Profile cover photo
Profile photo
Kasa Merkezi
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Kasalar çeşitli olduğundan çelik kasa fiyatları da markadan markaya değişmektedir. Markaların kasalara yerleştirdiği özellikler farklı olduğundan ödenmesi gereken fiyatlar da değişmektedir. İhtiyaca göre farklı ölçülerde üretilen kasalar değerli eşyaları koruduğundan çok değerlidir.
http://blog.kasamerkezi.com.tr/ofis-tipi-celik-kasa-fiyatlari
Add a comment...

Post has attachment
http://blog.kasamerkezi.com.tr/motorlu-surgulu-yale-celik-kasa-modelleri
Değerli evrakları, mücevherleri ve paraları saklamak için insanlar evlerinde, otellerinde ve ofislerinde fazla yer kaplamayan kasaları tercih etmektedirler. Yangından, darbe ve kesici aletlere karşı dayanıklı özel güvenlik sistemleri ile donatılmış Yale çelik kasa en fazla kullanılan ürünler arasındadır.
Add a comment...

Post has attachment
Şifreli kasa alırken dikkat edilecek en önemli husus ise ürünlerin güvenlik sertifikasının bulunmasıdır. Tercihinizi yangından etkilenmeyen ısıya karşı dayanıklılığı bulunan kasalardan yana yapabilirsiniz. Kapı menteşesi bulunmakta olan LED ekran para kasaları da çeşitler arasında bulunmaktadır.
http://blog.kasamerkezi.com.tr/uygun-fiyatlarla-sifreli-kasa-modelleri
Add a comment...

Post has attachment
http://blog.kasamerkezi.com.tr/yale-kasa-kullanimi-ve-guvenlik-seviyesi
Yale Kasa modellerine bakıldığında genel olarak farklı donanımlarla özel güvenlik imkanlarının bir arada olduğu görülmektedir. Kasa tipi ve güvenlik seviyelerine bağlı olarak değişik şifreleme özellikleri Yale kasalarında bulunmaktadır. Yale kasa şifreleme işlemleri gerçekleştirildiğinde güvenliğin maksimum düzeyde gerçekleştiği görülmektedir. Yeni kasalar kullanım talimatları dikkate alınarak şifreleme işlemine tabi olmaktadırlar. Şifre belirleme işlemi için öncelikle kasanın açılması gerekmektedir. Bunun için sırayla; ‘Enter + Belirlenen Şifre + Anahtar tuşu’ işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu adımları takip ettikten sonra kasa hemen açılmaktadır. Sonrasında da Enter tuşuna basılması sureti ile 3 sayısının tuşlanması gerekmektedir. Bu işlem sonrasında ekranda ‘Set Code’ görüntülenmektedir. Bunun görünmesinin ardından yeni şifrenin girilmesi gerekmektedir. Şifrenin girilmesinin ardından anahtar tuşuna basılmalı ve sonrasında şifre tekrarı yapılmalıdır. İşlemin başarılı olması ekranda ‘Good’ ibaresinin görülmesiyle anlaşılmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Genel olarak bakıldığında evlerde kullanılmak için üretilen ergonomik boyutlardaki küçük Kale kasa modelleri mücevher, altın, para gibi değerli eşyaları güvence altına almak için kullanılmaktadır. > http://blog.kasamerkezi.com.tr/kucuk-kale-kasa-modelleri
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kişilerin değerli eşyalarının saklandığı en doğru yer kasalardır. Sahip olunan para ve benzeri değerli eşyalar, mücevherler, ev ya da arsa tapuları gibi önemli belgeler kasalarda kilitlenerek daha güvenli biçimde saklanabilmektedir. İhtiyaçlara göre şekillenebilen çelik kasalar günümüz teknolojisi kullanılarak üst düzey güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Özellikle para kasası seçimlerinde boyutun öncelikli olarak belirlenmesi gerekmektedir. Çok sıklıkla değişmeyen ürünler olan kasaların seçimi yapılırken ihtiyaçları karşılayacak büyüklükte seçimlerin yapılması gerekmektedir. Çok fazla saklanması gereken materyal olduğunda birkaç rafa sahip olan kasaların tercih edilmesi gerekmektedir. Yanı sıra eşyaların saklanabileceği ev tipi kasa modellerinin seçimi de yapılabilmektedir. Kale çelik kasa modelleri istenilen boyut ve tarzda seçilebilmektedir.
Add a comment...

Post has attachment
Para kasaları değerli eşyalarımızı garanti altına almaya yarayan vazgeçilmez tasarımlardandır. Piyasada farklı model ve renk seçenekleri ile bulunan para kasaları para, mücevher ve değerli eşyaların saklanması görevini gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz para kasalarının en çok tercih edilen modelleri arasında çelik ve ahşap kaplama modeller bulunmaktadır. Çelik kasalar darbe ve ısı geçirmeyen sağlam kasalar olup çok çeşitli kullanım alanlarına sahip olan bir üründür. Ev ve ofis ortamlarında kullanım kolaylığı sağlayan para kasaları için dekoratif olan ahşap modeller de tercih edilmektedir. İç dizaynı kusursuz ve çekmeceleri bulunan para kasaları görselliği yüksek çeşitlerdir. Kasa tercihine göre farklı fiyatlar ile istenilen şifreli kasaya sahip olunmaktadır. İstanbul birçok sektörde çeşitli ürünlerin değişik fiyatlarla piyasaya sürüldüğü bir kent olarak kasa satışı gerçekleştiren çok sayıda firmayı içerisinde bulundurmaktadır. Bu firmalar içerisinde uygun para kasası fiyatları ile kaliteli ve sağlam kasa üretimi gerçekleştiren firmalar ile para, tapu, çek, senet gibi değerli eşyalar güvence altına alınmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Hırsızlık girişimlerine karşı hangi tür çelik kasaları tercih etmelisiniz. Detaylı bilgi için blog adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
En çok satan ürünlerimiz arasında yer alan Yale Mega Boy Yangın Sertifikalı Çelik Kasa YFM/695/FG2 %25’e varan indirim fırsatıyla satışta ! #Yale #Çelik #Kasa #Yangın #Sertifikası #EvrakKasası #tbt #indirim #kupon #safe
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded