Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy rzetelnym dystrybutorem narzędzi do szlifowania! W naszej bogatej ofercie: http://www.pikpw.pl/produkty/ znajdziecie Państwo szlifierki oscylacyjne, proste, kątowe oraz wiele innych produktów najwyższej jakości. Nasze narzędzia doskonale nadają się do szlifowania metalu, drewna oraz powłok lakierniczych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niezawodne pasy ścierne we Wrocławiu! Nasza oferta: http://www.pikpw.pl/produkty/pasy-scierne/ obfituje w bogaty wybór różnego rodzaju pasów ściernych, przeznaczonych do obróbki wykończającej stali, stali nierdzewnej, aluminium i metali kolorowych. Pasy wykonane są z materiału idealnego do usuwania defektów powierzchni i przygotowania do kolejnych kroków wykończenia. Z powodzeniem można je dopasować do kształtu obrabianej powierzchni. Zastosowanie technologii Cubitron zapewnia wydajne szlifowanie i długą pracę!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PIK jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących w branży firm: 3M i DYNABRADE! Nawiązanie partnerstwa z uznanymi producentami pozwala nam na wzorcową realizację celu, jakim jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych oraz materiałów ściernych. Produkty z naszej oferty: http://www.pikpw.pl/produkty/ doskonale sprawdzają się przy obróbce metalu, drewna i powłok lakierniczych. Zapraszamy Państwa do składania zamówień, życząc owocnej pracy oraz udanych zakupów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W PIK oferujemy największy wybór narzędzi ściernych i polerujących we Wrocławiu! Nasze szlifierki i polerki są lekkie, a przy tym odznaczają się niespotykaną wydajnością i trwałością. Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych trendów technologicznych, a ich ergonomika zachwyci każdego przyszłego operatora! W naszej ofercie: http://www.pikpw.pl/produkty/ dostępny jest system: narzędzie+akcesoria+materiały ścierne. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić potrzeby naszych Klientów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W PIK zapewniamy Państwu bogaty wybór doskonałych szlifierek różnego typu! Oferujemy szlifierki: kątowe, oscylacyjne, paskowe i proste oraz służymy fachową poradą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Stale rozbudowujemy naszą ofertę: http://www.pikpw.pl/produkty/ tak, aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Nasze produkty gwarantują skuteczną i komfortową pracę. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości materiały ścierne! W naszej ofercie znajdują się materiały ścierne Hookit. Ten system umożliwia szybkie i precyzyjne mocowanie krążków i arkuszy ściernych na podkładce szlifierki. Krążki Hookit zapewniają dokładne przygotowanie powierzchni pod lakierowanie oraz delikatne matowienie powłoki lakierniczej. Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.pikpw.pl/produkty/materialy-scierne-hookit/ oraz współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma PIK jest synonimem nowoczesnych technologii! W licznych, oferowanych przez nas produktach: http://www.pikpw.pl/produkty/ znajduje zastosowanie rewolucyjna technologia ziaren ściernych Cubitron II. Zaletami wyprodukowanych z jej zastosowaniem dysków fibrowych są: brak przegrzewania się obrabianej powierzchni, szybsze szlifowanie bez wywierania dużego nacisku i do pięciu razy dłuższa żywotność, w porównaniu do tradycyjnych dysków ściernych. Nowe pasy ścierne 3M zapewniają szybszą o 30% obróbkę trudno skrawalnych metali. Natomiast dyski Roloc, nie tylko szlifują bardzo wydajnie i nie przegrzewają obrabianej powierzchni, ale również umożliwiają szlifowanie różnych stopów metali.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tylko w PIK największy wybór materiałów ściernych we Wrocławiu! Jako dystrybutor firmy 3M, posiadamy w naszej bogatej ofercie: http://www.pikpw.pl/produkty/3m/ papier ścierny wodoodporny. Wykonany z węglika krzemu zapewnia on wyjątkowo wydajną pracę. Precyzyjnie dobrana wielkość ziarna oraz bardzo gładki podkład papierowy zapewniają precyzyjną obróbkę bez powstawania „dzikich rys”. Zapraszamy do zakupów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postaw na narzędzia do szlifowania i polerowania z PIK! Produkty z naszej oferty: http://www.pikpw.pl/produkty/ gwarantują najwyższą jakość wykończenia oraz redukcję kosztów produkcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę. Posiadamy sprzęt wyłącznie wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą domeną jest rzetelna i profesjonalna obsługa Klientów! Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać im wysokiej jakości materiałów oraz narzędzi, w uzgodnionych terminach i cenach. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem handlowym, a każdy z naszych Klientów może liczyć na fachową i szybką pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu oraz opisu jego zastosowania. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.pikpw.pl/!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded