Profile

Cover photo
Flur Udha
Attends University of Prishtina
1,897 followers|1,483,682 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
Gerustbau Aliti
075 240 255
075 321 354
Montmi dhe demontimi  i skeleve
Skelet janë të prodhimt gjerman
Përvojë 50 vjeçare pune në Hamburg të Gjermanisë
Në kuadër të kësaj firme funksionon edhe placi për shitjen e të gjitha brendeve më të njohura 
të gomave:
Pireli
Mishelin
Fulda
Kontinental etj
Çmimet janë shumë të arsyeshme
Në kuadër të kësaj firme bëhet shitja e “bandashëve” dhe “felgave” të aluminit të të gjitha kalibrave.
Goma për të gjitha tipet e veturave dhe madhësive të ndryshme dhe të mjeteve transportuese, furgonave dhe kamnovëve nga 15-23 Col
Placi ndodhet në Rrugën e Bërvenicës te ura ndërmjet Sallonit të dasmave Aheng- Sopi dhe hotelit Royal
Gjithashtu bëhet edhe shitja e aparateve “Karcher” për larjen e veturave, me ujë të nxehtë dhe të ftohtë, të madhësive të ndryshme.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Kur në qiell "takohen" bombarduesi rus dhe gjuajtësit e NATO-s! (VIDEO)
Televizioni rus “Zvezda” ka publikuar një video se si dy
aeroplanë të NATO-s takohen me bombarduesin rus „Тu-95MS“. Televizioni rus “Zvezda” ka publikuar një video se si dy aeroplanë të NATO-s takohen me bombarduesin rus „Тu-95MS“. Telexizioni
rus “Zvezda”...
 ·  Translate
Televizioni rus “Zvezda” ka publikuar një video se si dy aeroplanë të NATO-s takohen me bombardue...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
VIDEO+18: Filmat ish-jugosllavë që kanë më shumë seks sesa “50 Hijet e Greit”
Njohësit e kinematografisë ish-jugosllave do të zhgënjehen
kur ta shikojnë filmin “50 Hijet e Greit”, sepse kinematografia e kohës së
Jugosllavisë socialiste ka pasur më shumë skena të nxehta se sa ky film. VIDEO: Moderatorja serbe lejon që ta prekin dhe “f...
 ·  Translate
Njohësit e kinematografisë ish-jugosllave do të zhgënjehen kur ta shikojnë filmin “50 Hijet e Gre...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Ja pse meshkujt nuk duan që femrat të mbajnë sytjena! (VIDEO+18)
Kjo video do të përmbush të gjitha fantazitë mashkullore.
 ·  Translate
Kjo video do të përmbush të gjitha fantazitë mashkullore.
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Ushqimi – Hudhra: dobitë dhe të këqijat
Në këtë periudhë, konsumimi i saj është më i shpeshtë nga njerëzit, por këta të fundit ndoshta janë jo shumë të informuar për të mirat dhe kundërindikacionet e saj. Sot do të informoheni për hudhrën… Hudhra është e njohur si armiku i raporteve sociale për n...
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Shkrimtari i njohur flet për metastazën e kancerit: Kjo është kronika e vdekjes sime!
Profesori i famshëm nga New Yorku dhe autor i shumë librave bestsellerë, Oliver Sacs, ka folur për përvojën e tij jetësore pasi ka kuptuar se po vdes nga metastaza e kancerit në mëlçi. "Një muaj më parë jam ndjerë i shëndetshëm dhe plot jetë. Në moshën 81 v...
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
In their circles
2,139 people
Have them in circles
1,897 people
Ilirjan Tropoja (Admin)'s profile photo
Alya Andhika's profile photo
djaliurt allicot's profile photo
Markeljan Hiluku's profile photo
Xavi Gonzalez's profile photo
Deborah Brollini's profile photo
Akhif Ahmed's profile photo
Habib Ymeri's profile photo
Chad Thiele's profile photo

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
Gerustbau Aliti
075 240 255
075 321 354
Montmi dhe demontimi  i skeleve
Skelet janë të prodhimt gjerman
Përvojë 50 vjeçare pune në Hamburg të Gjermanisë
Në kuadër të kësaj firme funksionon edhe placi për shitjen e të gjitha brendeve më të njohura 
të gomave
Pireli
Mishelin
Fulda
Kontinental etj
Çmimet janë shumë të arsyeshme
Në kuadër të kësaj firme bëhet shitja e “bandashëve” dhe “felgave” të aluminit të të gjitha kalibrave.
Goma për të gjitha tippet e veturave dhe madhësive të ndryshme dhe të mjeteve transportuese, furgonave dhe kamnovëve nga 15-23 Col
Placi ndodhet në Rrugën e Bërvenicës te ura ndërmjet Aheng Sopi dhe hotelit Royal
Gjithashtu bëhet edhe shitja e aparateve “Karcher” për larjen e veturave, me ujë të nxehtë dhe të ftohtë, të madhësive të ndryshme.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
VIDEO: Moderatorja serbe lejon që ta prekin dhe “fërkojnë” gjatë emisionit të drejtpërdrejtë!
Moderatorja e yjeve në Grand, Sanja Kuzhet, gjatë emisionit
për popullarizimin e shout, lejon që ta prekin te këmbët dhe përpiqet që t`i
mbulojë brekët./flurudha.com
 ·  Translate
Moderatorja e yjeve në Grand, Sanja Kuzhet, gjatë emisionit për popullarizimin e shout, lejon...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
VIDEO 5 arsyet pse pornostaret urrejnë “50 Hijet e Greit”
Edhe pse filmi po bën bujë të madhe në kinematë botërore dhe shqiptare, ka një zë kundër. Yjet e filmave porno shprehen se e urrejnë këtë skenar filmi dhe 5 janë arsyet. Ja si shprehen ato: 1-Është vetëm klishe, personazhë dominantë, mazokizëm. Gjëra të zak...
 ·  Translate
Edhe pse filmi po bën bujë të madhe në kinematë botërore dhe shqiptare, ka një zë kundër. Yje...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Flokët: Gjëra që u bëjnë keq flokëve
“Më mirë të parandalosh sesa të kurosh”, kjo thënie vlen edhe për flokët. Ja se cilët janë armiqtë që e dëmtojnë atë dhe ndaj të cilëve duhet të bëni shumë kujdes! Flokët kanë nevojë që të kurohen me shumë kujdes, sepse një gabim i vogël mund të shkaktojë n...
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Në Zvicër ndodhin 150 vetëvrasje në vit – për një arsye “të pabesueshme”!
Papunësia është shkaku i një numri prej 45.000 vetëvrasjeve që ndodhin çdo vit në 63 shtete perëndimore, thuhet në një studim të kryer nga studiues të Zvicrës dhe i botuar të mërkurën në revistën The Lancet Psychiatry. Ky grup i hulumtuesve nga Universiteti...
 ·  Translate
Papunësia është shkaku i një numri prej 45.000 vetëvrasjeve që ndodhin çdo vit në 63 shtete pe...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Dokumente dhe fotografi ekskluzive nga jeta e Abu Bakr al-Baghdadit (Foto)
Abu Bakr al-Baghdai është njëri ndër terroristët më të kërkuar në botë – për kokën e të cilit, SHBA-të kanë ofruar hiq më pak se 10 milionë dollarë. Por ne nuk dimë asgjë rreth tij, princin e rrezikshëm të terrorizmit. Një ekip i gazetarëve të NDR, WDR dhe ...
 ·  Translate
Abu Bakr al-Baghdai është njëri ndër terroristët më të kërkuar në botë – për kokën e të cilit,...
View original post
1
Add a comment...