Profile cover photo
Profile photo
T-matic Systems
13 followers -
T-matic Systems S.A. jest wiodącym na polskim rynku integratorem systemów Smart Grid i operatorem telematycznym
T-matic Systems S.A. jest wiodącym na polskim rynku integratorem systemów Smart Grid i operatorem telematycznym

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
W Polsce już jest nowoczesny system monitorujący przepływ i zużycie energii we wszystkich urządzenia zainstalowanych za licznikiem. Aurora, bo tak się nazywa, szybko zidentyfikuje potencjalne źródła przerw w dostawie energii.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Piotr Golik, Prezes Zarządu T-matic Systems, wyjaśnia w artykule opublikowanym na łamach „Puls Biznesu”, że firma wdraża inteligentny pomiar energii elektrycznej nie tylko u dystrybutorów. Po inteligentne liczniki energii sięgają duże wielooddziałowe firmy, a nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, czy wspólnoty mieszkaniowe i działkowcy. Więcej w „Pulsie Biznesu”.
Add a comment...

Post has attachment
Dziennik „Rzeczpospolita” cytuje Prezesa Michała Czeredysa w artykule na temat outsourcingu IT. Według niego Grupa Arcus coraz częściej dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania systemowe do zarządzania drukiem i korespondencją. W artykule wymieniana jest też spółka T-matic Systems należąca do Grupy Arcus, oferująca zaawansowane rozwiązania telematyczne, m.in. monitoring floty pojazdów, który pozwala na oszczędność paliwa, zmniejszenie kosztów serwisu oraz obniżenie szkodowości kierowców.
Add a comment...

Post has attachment
Jak możemy przeczytać w artykule opublikowanym w dodatku do Pulsu Biznesu „Transport i Logistyka” elektroniczny monitoring pojazdów pozwala zbierać komplet informacji na temat pojazdu: od jego lokalizacji, poprzez prędkość, średnie spalanie, a nawet stan techniczny. Cytowany w artykule Piotr Golik, Prezes Zarządu T-matic Systems, wyjaśnia, że zarządzanie flotą zaczyna się od zbierania danych na temat pojazdów. A sam fakt ich zbierania już działa mobilizująco na kierowców, dzięki czemu jeżdżą rozważniej i oszczędniej.
Add a comment...

Post has attachment
Należąca do Grupy Arcus spółka T-matic Systems oferuje monitoring floty nie tylko nowoczesnych samochodów. Podczas jubileuszowej, 10. edycji rajdu charytatywnego Złombol firma wdrożyła T-matic Management System w Dużych Fiatach biorących udział w rajdzie. Umożliwiło to śledzenie załóg na stronie internetowej http://zlombol.t-matic.com/ w czasie rzeczywistym. Więcej szczegółów na naszym blogu: http://oszczednosciwfirmie.pl/zlombol-pobil-rekord/
Add a comment...

Post has attachment
Dziennik Rzeczpospolita informuje w artykule opublikowanym na swoich stronach internetowych, że inteligentne liczniki mogą ułatwiać prowadzenie biznesu w firmach – nie tylko dużych, ale również średnich i małych. Większości osób inteligentne liczniki kojarzą się głównie z infrastrukturą dystrybutorów energii elektrycznej. Tymczasem T-matic Systems, spółka z Grupy Arcus wdraża inteligentne liczniki energii nie tylko w dużych firmach z sektora energetycznego, ale również w dużych wielooddziałowych firmach, w średnich, a nawet małych oraz wspólnotach mieszkaniowych i w ogródkach działkowych. Dzięki inteligentnym licznikom prądu obniżają koszty, zbierają dane i eliminują ryzyko nadużyć.
Add a comment...

Post has shared content
Sławomir Jakóbczyk, dyrektor handlowy firmy Arcus wypowiada się w artykule opublikowanym przez magazyn CRN. Według niego, ze względu na trudną sytuację na rynku zamówień publicznych, dostawcy powinni patrzeć raczej w stronę samorządów i mniejszych postępowań niż wielkich projektów informatycznych dla centralnych urzędów. W kolejnym budżecie unijnym będzie mniej środków na duże centralne projekty.
Add a comment...

Post has shared content

Arcus został nagrodzony przez Magazyn Bloomberg Businessweek Polska tytułem Business Premium 2016, w kategorii usług ułatwiających funkcjonowanie przedsiębiorstw. Redakcja nagrodziła Arcus Kyocera MDS kompleksowe rozwiązanie optymalizacji systemu druku w firmach, w skład którego rozwiązania funkcjonalne: Arcus SECURITY, Arcus SAVER i Arcus COMFORT. Rozwiązania funkcjonują w oparciu o trwały i oszczędny sprzęt Kyocera oraz oprogramowanie wspierające.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded