Profile

Cover photo
Dział technologii laserowych COLOP Polska
11,584 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
PLEKSI

Materiał łatwo poddający się obróbce mechanicznej i termicznej. Idealny do cięcia, gięcia i grawerowania. Cięcie pleksi w technologii laserowej zapewnia uzyskanie idealnie gładkich brzegów, które nie wymagają żadnej dodatkowej obróbki. Pleksi jest materiałem doskonale odpornym na promieniowanie UV, zmienne warunki atmosferyczne a także na wiele żrących chemikaliów. Dostępna jest w naszym sklepie w wersji idealnie przezroczystej lub w kilku kolorach do wyboru.

Materiał ten znajduje szerokie zastosowanie np. w reklamie. Bezbarwna pleksi polecana jest m.in. do produkcji efektownych szyldów. Razem z wybranym laminatem oraz systemem mocowań pomaga stworzyć profesjonalną tablicę reklamową lub informacyjną. Sprawdzi się także do wykonania różnego rodzaju ekspozytorów i innych systemów prezentacyjnych. Pleksi znalazła także zastosowanie m.in. w branży hotelarskiej czy w produkcji ozdób.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://lasery.pl/aplikacja-miesiaca.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Święta Bożego Narodzenia są okresem w ciągu roku, kiedy można wykorzystać plotery laserowe Universal Laser do wykonania niepowtarzalnych ozdób choinkowych.

Jednym z materiałów nadającym się idealnie do tego typu prac jest szkło, które z powodzeniem można grawerować oraz znakować. Za pomocą lasera możemy stworzyć oryginalną spersonalizowaną bombkę, która ozdobi naszą choinkę lub będzie idealnym pomysłem na prezent.

Wśród innych interesujących przedmiotów stworzonych z wykorzystaniem ploterów laserowych Universal Laser znajdziemy także ozdoby świąteczne wykonane z filcu, drewna czy papieru.

Zobacz film przedstawiający grawerowanie bombki >> https://www.youtube.com/watch?v=rbRa43t0XlU
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
System filtrujący BOFA Ad Base 3 - zaprojektowany specjalnie z myślą o ploterach laserowych firmy Universal. Wymiary laserów VLS doskonale pasują do urządzenia filtrującego, tworząc dwuelementową stację roboczą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych laserów, które nie wymagają mocnego odciągu, jak np. laser Universal VLS 2.30.

Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę po więcej informacji: http://www.lasery.pl/ad-base-3.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Akademii Lasera do Warszawy już 25.11.2016! http://lasery.pl/szczegoly-aktualnosci/kolejna-edycja-akademii-lasera-149.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Firma COLOP Polska została wyróżniona otrzymując certyfikat BOFA, dzięki czemu jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy na terenie kraju!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W dniach 18-20 października 2016 roku w Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się kolejna już edycja Targów Techniki Laserowej. COLOP Polska zaprezentowała swoje maszyny w najlepszym towarzystwie – to jest wśród najważniejszych producentów i dystrybutorów z całego świata.

Zwiedzający mogli zobaczyć na stoisku znakowarkę fibrową do metalu i tworzyw oraz ploter VLS 3.60, których efektywność i szerokie możliwości można było podziwiać na żywo. Zainteresowani mieli także możliwość dopytania o wszelkie detale związane ze specyfiką prezentowanych urządzeń.

Pełną relację z targów możecie zobaczyć tutaj: http://lasery.pl/szczegoly-aktualnosci/targi-techniki-laserowej-w-sosnowcu-146.html

Jeśli nie udało Ci się dotrzeć do nas na targach a jesteś zainteresowany prezentacją naszych ploterów laserowych umów się na indywidualne spotkanie lub zapisz się na Akademię Lasera której kolejna edycja odbędzie się w Warszawie już 25.11.2016 roku!

 ·  Translate
W dniach 18-20.10.2016 odbyły się targi LASERexpo w Sosnowcu, gdzie znaleźliśmy się wśród najlepszych firm zajmujących się technologią laserową z całego Świata.
1
Add a comment...
 
Jeśli poszukujesz urządzeń, które sprawdzą się w branży przemysłowej to polecamy plotery laserowe Universal Laser Systems! Posiadają wiele zastosowań, które można wykorzystać w branży przemysłowej. Jest to między innymi znakowanie przewodów, kabli, gumowych uszczelek, pojemników na odpady radioaktywne, elementów elektronicznych oraz urządzeń RTV oraz AGD, a także spawanie oraz oddzielanie tworzyw sztucznych. Prezentacje laserów oraz przykłady innych zastosowań odnajdziecie na najbliższych targach LaserExpo, które odbędą się w dniach 18-20 października 2016 r.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://lasery.pl/szczegoly-aktualnosci/laser-expo-w-sosnowcu-zapraszamy.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
System filtrujący BOFA AD 350 został zaprojektowany, aby zapewnić tanie oraz efektywne rozwiązanie dla małych i średnich ploterów laserowych w lekkich aplikacjach cięcia i grawerowania. Ten kompaktowy i nadzwyczaj cichy system filtracji jest idealny do użytku w placówkach edukacyjnych, niewielkich zakładach usługowych i firmach produkcyjnych.

Po więcej informacji zachęcamy do zajrzenia na stronę: http://lasery.pl/ad-350.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dzięki ploterom laserowym Universal Laser Systems możesz wykonać wyjątkowe ozdoby świąteczne!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Absolutny hit sprzedaży! BOFA AD ORACLE - najbardziej zaawansowany filtr do odciągania spalin powstających podczas obróbki laserowej, który w jednym kompaktowym urządzeniu łączy szeroki wachlarz unikalnych cech.

Urządzenie to można uruchomić w dowolnym miejscu na świecie dzięki zastosowaniu specjalnej turbiny, która automatycznie dostosowuje napięcie. Użyto tu także filtra z technologią wstecznego przepływu, który zwiększa wydajność filtrowania oraz przedłuża żywotność samego filtra. Użytkownik ma również możliwość zaprogramowania odpowiedniego przepływu ciągu tak, aby zmniejszyć hałas oraz zwiększyć ochronę filtrów, a to wszystko za pomocą automatycznej kontroli ciągu.

Po więcej informacji na temat tego innowacyjnego systemu filtrującego zachęcamy do zajrzenia na stronę: http://lasery.pl/ad-oracle.html 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dział Laserowy Colop Polska autoryzowanym partnerem BOFA http://lasery.pl/szczegoly-aktualnosci/certyfikat-bofa.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Akademia Lasera to szkolenie skierowane dla wszystkich zainteresowanych technologią laserową. Pozwala zapoznać się z urządzeniami laserowymi i ich licznymi zastosowaniami, szeroką gamą materiałów i akcesoriów możliwych do wykorzystania oraz umożliwia poznanie wielu ciekawych i przydatnych wskazówek technicznych. Jest to również niecodzienna okazja do wymiany informacji i doświadczeń między uczestnikami.

Ostatnie spotkanie odbyło się dnia 21.10.2016 roku w Bytomiu. Tym razem udział wzięło 31 uczestników reprezentujących 20 firm. Celem przyjazdu Klientów na szkolenie było poszukiwanie nowych inspiracji, pomysłów na wykorzystanie urządzeń laserowych w swojej firmie. Uczestników tej edycji najbardziej zainteresowały takie zagadnienia jak: grawerowanie metalu, bitmap czy grawer 3D.

Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę gdzie znajdziecie pełny opis spotkania: http://lasery.pl/szczegoly-aktualnosci/kolejna-edycja-akademii-lasera.html , a zainteresowanych serdecznie zapraszamy na kolejną edycję która będzie miała miejsce w Warszawie już 25.11.2016

 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Introduction
Dział technologii laserowych COLOP Polska od 1996 roku wdraża nowoczesne rozwiązania oparte na urządzeniach laserowych renomowanych firm takich jak Universal Laser Systems. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie urządzenie w zależności od ich potrzeb. Specjalizujemy się w aplikacjach urządzeń laserowych przeznaczonych do cięcia, nacinania, grawerowania, znakowania oraz obróbki cieplnej dowolnych materiałów.
Contact Information
Contact info
Phone
32 388 70 51, 32 388 70 30
Address
COLOP Polska Sp z o.o., Dział Technologii Laserowych ul Smolenia 16, 41-902 Bytom