Profile cover photo
Profile photo
Tartak ISKRA - Syców, Wrocław. Zakład przetwórstwa drzewnego. Kupuj drewno od producenta!
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
To oczywiste, że kiedy temperatura na zewnątrz wyższa, że kiedy pogoda dopisuje, to chętniej spędza się czas na świeżym powietrzu. Macie do dyspozycji taras? Doskonale się składa – spójrzcie sami, ile macie pola do manewru! Możecie o poranku rozkoszować się kawą na tarasie bądź relaksować się z książką! Opcji jest wiele! Ale… wszystko zaczyna się od podłogi. Dobrej, rzecz jasna, podłogi. W naszej ofercie znajdziecie drewniane deski tarasowe, które cechują się najwyższą jakością. Są to bowiem deski na lata. Sprawdźcie sami i dajcie się przekonać na ich zakup! http://tartak-iskra.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszy tartak w okolicy? Dla nas to oczywiste, że mowa o Tartaku Iskra! Nie dość, że posiadamy bogaty katalog produktów, to zawsze oferujemy naszym Klientom kuszące ceny! Warto z nami współpracować. Przekonajcie się sami! http://tartak-iskra.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sucha tarcica? Znajdziecie ją w naszej ofercie. Naszym Klientom gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, lecz także fachowe doradztwo. Warto zaufać doświadczonym specjalistom! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://tartak-iskra.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat z powodzeniem produkujemy drewno budowlane. Powodem do dumy jest dla nas fakt, że nasze produkty są chętnie wykorzystywane przez naszych Klientów! Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni. http://tartak-iskra.pl/
Photo
Add a comment...

Kantówka, listwy, a może deska podłogowa? Jeśli zależy Wam na wysokiej jakości, serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z naszym tartakiem! Jesteśmy pewni tego, że będą Państwo zadowoleni. Na stronie internetowej: http://tartak-iskra.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Add a comment...

Post has attachment
Budujecie taras? Postawcie na wysokojakościowe rozwiązania i skorzystajcie z naszego wsparcia! Jesteśmy pewni, że nie pożałujecie! Z naszego wsparcia skorzystało wielu zadowolonych Klientów, może będziecie następni? Na stronie internetowej: http://tartak-iskra.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspominaliśmy niejednokrotnie o tym, że w naszej ofercie znaleźć można tarcicę suchą. Teraz mamy dla Was kuszącą wiadomość! Jeśli jesteście zainteresowani zakupem tarcicy, to koniecznie nas odwiedźcie, bo tylko teraz znajdziecie tak duże ilości sosny, buku czy dębu! Brzmi kusząco, prawda? Na stronie internetowej: http://tartak-iskra.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpraca z naszą firmą to gwarancja nie tylko Waszego zadowolenia, lecz także naszej wiarygodności. Oferujemy najlepsze budowlane drewno. Sami się przekonajcie! A wszystkie zdobyte przez nas certyfikaty są tylko potwierdzeniem tych słów. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://tartak-iskra.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cenicie sobie klasyczne rozwiązania? Jesteśmy zatem pewni, że deska dębowa spełni wszelkie Wasze oczekiwania. Idealnie sprawdzi się czy to do domu, czy to do mieszkania. Gwarantujemy Wam wieloletnią trwałość oferowanych przez nas produktów. Sprawdźcie sami, co znajduje się w naszej ofercie na stronie internetowej: http://tartak-iskra.pl/portfolio/deska-debowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie impregnaty do drewna. Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór wosków czy olejów, dzięki którym będziecie mogli zadbać o deski tarasowe i mieć pewność, że mrozy czy inne szkodliwe czynniki zewnętrzne będą im niestraszne! Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na stronę internetową: http://tartak-iskra.pl/portfolio/impregnaty-do-drewna/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded