Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Makowski
About
Posts

Post has attachment
Kancelaria Krystiana Makowskiego zapewnia doradztwo w zagadnieniach dotyczących prawa handlowego i gospodarczego. Wszystkim przedsiębiorcom oferujemy możliwość skorzystania z doraźnych konsultacji prawnych, jak i ze stałej obsługi prawnej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: http://krystianmakowski.pl/oferta/prawo-gospodarcze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejną gałęzią działalności kancelarii Krystiana Makowskiego jest prawo cywilne. Kancelaria oferuje pomoc w sprawach o ochronę dóbr osobistych, ochronę praw własności, naprawienie szkód, ubezwłasnowolnienie, zadośćuczynienie czy egzekwowanie długów. Szczegółowy wykaz świadczonych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://krystianmakowski.pl/oferta/prawo-cywilne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doradztwo podatkowe, optymalizacja podatkowe, postępowanie podatkowe i karno-skarbowe – to najczęstsze formy pomocy, jakie świadczy nasza kancelaria w zakresie prawa podatkowego. Dokładne informacje są dostępne na naszej stronie: http://krystianmakowski.pl/oferta/prawo-podatkowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii z zakresu prawa pracy. Zapewniamy doradztwo prawne przy nawiązywaniu i rozwiązaniu stosunków pracy, rozstrzygamy spory sądowe w tym zakresie, świadczymy wiele innych usług. Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej: http://krystianmakowski.pl/oferta/prawo-pracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta kancelarii jest też skierowana do przedsiębiorców. Zapewniamy pomoc prawną przy aporcie przedsiębiorstwa do spółki, czyli przekształcaniu jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę. O zaletach i wadach tego rozwiązania piszemy na naszej stronie internetowej: http://krystianmakowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z wielu gałęzi naszej działalności jest prawo sportowe. Zapewniamy pomoc prawną w tym zakresie, zwłaszcza w zakresie uregulowania właściwych relacji zawodnika z klubem i menadżerem. Służymy pomocą prawną klubom i menadżerom. Dokładne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://krystianmakowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej kancelarii często przyjmujemy klientów, którzy potrzebują pomocy adwokata przy prowadzeniu spraw rozwodowych, spraw o ustanowienie rozdzielności majątkowej lub przyznanie alimentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej: http://krystianmakowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach naszych usług z zakresu prawa ochrony środowiska proponujemy obsługę prawną firmom pod względem gospodarki odpadami. Zajmujemy się ewidencją odpadów, przygotowujemy karty przekazania odpadów, zapewniamy doradztwo w tym zakresie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://krystianmakowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną ze specjalności kancelarii jest obsługa przedsiębiorców w zakresie prawa ochrony środowiska i prawa ochrony przyrody. W zakresie naszej działalności mieści się między innymi sporządzanie ocen oddziaływania na środowisko, sporządzanie wniosków o usunięcia drzew lub krzaków, sporządzanie wniosków w zakresie gospodarki odpadami. Dokładne informacje zamieszczamy na naszej stronie: http://krystianmakowski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie działalności kancelarii mieści się świadczenie usług na rzecz osób fizycznych. Radca prawny Krystian Makowski podejmuje się prowadzenia spraw o rozwody, alimenty, ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami czy zniesienie współwłasności. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: http://krystianmakowski.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded