Profile cover photo
Profile photo
STRONG STEEL POLAND
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Sprzedaż wyrobów hutniczych to oczywiście nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować. Zajmujemy się także krajowym i międzynarodowym przewozem ładunków częściowych i całopojazdowych. Nasze usługi transportowe obejmują całą Europę. Do transportu stali wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy. http://www.strongsteelpoland.pl/transport.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat współpracujemy z hutami, dzięki czemu jesteśmy w stanie ekspresowo realizować zamówienia na blachy nierdzewne, taśmy i wiele innych produktów. Prowadzimy sprzedaż blach żaroodpornych i standardowych w arkuszach o standardowych wymiarach oraz w kręgach. http://www.strongsteelpoland.pl/blachy.php

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dystrybucja wyrobów hutniczych to nasza specjalność. Wykonujemy także prace montażowe z zakresu automatyki, sterowań elektrycznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Z naszych usług mogą skorzystać firmy z każdej gałęzi przemysłu, a zwłaszcza przemysłu chemicznego, rafineryjnego oraz petrochemicznego. Zachęcamy do kontaktu - http://www.strongsteelpoland.pl/uslugi.php.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki asortyment armatury stalowej ze szwem lub bez szwu. Produkty te z pewnością sprawdzą się przy tworzeniu rurociągów. Oferta w tym zakresie obejmuje m.in. trójniki, kolana, redukcje, kołnierze i dennice. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty zostały wykonane zgodnie ze standardowymi normami. Polecamy - http://www.strongsteelpoland.pl/armatura.php.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza hurtownia stali oferuje także tuleje bezszwowe wykonane zgodnie z standardowymi normami. Tuleje wykańczane są na zimno lub na gorąco. Posiadamy tuleje o standardowych wymiarach, ale istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych wymiarach, zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Zapraszamy do współpracy - http://www.strongsteelpoland.pl/tuleje.php.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza hurtownia wyrobów hutniczych proponuje szeroki asortyment prętów zbrojeniowych w wielu średnicach grubości. W ofercie mamy pręty okrągłe, kwadratowe oraz sześciokątne. Dysponujemy także płaskownikami wykonanymi ze stali zimnociągnionej oraz gorącowalcowanej. Polecamy - http://www.strongsteelpoland.pl/prety.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded