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych różnych marek. Wszystkie części są w pełni sprawne, kupujący na każdą z nich otrzymuje gwarancję producenta. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://pks-kamgora.com.pl/sklep-motoryzacyjny. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi warsztatowe to kolejny obszar naszej oferty. Sprawnie naprawmy różnego typu usterki w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusach. Oferujemy też serwis akumulatorów i montaż tachografów. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: http://pks-kamgora.com.pl/uslugi-warsztatowe
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również transportem krajowym oraz transportem międzynarodowym. Do dyspozycji naszych klientów mamy różnej wielkości autokary, co pozwala dopasować pojazd do wielkości przewożonej grupy. Oferujemy autokary wyposażone w lodówkę, toaletę, video, klimatyzację, czy bar. Zespół naszych kierowców może poszczycić się bogatym doświadczeniem. Wszystko to jest gwarancją bezpiecznej i komfortowej podróży. Wynajem autobusów w Kamiennej Górze? Zapraszamy do współpracy! http://pks-kamgora.com.pl/przewozy-pasazerskie
Przewozy pasażerskie
Przewozy pasażerskie
pks-kamgora.com.pl
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witamy na oficjalnym profilu Google+ Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kamiennej Górze. Oferujemy przewozy pasażerskie, wynajem autokarów, transport towarów w kraju i poza jego granice. Świadczymy usługi warsztatowe. Zajmujemy się także sprzedażą paliwa, akcesoriów i kosmetyków samochodowych. Oferujemy również pomoc drogową. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: http://pks-kamgora.com.pl/sprzedaz-paliw.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded