Profile cover photo
Profile photo
Matěj Pokorný
109 followers -
Hello world!
Hello world!

109 followers
About
Posts

Post has attachment
Gruzie 2017
Gruzie 2017
photos.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Koupil jsem si novej notebook se 4K displayem. Je to 15,6 " a i při nastavení dvojnásobnýho DPI je to GUIčko relativně malý. Dá se to někde ještě zvětšit na 250% jako to mám u Windows?
Photo

Post has shared content
Celé to má dva skutečně hnusné aspekty:
- naprostý nezájem celé politické scény tohle nějak řešit (samozřejmě, od komunistů se to čekat nedá, ale ostatní strany se aspoň tváří jako standardní demokratické politické strany)
- z toho vyplývající šílený pocit bezmoci, že nás to hovado táhne zpátky do Ruska.

Jistě, on to má za pár a nějaké Rusko a (po krátké přestávce pokračující) devastace demokratických hodnot v Česku mu jsou nejspíš u prdele, ale tím spíš se ptám, jak to, že je ještě prezidentem???

Je to v prdeli. Kdyby Češi nebyli zvyklí "řešit" své problémy zásadně kecáním v hospodě, řekl bych, že se blíží občanská válka.

No prostě je to v prdeli...
Add a comment...

Post has attachment
První Kernel panic po 3 letech používání Mintu. Na Windows mě mezitím zastihla modrá smrt nejmíň 10x :-). (jako hlavní OS mám Mint)
Photo

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Sakra :D
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Kurnik šopa už. Národe, prober se! Nebabrej se furt s migranty, važ si členství v EU, chtěj Euro a měj za vzor prosperující Německo, které i s migranty a energetickou reformou hospodaří s rekordním přebytkem. A uvědom si, že korupcí prosáknuté Rusko s diktátorem v čele a velkými finančními problémy není zrovna dobrej vzor.

Vykašli se na malichernosti a jednotlivce. Pomazánkové máslo, Merkelová a vlastně i ta jedna uprchlická krize budou z historického pohledu jen prkotiny. Jde o celek, přístup, vizi a způsob, jakým se naplňuje.

Taky si uvědom, že stát není firma a že jeden člověk nemůže ovládat ministerstvo financí, média a největší firmu v zemi zároveň. To je cesta do oligarchických pekel. A že prezident, který vědomě rozpolcuje národ a dělá mu ostudu ve světě, není dobrý prezident.

A až budou volby, tak na to mysli.
Add a comment...

Post has attachment
Aneb, proč je v severských zemích tak populární metal :D

Post has attachment
Zdravím, používám Sublime Text (build 3083) na Linux Mint 17.3 x64 (Cinnamon 2.8.6). Problém je, že když chci napsat něco s diakritikou, tak kombinace kláves, kdy napřed napíšu háček/čárku a poté písmeno, na které se má aplikovat, nefunguje. Při stisknutí první klávesy to hned vypíše ' nebo ˇ. Místo žluťoučký tak napíšu ˇzluˇtouˇck´y. U ostatních programů je to OK. Nevíte, čím to může být? Rozložení klávesnice používám normálně "Czech". Na Windows s tím není v Sublime problém...
Photo

Post has attachment
Tahle se povedla!

Zároveň si říkám, že už teď je mi třeba celkem líto smazat nějaký moje fotky, savy z her a tak... co teprve v budoucnu nějaký vyspělý AIčko, který mi bude třeba pár let pomáhat. To bude teprve oříšek, říct mu: „Sorry, vyšla nová verze, chci udělat čistou instalaci.“ :-D
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded