Profile cover photo
Profile photo
MB Projekt – Marek Banasiewicz
About
MB Projekt – Marek Banasiewicz's posts

Post has attachment
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy Wasze wątpliwości, odpowiemy na pytania oraz spróbujemy wypracować odpowiednie rozwiązania. Jesteśmy otwarci również na Wasze propozycje współpracy. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://marekbanasiewicz.pl/kontakt/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Jeśli rozważacie Państwo skorzystanie z naszych usług, lecz nie jesteście jeszcze do końca przekonani, zachęcamy do odwiedzenia strony http://marekbanasiewicz.pl/referencje/, na której znajdziecie referencje wystawione przez naszych kontrahentów. Mamy nadzieję, że pomogą Państwu w podjęciu ostatecznej decyzji! Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Firma MB Projekt oferuje swoje usługi na terenie Wrocławia oraz w jego okolicach. Nasza oferta obejmuje szereg czynności związanych z przeglądami budynków, kontroli stanu technicznego oraz usług kierownika budowy. Trafiliście Państwo pod najlepszy adres. Serdecznie zapraszamy na stronę http://marekbanasiewicz.pl/, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Kupiliście Państwo nowe mieszkanie. Być może jest to najważniejsza inwestycja w Waszym życiu. I to właśnie w Waszym interesie leży to, aby sprawdzić, czy wszystko w lokalu jest w takim stanie, w jakim być powinno. Przy odbiorze mieszkania od dewelopera zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły na stronie http://marekbanasiewicz.pl/.
Photo

Post has attachment
Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego budynku jest obowiązkiem właściciela danej nieruchomości. Warto regularnie wypełniać swoje zobowiązania, aby móc w odpowiednim momencie zareagować i naprawić uszkodzenia budynku, które w dalszej perspektywie mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców lub użytkowników. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://marekbanasiewicz.pl/nasza-oferta/kierownik-budowy-inspektor-nadzoru-2/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Niezbędne uprawnienia budowlane i przede wszystkim wiedza oraz doświadczenie w tym zakresie to gwarancja rzetelnej realizacji powierzonych nam zadań. Liczne referencje oraz dobre opinie o kierowanych przez nas budowach z pewnością przekonają Państwa o zaufaniu i powierzeniu nam swojej inwestycji. Szczegóły na stronie http://marekbanasiewicz.pl/nasza-oferta/kierownik-budowy-inspektor-nadzoru/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
MB Projekt zajmuje się również sporządzaniem i wystawianiem Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla wszelkich typów budynku. Uprawnienia pozwalają na sporządzanie Certyfikatów Energetycznych dla budynków, lokali mieszkalnych i części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową. Szczegóły oferty na stronie http://marekbanasiewicz.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu firmy MB Projekt! Szukacie Państwo kierownika budowy, kierownika robót i inspektora nadzoru inwestorskiego? To dobrze trafiliście! Marek Banasiewicz jest inżynierem budownictwa, który posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnymi na stronie http://marekbanasiewicz.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded