Profile cover photo
Profile photo
CK-Stolarka
About
Posts

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje również parapety. Posiadamy w sprzedaży zarówno parapety wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Znajdą Państwo u nas parapety granitowe, aluminiowe, marmurowe oraz stalowe. Z chęcią służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego parapetu. Zachęcamy do kontaktu - http://www.ck-stolarka.pl/parapety.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się montażem stolarki otworowej od wielu lat, mamy na tym polu spore doświadczenie. Przez lata działalności zyskaliśmy uznanie wielu Klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i obejrzenia galerii zdjęć, która dokumentuje niektóre z naszych realizacji - http://www.ck-stolarka.pl/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy m.in. serwis, naprawę oraz regulację rolet zewnętrznych. Jesteśmy w stanie wymienić linki, sznurki, taśmy, zwijacze ręczne oraz korbowe. Wymienimy szybko i sprawnie wszystkie uszkodzone elementy. Podejmujemy się również awaryjnego otwierania opuszczonych rolet - http://www.ck-stolarka.pl/serwis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okna z PVC skutecznie izolują od hałasu i są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ich obsługa jest bardzo prosta, tak samo jak pielęgnacja i konserwacja. Warto wspomnieć, że okna tego typu są w 100% bezpieczne dla zdrowia. Oferujemy wykonanie okien z PVC w kolorze białym, a na życzenie Klienta – w strukturze drewnopodobnej. Zapraszamy - http://www.ck-stolarka.pl/stolarka-okienna.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet zewnętrznych. Rolety zapewniają bardzo dobrą izolację, obniżając koszty ogrzewania w czasie zimowych miesięcy. Poza tym skutecznie chronią przez hałasem z zewnątrz, a także przed potencjalnymi włamywaczami. Firma CK-Stolarka oferuje sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych - http://www.ck-stolarka.pl/rolety-zewnetrznezabezpieczajace.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy bramy i ogrodzenia od najlepszych producentów. Polecamy m.in. systemy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI. Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych tego producenta poddawane są cynkowaniu i malowaniu proszkowemu, co zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ogrodzeń - http://www.ck-stolarka.pl/ogrodzenia.
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się dystrybucją, montażem i serwisem stolarki okiennej. Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe do naszych doradców, a także adres siedziby firmy znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.ck-stolarka.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdują się również parapety, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nasz asortyment obejmuje m.in. parapety granitowe, aluminiowe, marmurowe oraz stalowe. Dysponujemy fachową wiedzą, z tego też względu służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego parapetu. Zachęcamy do kontaktu - http://www.ck-stolarka.pl/parapety.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzą także bramy garażowe. Proponujemy wysokiej jakości bramy garażowe marki Wiśniowski, takie jak: segmentowe, uchylne, roletowe czy rozwierne. Jesteśmy w stanie wykonać bramę w dowolnej kolorystyce, dopasowanej do charakteru budynku Klienta. Zachęcamy do współpracy - http://www.ck-stolarka.pl/bramy-garazowe.
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także profesjonalny serwis okien. Zatem jeśli masz jakikolwiek problem z oknem, zapraszamy do nas. Bez względu na to, czy chodzi o nieszczelność okna, czy o kłopot z jego zamykaniem, służymy fachową pomocą zachęcamy do skorzystania z kompleksowej usługi naprawy i regulacji okien - http://www.ck-stolarka.pl/serwis-okien.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded