Profile cover photo
Profile photo
Twister-Catering
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Nie od dziś wiadomo, że kluczem do sukcesu każdej firmy jest dobre porozumienie między osobami, które ją tworzą. Aby osiągnąć ten cel, właściciele firm organizują dla swoich pracowników przyjęcia. Jednym z nich – ostatnimi czasy bardzo popularnym – jest impreza firmowa. Jej celem jest zintegrowanie pracowników podczas wspólnej zabawy. Specjalizujemy się w organizacji takich imprez.
Photo
Add a comment...

Dysponujemy kompletną zastawą porcelanową, obrusami, termosami, podgrzewaczami do dań gorących, a w razie potrzeby zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, stoły, krzesła, grille, zadaszenia i parasole. Potrawy dowozimy specjalnymi samochodami chłodniami i nie ma obaw o ich walory jakościowe nawet przy ekstremalnie wysokich temperaturach.

Możemy także zaproponować dania tematyczne, na przykład wiele potraw ze stosowanej przez nas kuchni węgierskiej, kuchni śródziemnomorskiej, rosyjskiej czy azjatyckiej. Przygotowujemy też prosię pieczone w całości (faszerowane kaszą lub mięsem wieprzowym), jagnię pieczone w całości, dzika pieczonego w całości, okazałe ryby faszerowane, podawane w całości na lustrach.

W celu sporządzenia precyzyjnej oferty prosimy o określenie charakteru imprezy (szwedzki stół, przyjęcie zasiadane, koktajl), przewidywanej ilości osób, czasu trwania, zapotrzebowania sprzętowego (obrusy, zastawa, meble, namioty, dekoracje) oraz wstępnych wyobrażeń w kwestii menu. Chętnie pomożemy w doborze menu, aranżacji i dekoracji stołów.
Add a comment...

Post has attachment
Możemy dla naszych miłych Klientów przygotować każde danie, każdą potrawę. Mamy świetnych kucharzy, garmażerów i cukierników. Potrawy są bardzo smaczne, znakomicie podane i udekorowane w myśl zasady, że najpierw je się oczami, a kiedy już oczy się nasyci, to apetyt staje się prawdziwie wilczy. Kilka pierwszych kęsów i komplet szczęścia…

Jak każda firma gastronomiczna, także i my mamy kilka popisowych specjałów, a że jest w czym wybierać, możecie się Państwo sami przekonać… 
http://twister-catering.pl/?p=108
Add a comment...

Post has attachment
Przy imprezach plenerowych zapewniamy namioty, parasole lub hale namiotowe z podłogą, wykładziną i oświetleniem, a w razie potrzeby także z ogrzewaniem. Dowozimy cały niezbędny sprzęt, nawet dla kilku tysięcy osób. Zdajcie się na nasze kilkunastoletnie doświadczenie. Warto nam zaufać tak, jak inne firmy, które potem z satysfakcją wystawiły nam listy referencyjne.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom powracających Klientów. Systematycznie aktualizujemy nasze menu bankietowe oraz menu świąteczne, aby zawsze móc zaproponować nowe potrawy.

Wystarczy, że zaakceptujecie Państwo naszą propozycję ofertową z menu, a po podpisaniu stosownej umowy cała dalsza praca spoczywa na naszych barkach.

Chcemy, abyście Państwo poczuli się jak Goście na imprezie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy bardzo profesjonalną firmą, dla której priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Na dowód, że zawsze dajemy z siebie wszystko przedstawiamy opinię jednego z naszych zadowolonych klientów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zorganizujemy przyjęcie okolicznościowe niemal w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Czy będzie to lokal, sala konferencyjna, sala gimnastyczna, pałacowe wnętrze, leśna polana, hala produkcyjna, magazyn czy kawałek łąki nad stawem…

Zasugerujemy menu, przywieziemy niezbędny sprzęt, meble, zastawę stołową. Zapewnimy nagłośnienie, odpowiednie dekoracje, fantastycznych barmanów, kompetentnych kelnerów, profesjonalnych konferansjerów, dobrego DJ-a, czy zespół muzyczny. No i oczywiście dostarczymy pyszne potrawy przygotowane przez nasz wykwalifikowany zespół w nowoczesnej kuchni.

Twister Catering posiada bazę wielu ciekawych lokalizacji w Warszawie i okolicach, gdzie z powodzeniem można zorganizować imprezę firmową lub prywatną.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Twister Catering organizuje:

- bale, pikniki, imprezy firmowe i świąteczne, lunche, przerwy kawowe, bankiety, koktajle, przyjęcia w placówkach dyplomatycznych, uroczyste gale, imprezy integracyjne, grille, garden party, studniówki, oraz zapewnia oprawę cateringową na wesela, komunie, chrzciny, imprezy rodzinne, konsolacje.
Dostarczamy estetycznie udekorowane tartinki i kanapki bankietowe.

Możemy zapewnić catering do szkół czy przedszkoli oraz posiłki regeneracyjne dla pracowników.

Dodatkowo prowadzimy kompetentne porady dietetyczne. Współwłaścicielka firmy posiada wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie w branży poparte publikacjami z dziedziny dietetyki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Plener (22 zdjęcia)
22 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Potrawy (14 zdjęć)
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie i powiększające się grono zadowolonych Klientów motywują nas do stałego rozwoju oraz wprowadzania nowoczesnych rozwiązań cateringowych na miarę europejską. Naszym atutem jest przygotowywanie wszystkich potraw od podstaw, na konkretne zlecenie, co daje gwarancję ich świeżości i należytego wykonania, z użyciem naturalnych produktów.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded