Profile

Cover photo
Flur Udha
Attends University of Prishtina
1,890 followers|1,543,019 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Turqi, arrestohen tre të dyshuar për sulmet, gjenden dokumenta dhe një laptop
Autoritetet turke kanë arrestuar edhe tre persona në lidhje me sulmin në aeroportin e Stambollit, por nuk bëhen të ditur kombësia e tyre. Deri tani numri i të arrestuarve në lidhje me sulmin në aeroportin “Ataturk” ka shkuar në 27 persona. Mediat turke rapo...
 ·  Translate
Autoritetet turke kanë arrestuar edhe tre persona në lidhje me sulmin në aeroportin e Stambollit...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Rritet numri i viktimave nga shpërthimi pranë xhamisë së shenjtë në Medinë (15 VIDEO) (FOTO)
Një sulmues vetëvrasës shpërtheu një pajisje në afërsi të selisë së sigurisë së Xhamisë Nabvi, në Medina. Deri tani u raportua për vdekjen e dy personave megjithatë ky shpërthim vetëvrasës me bombë ka marr edhe jetën e katër oficerëve të tjerë të sigurisë s...
 ·  Translate
Një sulmues vetëvrasës shpërtheu një pajisje në afërsi të selisë së sigurisë së Xhamisë Nabvi,...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Muaji horror/ ISIS vrau 800 persona në atentate gjatë Ramazanit
Thirrja u bë në fund të muajit maj, disa javë para fillimit të Ramazanit: Grupi militant Shteti Islamik (ISIS) porositi mbështetësit e tij ta bënin muajin e shenjtë “me leje të Zotit, një muaj të dhimbjes për të gjithë jobesimtarët kudo që ndodhen”. Kjo thi...
 ·  Translate
Thirrja u bë në fund të muajit maj, disa javë para fillimit të Ramazanit: Grupi militant Shtet...
View original post
1
Add a comment...
In their circles
2,136 people
Have them in circles
1,890 people
Eljan Tanini's profile photo
Lulzim Zyberaj's profile photo
John Havens's profile photo
Andi Metolli's profile photo
Ju Rekomandojme's profile photo
Frank Eliason's profile photo
samir arifi's profile photo
Agim Derguti's profile photo
Gëzim Ismaili's profile photo

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Flet babai i Almirit të vogël (VIDEO)
Në prag të festës së madhe islame të Ramazan Bajramit, sigurisht që çdo prind, së bashku me fëmijën e tij do të shëtiste dyqanet në kërkim të ndonjë veshje që do të sillte buzëqeshje në fytyrën e fëmijës së tij, në këtë festë aq të dashur për fëmijët. Por, ...
 ·  Translate
Në prag të festës së madhe islame të Ramazan Bajramit, sigurisht që çdo prind, së bashku me fë...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Si ta çlironi mendjen nga mendimet negative
Si mund të ndaloni së menduari për dikë apo për një situatë të caktuar? Të gjithë ne jemi gjendur në ato situata ku vazhdimisht kokën na e rrahin pyetje si për shembull, çfarë mund të kishim bërë apo thënë ndryshe. Peshimi i mendimeve sa gjatë e gjerë nuk ë...
 ·  Translate
Si mund të ndaloni së menduari për dikë apo për një situatë të caktuar? Të gjithë ne jemi gj...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Xherdan Shaqiri pushime në plazhet e jugut të Shqipërisë
Pas eliminimit nga “Euro 2016” dhe pas atij super goli në ndeshje me Polonin, mesfushori shqiptar që luan për Zvicrën, Xherdan Shaqiri ka zgjedhur ti kalojë pushimet e verës në bregdetin e jugut. Shaqiri pushimet e kësaj fundjave i kaloi në plazhet e jugut ...
 ·  Translate
Pas eliminimit nga “Euro 2016” dhe pas atij super goli në ndeshje me Polonin, mesfushori shqipta...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
VIDEO 3D/ Si ndodhi grabitja në Rinas
Televizioni Klan ka rindërtuar në 3D grabitjen në aeroportin e Rinasit, si dhe përgjegjësitë që kanë autoritetet përkatëse për sa i përket sigurisë në aeroport. Nëpërmjet grafikës ilustruese bëhet e kuptueshme se, si kanë arritur tre personat të depërtojnë ...
 ·  Translate
Televizioni Klan ka rindërtuar në 3D grabitjen në aeroportin e Rinasit, si dhe përgjegjësitë q...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Pamje të reja nga sulmi ndaj xhamisë së profetit Muhamed (7 Video) (FOTO)
Një shpërthim vetëvrasës ka goditur qytetin Medina të Arabisë Saudite. Televizioni Al-Arabiya raporton se sulmi ka ndodhur pranë Xhamisë së Profetit Muhamed, njërin prej vendeve të shenjta të Islamit. Nuk ka ende raporte për viktima të mundshme. Shpërthimi ...
 ·  Translate
Një shpërthim vetëvrasës ka goditur qytetin Medina të Arabisë Saudite. Televizioni Al-Arabi...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Horoskopi i Susan Miller për muajin Korrik 2016
Çfarë thonë yjet për muajin e shtatë të 2016-ës Dashi I dashur dash, jeta juaj do përmirësohet çdo ditë në vijim duke filluar nga sot. Disa ditë para se të hynte muaji Korrik, Marsi planeti juaj sundues, u kthye përsëri te ju pasi ju kishte braktisur këto m...
 ·  Translate
Çfarë thonë yjet për muajin e shtatë të 2016-ës Dashi I dashur dash, jeta juaj do përm...
View original post
1
Add a comment...

Flur Udha

Shared publicly  - 
 
 
Një bar ku kafen mund ta shoqërosh me …seks oral
Të ulesh në një kafe dhe të porositësh kafe apo çaj dhe kur i hedh një sy menusë sheh se atë mund ta shoqërosh edhe me një …seancë seksi oral. Gjithçka është realitet në Gjenevë në barin e quajtur “Fellatio Cafe” ku prostitucioni është legal. Aty mund të po...
 ·  Translate
Të ulesh në një kafe dhe të porositësh kafe apo çaj dhe kur i hedh një sy menusë sheh se atë m...
View original post
1
Add a comment...