Profile cover photo
Profile photo
Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Oferta Dolnośląskiego Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica obejmuje zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego, kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Gwarantujemy przeprowadzenie bezpiecznego dla zdrowia powiększenia piersi, a także usunięcia tkanki tłuszczowej nowatorską metodą Body Jet: https://chiroplastica.pl/zakres-uslug/medycyna-estetyczna/lipofilling.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chiroplastica to miejsce, w którym odzyskasz młody wygląd. Chirurgia plastyczna jest dziedziną, która szybko się rozwija, ale zanim zdecydujesz się na zabieg warto sprawdzić osiągnięcia lekarzy zatrudnionych w danej klinice: https://chiroplastica.pl/strona-glowna/dyplomy-i-certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej wykonuje z powodzeniem pełną plastykę brzucha, liposukcję podbródka i ramion, transfer tkanki tłuszczowej pośladków, a także korektę odstających uszu i górnych powiek. Naszą specjalnością jest także ginekologia i urologia plastyczna. Pełen zakres usług, zamieściliśmy na stronie: https://chiroplastica.pl/zakres-uslug/chirurgia-plastyczna.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chciałabyś poddać się zabiegowi mezoterapii igłowej lub powiększyć usta, to zapraszamy do kontaktu! Do końca maja zabiegi z wykorzystaniem preparatu Neuvia Organic są objęte promocyjną ceną! Bliższe informacje znajdziesz pod adresem: https://chiroplastica.pl/140-neuvia-organic-juz-od-250-zl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chiroplastica przygotowała dla swoich klientów wiosenne promocje! Już 3 czerwca odbędzie się Dzień Otwarty, który jest niepowtarzalną okazją, aby otrzymać 30% rabat na naturalny wypełniacz Algeness. Szczegóły związane z wydarzeniem: https://chiroplastica.pl/141-30-rabatu-na-preparat-algeness-juz-niebawem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością jest brazylijski lifting pośladków, polegający m.in. na wypełnieniu i podniesieniu pośladków. Wykonujemy też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z zastosowaniem wypełniaczy, mające na celu wyrównanie niedoskonałości skóry. Kwas hialuronowy i nici hialuronowe pomagają w usuwaniu łagodnych zmarszczek oraz blizn potrądzikowych: https://chiroplastica.pl/zakres-uslug/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-i-nici-hialuronowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli rozważasz wykonanie zabiegu powiększenia biustu, to zachęcamy do konsultacji z naszym chirurgiem. Chiroplastica wykonuje modelowanie biustu za pomocą implantów Motiva, a także metodą aquafilling. Efekty zabiegów możesz oglądać na stronie: https://chiroplastica.pl/zakres-uslug/medycyna-estetyczna/powiekszanie-piersi/implanty-motiva.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii ręki. W swojej pracy wykorzystujemy również metody bezoperacyjne. Jeśli Twoim utrapieniem jest zespół cieśni nadgarstka, zespół rowka łokciowego lub zmiany zwyrodnieniowe, to zachęcamy do kontaktu! Na stronie udostępniamy wykaz dokumentów dla pacjentów zakwalifikowanych do operacji w naszej klinice: https://chiroplastica.pl/pobyt-jednodniowy/dokumenty-do-pobrania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laser FOTONA to narzędzie skuteczne w walce z nadmiernym owłosieniem, pękającymi naczynkami, nadpotliwością, a także grzybicą stóp. Laseroterapia służy również usuwania blizn i niechcianych tatuaży, leczeniu trądziku oraz likwidacji rozstępów. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Pełen zakres usług zamieściliśmy na stronie: https://chiroplastica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chiroplastica to miejsce, gdzie z powodzeniem wykonujemy zabiegi powiększania biustu, modelowania łydek, liposukcji podbródka oraz ramion. Specjalizujemy się też w plastyce odstających uszu oraz korekcji powiek górnych. Jeśli chcecie dowiedzieć się na czym polega lipofilling oraz aquafilling, to zapraszamy na stronę: https://chiroplastica.pl/zakres-uslug/chirurgia-plastyczna.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded