Profile cover photo
Profile photo
Abdullah Tuncyurek
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Yemek odası takımlarının seçimlerinde; görsellikleri ile göz doldurmaları kadar, kalabalık masaların uzun yemek sonrası sohbetlerine elverişli konforda ve ebatta olmaları, işlevsellikleri ile yemek yeme sürecini kolaylaştırmaları, modüler yapıda olmaları gibi kriterler baz alınmaktadır ya da alınmalıdır. İpek Mobilya yemek odası modelleri, bu kriterlerin tamamına sahip seçenekler ile sektörün en zengin ürün portföyünü teşkil etmektedir. Her dekorasyon stiline uygun modeller, dünya modasına dair çizgiler ile İpek Mobilya tüketicilerin tüm beklenti ve beğenilerini en iyi yakalayan firmalardan biri olmuştur.
Ekibimizce en şık, en güzel İpek Mobilya yemek odası modelleri arasından sizler için seçtiklerimiz ile aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve beğeninize sunduk.

http://www.dekorking.com/ipek-mobilya-yemek-odasi-fikirleri/

Post has attachment
Genç ve delikanlı olmak, insan kanının en hızlı dolaştığı yaş aralığı. Çocuklarınızın oda dekorasyonunu yaparken, renklerin insan sağlığı üzerindeki etkilerine ve hangi rengin hangi yaş grubuna hitap ettiğine dikkat ederek iç dekorasyon yaptığınızda çok daha sağlıklı bir karar vermiş olursunuz. Siyah veya koyu ana renklerin insanı karamsarlığa ittiği ve asabiyet duygusunu tetiklediğini ve gençlerin sağlığı üzerinde olumlu etki bırakmadıklarını bilmeniz gerekir.
Sakinliğin ve duruluğun rengi olan beyaz renk genç odasını hem kız çocuğunuz, hem de erkek çocuğunuz için alabilirsiniz. Beyaz renk genç odası dekorasyonların dan oluşan güzel bir resim galerisini ekibimizce sizler için hazırladık. Bu genç odası dekorasyon fikirlerinden faydalanarak kendi çocuğunuzun odasını da tasarlayabilirsiniz.

http://www.dekorking.com/beyaz-genc-odasi-fikirleri/

Post has attachment
Dünyanın en tatlı varlıklarıdır evlatlarımız. Onlar için katlanamayacağımız fedakarlık yoktur. Bizim çektiğimiz hiçbir sıkıntıyı onlara yaşatmamak adına her türlü çabayı sarf ederiz. Bununla birlikte onları mutlu edebilmek için çalışırız. Çocuklarımızın huzurlu ve mutlu yarınlara adım atması için çocukluk ve ergenlik dönemindeki psikolojileri çok önemlidir. Özellikle kız çocuklarımızın odalarına olan düşkünlüklerini görmemek bir anne ve baba için zordur.
Kız çocuklarımızın oda dekorasyonunu nasıl yapacağınıza siz değil bırakın onlar karar versin. Kendi hayal dünyasını onlar yaratsın. En güzel kız yatak odası dekorasyon fikirlerinden oluşan resim galerisini ekibimizce hazırladık, bakalım kızlarınız beğenecek mi?

http://www.dekorking.com/kiz-yatak-odasi-fikirleri/

Post has attachment
Apartman yaşamından sıkılmış olup, artık müstakil bir evde oturayım diye düşünen insanların mutlaka bir bahçeli ev hayali de vardır. Bu hayalini gerçekleştiren bahçeli deniz veya yayla evi olanlar için birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini bir araya getirdiğimiz görselleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çok para harcayarak hayanizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, hiç para harcamadan da atıl malzemeleri kullanarak da hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Arabalarınızın atıl durumdaki eski lastiklerini, boş varilleri, hatta yırtılmış veya ayağınıza küçük gelen terlikleri dahi dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerinizi gerçekleştirirken hiç para harcamadan çok güzel bahçe dekorasyon fikirleri yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzü biraz daha kullanarak ağaç kütüklerinde saksı veya kuru ağaç dallarından bahçe çiti yapabilir, doğada bulduğunuz geniş ve düz dekoratif taşlardan toplayarak biraz da çimento yardımı ile  oturma yeri ve masa da yapabilirsiniz

http://www.dekorking.com/yeni-bahce-dekorasyon-fikirleri/

Post has attachment
Bahçeli evi olupta masa sandalye takımı olmayanlar için bu günkü yazımızda sizlere en güzel bahçe masa ve sandalye modellerinden oluşan bir resim galerisi hazırladık. Bahçesi olupta yazın bahçe keyfi yapmak isteyecekler, rahatça sigarasını içerken oturabileceği, dostlarını ağırlarken veya ailesi ile güzel bir mangal barbekü keyfi yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz bahçe masa ve sandalye takımlarını incelemeden siparişinizi vermeyin. Bu güzel modeller umarız sizlere nasıl bir masa ve sandalye istediğinizi seçmenizde rehberlik eder. DekorKing.com ekibi olarak beğendiğimiz ve sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğümüz en güzel bahçe masa ve sandalye modellerini hep birlikte incelemeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise aşağıdaki resim galerisi tam da size göre.

http://www.dekorking.com/bahce-masa-sandalye-takimlari-ve-modelleri/

Post has attachment
Odun sobasının yerini hiç bir şey tutmuyor. Hem ateşi görerek, hem de sesini duyarak insan psikolojik olarak ısınıyor. Sadece sobanın ısısı yetmez tabi ki bu ısıyı içeride tutmak için güzel kışlık halı modelleri ile evleri kaplanır. Pencerelerimizin hava kaçıran contaları yenilenir ve dışarıdan hava gelmeyecek şekilde izolasyon yapılır. Bu şekilde uzun zaman ısı kaybı olmadan eviniz sıcak kalır.
Kışlık halı olarak nasıl bir halı alacağına karar vermeyenler için şehir desenli halı modellerinden oluşan en güzel halı çeşitlerini DekorKing.com ekibi olarak bir araya getirdik. Başta İstanbul desenli halı modeli ve Eyfel Kulesi desenli halı modelleri en fazla satılan halı modelleri arasındaki yerini almış. Gelin sizler için bir araya getirmiş olduğumuz resim galerimize bir göz atalım.

http://www.dekorking.com/sehir-desenli-kislik-hali-modelleri/

Post has attachment
Seçeceğiniz en ufak bir aksesuar bile evinizin yapısını değiştirecek özelliğe sahiptir. Örneğin tekstil ürünlerinden biri olan halı modellerini ele alalım. Seçeceğiniz halı modelinin görüntü bakımından kötü olması durumunda evin genel yapısını da kötüler. Çünkü renk ve desenin güzel ve şık olmaması mobilyaları ile de uyum sağlama ya cağından dolayı görüntü kirliliğine yol açar.
Sizler de bunlardan kaçınmak için evinize yakışacak şık ve modern halı modellerini tercih etmelisiniz. Tercihinizi yeni sezon halı modellerinden yapmak isterseniz biz DekorKing.com ekibi olarak en yeni halı modellerinden oluşan zengin resim galerimizi sizler için hazırladık. Buyurun hep birlikte bir göz atalım.

http://www.dekorking.com/en-cok-tercih-edilen-hali-modelleri/

Post has attachment
Turkuaz rengi denizi ve doğayı birbirine bağlayan ortak bir renktir. Turkuaz rengi tam bir yaz rengidir. Turkuaz boya rengini yazlık villa veya deniz evi dekorasyonunda ev eşyaları ile kombin yaptığınızda harika bir iç dekorasyon yaratırsınız.
Şimdiki konumuz da turkuaz renginin halı olarak nasıl duracağı ile ilgili. Turkuaz rengi halı kullanacaksanız boya renginiz kesinlikle beyaz olmalıdır. Turkuaz ve beyaz birbirini tamamlayan uyumlu renklerdendir. Ev dekorasyonu yapacak olanlar farklı bir iç dekorasyon yapmak istiyorsa koyu mobilyalar ile birlikte turkuaz rengini rahatlıkla kullanabilir.
En güzel turkuaz halı modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini DekorKing.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Bu ilginç halı modellerini inceleyerek sizlerde farklı tasarımlara imza atabilirsiniz.

http://www.dekorking.com/turkuaz-hali-modelleri/

Post has attachment
Banyonuzdaki seramikler eskidiyse veya yeni bir ev yapıyorsanız ıslak hacimleriniz için alabileceğiniz en güzel kaplama malzemesi seramiktir. İyi bir seramik malzemesi ısı, nem, ses izolasyonu sağlayarak suyun veya nemin duvarın diğer tarafına geçmesini önler. Seramiğin bunları yapmasının yanı sıra bir de görüntüsünün de güzel olması bizi daha çok mutlu eder.
Serra seramik üç boyutlu fayans ve serra seramik üç boyutlu seramik üreten seramik markaları arasında ilkler arasında yer alıyor. Seramik ıslak hacimlerdeki suyun, nemin. rutubetin evin diğer bölümlerine geçmemesi için aynı zamanda izolasyon görevi görür. Şunu da unutmamak lazım seramik ve fayanslarınızın arasına uygulayacağınız derz dolgusunun da kaliteli olması çok önemlidir. Serra seramik gibi kaliteli bir ürün alacaksanız bayilerin tavsiye ettiği harç ve derz dolgu malzemesini alırsanız sonuç mükemmel olacaktır. Ekibimizce en güzel serra seramik duvar ve yer kaplamaları ile ilgili görselleri sizlere sunuyoruz. Sizde kendi renginizi ve tarzınızı bulabilirsiniz.

http://www.dekorking.com/serra-seramik-dekorasyon-tasarimlari/

Post has attachment
Yüzyıllar boyunca su için bir çok savaşlar yapıldı. Suyu elinde bulunduran toplumların gelecekte de dünyaya hükmedeceği varsayılır. Su bir zenginlik göstergesidir. İnsanlar imkan dahilinde hep suya yakın bölgelere inşa ettikleri evlerinde yaşarlardı. Bir akar suyun kenarında kurulmuş bir ev, deniz kenarına yapılmış bir ev, güzel bir gölün hemen kenarına yapılmış bir ev diğer evlere nazaran, daha çok tercih edilmiştir. Su; insanlara bereket ve huzur verir. Dünyanın dörtte üçünün sularla kaplı olduğunu düşündüğünüzde suyun kenarında yapılan evlerin emlak değeri diğer evlerden daha pahalıdır.
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaşam alanlarına, yani evlerinin içine kadar boru sistemi ile suyu taşıyan insan suyu kontrol etmeye ve sudan keyif almaya da başladılar. Bir çok zenginin evlerinin içine havuzlar yaptırdığını, bir çoğunun yatak odalarının içine jakuziler koyduğunu ve bu jakuzilerin içinde günün bütün yorgunluğunu attığını biliyoruz. Jakuziler; altına döşendikleri motorlar sayesinde küvetteki suyun ısıtılarak tekrar küvetin içine bir çok noktadan aktarılması sonucu vücuda su masajı yapan ürünlerdir. DekorKing.com ekibi olarak en muhteşem jakuzi modellerinden oluşan bir resim galerisi paylaşıyoruz. Bunlardan içinden beğendiğiniz bir modelin sizlerin olması dileği ile.

http://www.dekorking.com/muhtesem-jakuziler/
Wait while more posts are being loaded