Profile cover photo
Profile photo
STRONG STEEL POLAND
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rur: rury instalacyjne, przemysłowe konstrukcyjne oraz precyzyjne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy Państwu rury o różnej średnicy oraz grubości ścianek. Na Państwa życzenie, podejmujemy się również produkcji rur o niestandardowych wymiarach. Realizujemy zamówienia zgodnie z dostarczoną specyfikacją. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty: http://www.strongsteelpoland.pl/rury.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu szeroki wybór blach zimnowalcowanych i gorącowalcowanych. Posiadamy blachy żaroodporne, kwasoodporne, stopowe i niestopowe. Ich grubość dostosowujemy do Państwa wymagań. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie: http://www.strongsteelpoland.pl/blachy.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się pracami montażowymi z zakresu automatyki, sterowań elektrycznych oraz aparatury kontrolno – pomiarowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i narzędzia. Działamy przy użyciu najnowszych technologii. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdą zleconą pracę wykonują szybko, sprawnie, precyzyjnie i z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy: http://www.strongsteelpoland.pl/uslugi.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu STRONG STEEL POLAND na Google+! Zajmujemy się dystrybucją wyrobów hutniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej, niklowej, tytanowej i kotłowej. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością: http://www.strongsteelpoland.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded