Profile cover photo
Profile photo
100 МОВ Центр перекладів
4 followers
4 followers
About
100 МОВ Центр перекладів's interests
100 МОВ Центр перекладів's posts

Post has attachment
#юридичні_переклади #100МОВ

Центр перекладів "100 МОВ" успішно працює на ринку перекладацьких послуг вже 15 років. Ми виконуємо переклади різноманітної тематики будь-якого рівня складності, як для бізнесу, так і приватних клієнтів.
Уважно ставимося до всіх деталей документу, що перекладаємо, особливостей термінології в тій чи іншій галузі.

Отримати консультацію наших адміністраторів, розрахувати вартість перекладу і замовити переклад можна за телефонами (044) 238-08-62, (044)332-30-60, е-мейлом office@100mov.ua, а також через наш сайт www.100mov.ua
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

#переводы #переклади #бюро_переводов #центр_переводов #translationagency #Ukraine #translators

Photo

Post has attachment
#100МОВ продовжує серію "підказок" з перекладами юридичних термінів та прикладами їх застосування.

#Юридичні_переклади – важлива частина роботи нашого Центру перекладів #100МОВ. Якщо вам потрібні професійні переклади як для бізнесу, так і особистих цілей - звертайтесь !

Photo

Post has attachment
#юридичні_переклади
Досконале знання юридичної термінології – одна з необхідних умов грамотного перекладу. Як бачите, навіть для двох добре знайомих нам всім мов – української і російської – існує багато нюансів.

Центр перекладів #100МОВ має значний досвід виконання професійних перекладів як для бізнесу, так і особистих цілей. Ми працюємо на ринку перекладацьких послуг вже 15 років!

Замовити переклад, отримати консультацію наших адміністраторів можна за телефонами (044) 238-08-62, (044)332-30-60, е-мейлом office@100mov.ua, а також через наш сайт www.100mov.ua

#переводы #переклади #бюро_переводов #центр_переводов #translationagency


Photo

Post has attachment
Сьогодні Міжнародний день перекладача! Центр перекладів "100 МОВ" вітає всіх колег зі святом!

Ми починаємо публікувати серію "підказок"з вірними перекладами юридичних термінів та прикладами їх застосування.

#Юридичні_переклади – важлива частина роботи нашого бюро перекладів 100 МОВ. Для юридичних текстів характерна специфічна термінологія, яку треба відмінно знати перекладачеві. Як бачите, навіть для двох добре знайомих нам всім мов – української і російської – існують певні термінологічні особливості.

Якщо вам потрібні професійні переклади як для бізнесу, так і особистих цілей - звертайтесь до нас в #100МОВ !
www.100mov.ua

Photo

На нашем сайте 100mov.ua временные технические неполадки, но мы работаем над этим =). 
Также возможно, что с нашей почты office@100mov.uaк вам пришел спам. Приносим извинения - это тоже дело рук вируса. В случае, если у вас возникли проблемы с нашей почтой, можно воспользоваться альтернативным емейлом 100mov.ua@gmail.com, а также писать нам через фейсбук.
Хорошего вам весеннего настроения ! 

Post has attachment
Сьогодні, 30 вересня, міжнародний день перекладача. Вітаємо колег та бажаємо успіхів у роботі та всіляких гараздів !

https://en.wikipedia.org/wiki/International_Translation_Day

Post has attachment
‪#‎edl2015‬
Тест складається лише з одного запитання, але воно написане аж 15-ма мовами. Спробуйте вгадати кожну з мов і перевірте, наскільки добре ви розумієте Європу. 
А якщо ви поділитесь цим тестом на своїй сторінці у соцмережах із хештегом #edl2015 , ви автоматично візьмете участь у розіграші подарунків від організаторів Європейського дня мов.
http://projects.platfor.ma/european-day-of-languages/

Post has attachment

Уважаемые коллеги и партнеры.

В пятницу 25-го сентября в здании, где находится наш офис, с 9.00 до 17.00 будет отсутствовать электроэнергия в связи с плановым ремонтом ТП-3150. Поэтому хотим предупредить вас, что все заявки, присланные 25 сентября, будут обработаны в понедельник, о чем мы письменно сообщим 

каждому заказчику. В случае если вы не получите подтверждения на отправленный заказ, просьба связаться с нами по телефонам, указанным ниже или отправить заказ еще раз, так как мы не исключаем возможности некоторых сбоев.

Коллектив Центра переводов 100 МОВ в этот день  будет работать удаленно. Срочные заказы просьба присылать на наш альтернативный электронный адрес 100mov.ua@gmail.comс копией на основной office@100mov.ua.

Спасибо за понимание.

Post has attachment
Думаєте, що це green, yellow, purple? Ні, не все так просто =)
PhotoPhotoPhoto
Colors in English
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded