Profile cover photo
Profile photo
Alfa – Omega Gatkowski Grzegorz
1 follower
1 follower
About
Alfa – Omega Gatkowski Grzegorz's posts

Post has attachment
Przypominamy, iż w zakres naszych usług wchodzi montaż oraz serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych. Zadbamy o odpowiednie poprowadzenie rur tak, aby było funkcjonalnie i estetycznie, a także wymienimy lub naprawimy każdy element układu. Zapraszamy do współpracy: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl.
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że nieprawidłowo działający kocioł może zagrażać bezpieczeństwu zarówno Waszemu, jak i pozostałym domownikom. Nie zwlekajcie więc z modernizacją kotłowni! Możecie na nas liczyć również w zakresie sprawdzenia próby szczelności instalacji gazowych oraz analizie spalin. Na stronie: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/ dostępne są dodatkowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Brak ciepłej wody w domu czy sprawnie działającego ogrzewania może być naprawdę uporczywe. Dla nas jednak to żaden problem! Możliwie najszybciej podejmiemy się naprawy pieca. Na stronie: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/kontakt/ znajdziecie Państwo dane kontaktowe naszej firmy. Zadbamy o Wasz komfort!
Photo

Post has attachment
Serwis kotłów kondensacyjnych to nasza specjalność! Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, które pozwala nam na terminową realizację każdego zlecenia. Nam warto zaufać! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/. 
Photo

Post has attachment
Decydując się na modernizację kotłowni macie świetną okazję wymienić nieekologiczne źródła ciepła. Jest to wieloletnia inwestycja, dlatego warto zdecydować się na usługi firmy godnej polecenia. Dzięki temu unikniecie wielu kosztów związanych między innymi z poprawkami. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Specjalnie dla Was również regularnie podnosimy swoje kwalifikacje. Każdego dnia zdobywamy cenne doświadczenie, które odzwierciedla najwyższa jakość usług. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/ 

Obsługa instalacji klimatyzacyjnych to dla nas żaden problem! Posiadamy szerokie doświadczenie, które pozwala nam na podjęcie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Ponadto w naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość usług. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/.

Post has attachment
Czy obawiacie się Państwo uruchomić nową instalację kotłową? Nawet drobna nieprawidłowość może doprowadzić do poważnej katastrofy. Dlatego nie wahajcie się skorzystać z usług profesjonalistów (http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/)!
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Was na stronie: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/ dostępne są nasze referencje. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy uważają naszą firmę za godną polecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych usług była tak wysoka jak dotychczas!
Photo

Post has attachment
Pamiętajmy, że z gazem nie ma żartów! Wszelkich prób szczelności powinna podjąć się wyłącznie profesjonalna firma. W takiej sytuacji należy bezwzględnie zadbać o podstawowe zasady bezpieczeństwa. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie: http://serwiskotlowgazowychwroclaw.com.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded