Profile cover photo
Profile photo
‫طراحی سایت آکاوب‬‎
11 followers -
برنامه نویسی سایت | خدمات طراحی سایت ، بهینه سازی سایت توسط گروه طراحی سایت آکاوب
برنامه نویسی سایت | خدمات طراحی سایت ، بهینه سازی سایت توسط گروه طراحی سایت آکاوب

11 followers
About
Posts

Post has attachment

طراحی سایت آتلیه

اگر شما یک هنرمند هستید و یا یک عکاس حرفه ای هستید ، داشتن یک آتلیه عکاسی از کارهای اصلی شما محسوب می گردد ، داشتن یک وب سایت کوچک برای ارائه نمونه کارهای عکاسی خود بسیار ضروری می باشد . اگر هنوز یک سایت برای خود ندارید ، درست است که زمان را از دست داده اید و تا حدودی برخی از رقبای اصلی فاصله نسبتا زیادی در فضای مجازی شما گرفته اند ، ولی می توانید این فرصت از دست رفته را جبران نمایید .

شما هم میتوانید وب سایت آتلیه و عکاسی داشته باشید. طراحی سایت آتلیه و عکاسی در هر زمینه را با کلیک بر روی همین صفحه آغاز نمایید. نمونه کارهای آتلیه و عکاسی را بهتر نمایش دهید.
Add a comment...

Post has attachment
برنامه نویسی سایت :

برنامه نویسی سایت در طراحی سایت ، عبارت است از مجموعه کد ها و اسکیرپت ها و ماژول ها و ابزاری که در طراحی وب سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می شود. این کد ها می توانند کد های آماده باشد و یا توسط خود طراح نوشته شود .

این کد ها باید در قالبی خاص، که قرار گیری این قالب نیز دارای کد های خاصی می باشد، نوشته شوند تا ظاهر سایت ما، ظاهری آراسته و شکیل باشد.

امروزه برنامه نویسی سایت و ایجاد سایتهای دینامیک جزء لاینفک طراحی سایت می باشد و تیم برنامه نویسی سایت آکاوب در زمینه های زیر با رعایت کامل مسائل امنیتی و اصول طراحی بانکهای اطلاعاتی وب سایت شما را پیاده سازی می کنند.

:: برنامه نویسی PHP و فریم ورک های مرتبط
:: طراحی بانک اطلاعاتی SQL
:: ایجاد CSS های بهینه برای وب سایت
:: جاوا اسکریپت و XML
:: ایجاد توابع امنیتی در سطوح مختلف برنامه نویسی سایت
:: ساخت سایت به صورت ریسپانسیو و مخصوص موبایل
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded