Profile cover photo
Profile photo
T-matic Systems
19 followers -
T-matic Systems S.A. jest wiodącym na polskim rynku integratorem systemów Smart Grid i operatorem telematycznym
T-matic Systems S.A. jest wiodącym na polskim rynku integratorem systemów Smart Grid i operatorem telematycznym

19 followers
About
T-matic Systems's posts

Post has attachment
W Polsce już jest nowoczesny system monitorujący przepływ i zużycie energii we wszystkich urządzenia zainstalowanych za licznikiem. Aurora, bo tak się nazywa, szybko zidentyfikuje potencjalne źródła przerw w dostawie energii.


Post has attachment
T-Matic Systems członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Post has attachment
Piotr Golik, Prezes Zarządu T-matic Systems, wyjaśnia w artykule opublikowanym na łamach „Puls Biznesu”, że firma wdraża inteligentny pomiar energii elektrycznej nie tylko u dystrybutorów. Po inteligentne liczniki energii sięgają duże wielooddziałowe firmy, a nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, czy wspólnoty mieszkaniowe i działkowcy. Więcej w „Pulsie Biznesu”.

Post has attachment
Dziennik „Rzeczpospolita” cytuje Prezesa Michała Czeredysa w artykule na temat outsourcingu IT. Według niego Grupa Arcus coraz częściej dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania systemowe do zarządzania drukiem i korespondencją. W artykule wymieniana jest też spółka T-matic Systems należąca do Grupy Arcus, oferująca zaawansowane rozwiązania telematyczne, m.in. monitoring floty pojazdów, który pozwala na oszczędność paliwa, zmniejszenie kosztów serwisu oraz obniżenie szkodowości kierowców.

Post has attachment
Jak możemy przeczytać w artykule opublikowanym w dodatku do Pulsu Biznesu „Transport i Logistyka” elektroniczny monitoring pojazdów pozwala zbierać komplet informacji na temat pojazdu: od jego lokalizacji, poprzez prędkość, średnie spalanie, a nawet stan techniczny. Cytowany w artykule Piotr Golik, Prezes Zarządu T-matic Systems, wyjaśnia, że zarządzanie flotą zaczyna się od zbierania danych na temat pojazdów. A sam fakt ich zbierania już działa mobilizująco na kierowców, dzięki czemu jeżdżą rozważniej i oszczędniej.

Post has attachment
Należąca do Grupy Arcus spółka T-matic Systems oferuje monitoring floty nie tylko nowoczesnych samochodów. Podczas jubileuszowej, 10. edycji rajdu charytatywnego Złombol firma wdrożyła T-matic Management System w Dużych Fiatach biorących udział w rajdzie. Umożliwiło to śledzenie załóg na stronie internetowej http://zlombol.t-matic.com/ w czasie rzeczywistym. Więcej szczegółów na naszym blogu: http://oszczednosciwfirmie.pl/zlombol-pobil-rekord/

Post has attachment
Dziennik Rzeczpospolita informuje w artykule opublikowanym na swoich stronach internetowych, że inteligentne liczniki mogą ułatwiać prowadzenie biznesu w firmach – nie tylko dużych, ale również średnich i małych. Większości osób inteligentne liczniki kojarzą się głównie z infrastrukturą dystrybutorów energii elektrycznej. Tymczasem T-matic Systems, spółka z Grupy Arcus wdraża inteligentne liczniki energii nie tylko w dużych firmach z sektora energetycznego, ale również w dużych wielooddziałowych firmach, w średnich, a nawet małych oraz wspólnotach mieszkaniowych i w ogródkach działkowych. Dzięki inteligentnym licznikom prądu obniżają koszty, zbierają dane i eliminują ryzyko nadużyć.

Post has shared content
Sławomir Jakóbczyk, dyrektor handlowy firmy Arcus wypowiada się w artykule opublikowanym przez magazyn CRN. Według niego, ze względu na trudną sytuację na rynku zamówień publicznych, dostawcy powinni patrzeć raczej w stronę samorządów i mniejszych postępowań niż wielkich projektów informatycznych dla centralnych urzędów. W kolejnym budżecie unijnym będzie mniej środków na duże centralne projekty.

Post has shared content

Arcus został nagrodzony przez Magazyn Bloomberg Businessweek Polska tytułem Business Premium 2016, w kategorii usług ułatwiających funkcjonowanie przedsiębiorstw. Redakcja nagrodziła Arcus Kyocera MDS kompleksowe rozwiązanie optymalizacji systemu druku w firmach, w skład którego rozwiązania funkcjonalne: Arcus SECURITY, Arcus SAVER i Arcus COMFORT. Rozwiązania funkcjonują w oparciu o trwały i oszczędny sprzęt Kyocera oraz oprogramowanie wspierające.


Post has attachment
Monitoring floty w firmie to skuteczne narzędzie pozwalające na oszczędności. Jak możemy przeczytać w artykule opublikowanym na stronach internetowych dziennika Rzeczpospolita Bank Pocztowy i firma Mericon dzięki wdrożeniu T-matic Management System oszczędzają dziesiątki tysięcy złotych rocznie.
Wait while more posts are being loaded