Profile cover photo
Profile photo
ASTARTA-KYIV agri-industrial holding
About
Posts

Post has attachment

АСТАРТА опублікувала Річний звіт за 2014 рік
http://www.astartakiev.com/modules/pages/files/ASTARTA_Anual_Report_2014.pdf

Post has attachment
АСТАРТА оприлюднила Звіт зі сталого розвитку за 2014 рік, який інформує про основні досягнення Компанії по чотирьох напрямках – розвиток персоналу, охорона навколишнього середовища, розвиток регіонів присутності та боротьба із корупцією.
Це вже п’ятий нефінансовий звіт, опублікований Компанією. Будучи членом ініціативи Глобального Договору ООН, АСТАРТА щороку звітує про прогрес у реалізації її основних принципів. Цього року Компанія розширила традиційний формат Звіту. Зокрема, було приділено увагу питанням, які були визначені істотними відповідно до Стратегії корпоративної соціальної відповідальності, затвердженої у 2014 році.
Незважаючи на складний для країни рік, Компанія не змінила своїх пріоритетів та зробила низку важливих кроків у напрямку сталого розвитку. Велику увагу як в операційній діяльності, так і в соціальних програмах, було приділено питанням енергоефективності та енергозабезпечення.
Пріоритетними для менеджменту залишались питання охорони навколишнього середовища та турботи про здоров’я працівників, про що свідчать численні сертифікаційні й діагностичні аудити, які були успішно пройдені Компанією. Продовжено реалізацію програм, спрямованих на розвиток регіонів присутності. Бюджет цим програм у 2014р. перевищив 28,1 млн грн.
З повною версією Звіту можна ознайомитись на сайті Глобального договору або на сайті Компанії за посиланням: http://goo.gl/aQGZ7V
Наступного року, виходячи із прагнення постійно підвищувати стандарти корпоративного управління, Компанія планує видати єдиний інтегрований Звіт відповідно до стандарту GRI G4.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded