Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
About
Domyślna nazwa's posts

Post has attachment
Jesteśmy rzetelnym dystrybutorem narzędzi do szlifowania! W naszej bogatej ofercie: http://www.pikpw.pl/produkty/ znajdziecie Państwo szlifierki oscylacyjne, proste, kątowe oraz wiele innych produktów najwyższej jakości. Nasze narzędzia doskonale nadają się do szlifowania metalu, drewna oraz powłok lakierniczych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
Photo

Post has attachment
Niezawodne pasy ścierne we Wrocławiu! Nasza oferta: http://www.pikpw.pl/produkty/pasy-scierne/ obfituje w bogaty wybór różnego rodzaju pasów ściernych, przeznaczonych do obróbki wykończającej stali, stali nierdzewnej, aluminium i metali kolorowych. Pasy wykonane są z materiału idealnego do usuwania defektów powierzchni i przygotowania do kolejnych kroków wykończenia. Z powodzeniem można je dopasować do kształtu obrabianej powierzchni. Zastosowanie technologii Cubitron zapewnia wydajne szlifowanie i długą pracę!
Photo

Post has attachment
PIK jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących w branży firm: 3M i DYNABRADE! Nawiązanie partnerstwa z uznanymi producentami pozwala nam na wzorcową realizację celu, jakim jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych oraz materiałów ściernych. Produkty z naszej oferty: http://www.pikpw.pl/produkty/ doskonale sprawdzają się przy obróbce metalu, drewna i powłok lakierniczych. Zapraszamy Państwa do składania zamówień, życząc owocnej pracy oraz udanych zakupów!
Photo

Post has attachment
W PIK oferujemy największy wybór narzędzi ściernych i polerujących we Wrocławiu! Nasze szlifierki i polerki są lekkie, a przy tym odznaczają się niespotykaną wydajnością i trwałością. Zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych trendów technologicznych, a ich ergonomika zachwyci każdego przyszłego operatora! W naszej ofercie: http://www.pikpw.pl/produkty/ dostępny jest system: narzędzie+akcesoria+materiały ścierne. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić potrzeby naszych Klientów!
Photo

Post has attachment
W PIK zapewniamy Państwu bogaty wybór doskonałych szlifierek różnego typu! Oferujemy szlifierki: kątowe, oscylacyjne, paskowe i proste oraz służymy fachową poradą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Stale rozbudowujemy naszą ofertę: http://www.pikpw.pl/produkty/ tak, aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Nasze produkty gwarantują skuteczną i komfortową pracę. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!
Photo

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości materiały ścierne! W naszej ofercie znajdują się materiały ścierne Hookit. Ten system umożliwia szybkie i precyzyjne mocowanie krążków i arkuszy ściernych na podkładce szlifierki. Krążki Hookit zapewniają dokładne przygotowanie powierzchni pod lakierowanie oraz delikatne matowienie powłoki lakierniczej. Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.pikpw.pl/produkty/materialy-scierne-hookit/ oraz współpracy!
Photo

Post has attachment
Firma PIK jest synonimem nowoczesnych technologii! W licznych, oferowanych przez nas produktach: http://www.pikpw.pl/produkty/ znajduje zastosowanie rewolucyjna technologia ziaren ściernych Cubitron II. Zaletami wyprodukowanych z jej zastosowaniem dysków fibrowych są: brak przegrzewania się obrabianej powierzchni, szybsze szlifowanie bez wywierania dużego nacisku i do pięciu razy dłuższa żywotność, w porównaniu do tradycyjnych dysków ściernych. Nowe pasy ścierne 3M zapewniają szybszą o 30% obróbkę trudno skrawalnych metali. Natomiast dyski Roloc, nie tylko szlifują bardzo wydajnie i nie przegrzewają obrabianej powierzchni, ale również umożliwiają szlifowanie różnych stopów metali.
Photo

Post has attachment
Tylko w PIK największy wybór materiałów ściernych we Wrocławiu! Jako dystrybutor firmy 3M, posiadamy w naszej bogatej ofercie: http://www.pikpw.pl/produkty/3m/ papier ścierny wodoodporny. Wykonany z węglika krzemu zapewnia on wyjątkowo wydajną pracę. Precyzyjnie dobrana wielkość ziarna oraz bardzo gładki podkład papierowy zapewniają precyzyjną obróbkę bez powstawania „dzikich rys”. Zapraszamy do zakupów!
Photo

Post has attachment
Postaw na narzędzia do szlifowania i polerowania z PIK! Produkty z naszej oferty: http://www.pikpw.pl/produkty/ gwarantują najwyższą jakość wykończenia oraz redukcję kosztów produkcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę. Posiadamy sprzęt wyłącznie wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski!
Photo

Post has attachment
Naszą domeną jest rzetelna i profesjonalna obsługa Klientów! Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać im wysokiej jakości materiałów oraz narzędzi, w uzgodnionych terminach i cenach. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem handlowym, a każdy z naszych Klientów może liczyć na fachową i szybką pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu oraz opisu jego zastosowania. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.pikpw.pl/!
Photo
Wait while more posts are being loaded