Profile cover photo
Profile photo
Tomáš Holčík
6,499 followers
6,499 followers
About
Tomáš's posts

Nechci to zakřiknout, ale z letošní nové série Top Gearu mám velmi dobrý pocit. Chris a Matt mají dobrou chemii, jen Rory je teda zatím trochu na vedlejší koleji. Doufám, že ho víc zapojí.

Post has attachment
Jaro je tady, bledule rozkvétají, ptáčci zpívají a boj s přírodou začíná.

Post has attachment
Pěkné, tak taky jezdím ve vraždícím autě. Vím, že Honda s tím má průšvih, ale u UK výroby sem to nečekal. Popravdě jsem ale v klidu, nehody to dělá v tropických podmínkách. 
Photo

Post has attachment
John Oliver měl pravdu, tancující zebra to fakt vylepší.

Post has attachment
Po teplém týdnu jsem se těšil, že na chalupě poklidím listí. Nevyšlo to. 
Photo

Post has attachment
Farming simulator my ass, toto je aspoň simulátor pro pravé chlapy :)

Post has attachment
Celý Breaking Bad sestříhaný jako běžný dvouhodinový film. Dává to výtečně smysl i když se to logicky trochu liší od pěti sezón seriálu. Užil jsem si to skvěle. Musíte k tomu ale přistoupit s otevřenou hlavou. Seriál pochopitelně lépe vykresluje celou proměnu ústřední postavy.

Post has attachment
Zajímavých 90 minut o vývoji nové Zeldy. Hezky vysvětlují změny v herní mechanice, fyzikální a chemický engine a také proč je grafika taková jaká je (omezený výkon v tom není).

Post has attachment
Geologické hodiny tikají sice pomalu, ale tikají. Na Maltě spadl vyhlášený skalní oblouk Azurové okno. Turistická atrakce, která si zahrála i ve filmech. To abych tu naši Pravčickou bránu ještě stihl vidět.

Post has attachment
Zatímco +Otakar Schön ​testuje základní konfiguraci, já se podival na tu vybavenější, která mi dává víc smysl. Zvlášť když ji na CZC maji za mirně nad 32 tisic.
Wait while more posts are being loaded