Profile cover photo
Profile photo
Česká rada dětí a mládeže
23 followers -
Česká rada dětí a mládeže
Česká rada dětí a mládeže

23 followers
About
Posts

Post has attachment
Chcete se stát zástupcem mladých lidí z ČR na jednání OSN? Chcete ovlivnit jednání na celosvětové úrovni? Jste aktivní osobou v občanské společnosti? Je Vám mezi 18–25 lety? Spustili jsme nový ročník programu Mladých delegátů ČR do OSN – zapojte se a využijte příležitost, která může změnit Váš život! Přihlásit se můžete do 11. 6. 2017.
Add a comment...

Post has attachment
Český Den proti rakovině 2017 Právě dnes, ve středu 10. května! Více než 14.500 dobrovolníků ve žlutých tričkách dnes nabízí žluté kytičky s modrou stužkou a letáky s informacemi o prevenci nádorů hlavy a krku v ulicích 1.200 měst a obcí po celé ČR. Předem děkujeme za podporu všem dárcům i dobrovolníkům! Více informací i v článku: http://www.adam.cz/clanek-2017050011-nez-si-koupime-zluty-kvitek-na-podporu-sbirky-proti-rakovine.html
Add a comment...

Post has attachment
Příležitost pro aktivní mladé lidi. Kdy: 15. června 2016, 10:00–16:30,
kde: Impact HUB Praha, Drtinova 10. Co vás čeká: Aktuální výzvy v Evropské unii z pohledu mladých lidí – brainstorming – společná identifikace nejdůležitějších otázek – Vaše návrhy řešení a jejich prezentace. Neváhejte, přihlásit se můžete do 10. června 2016.
Add a comment...

Post has attachment
Od 16. do 18. března 2016 proběhne v Praze regionální konference OSN o bydlení a udržitelném rozvoji měst Habitat III. Před konferencí se 14. března uskuteční akce pro mládež European Youth Blast, která bude ideální příležitostí pro mladé, jak se dozvědět o OSN a procesu Habitat III a vyzkoušet si své schopnosti advokacie (obhajování hodnot, zájmů, idejí…). Pokud s ní mladí ještě nemají zkušenosti, nevadí, na akci se dozví a naučí potřebné základy.
Add a comment...

Post has attachment
Zúčastněte se mezinárodního projektu! Náplní činnosti účastníků bude vývoj a testování nových metod vzdělávání ke zvyšování občanských a sociálních kompetencí. Od účastníků se očekává průběžná práce během roku a účast na (ideálně) všech třech mezinárodních setkáních, které se během projektu uskuteční (po jednom v každé ze zapojených zemí). Na setkáních budete společně s mladými lidmi a pracovníky s mládeží ze zahraničí pracovat na přípravě výstupu projektu, kromě toho se však seznámíte s lidmi a kulturou navštívené země.
Add a comment...

Post has attachment
Chcete být vaší organizaci ještě větším přínosem? :-) Přihlaste se na pětidenní seminář pro pracovníky s mládeží v Bratislavě (ubytování, stravu a většinu nákladů na dopravu hradí pořadatel - Rada mládeže Slovenska). Přihlásit se můžete do 24. února!
Add a comment...

Post has attachment
Nadace Schwarzkopf-Stiftung udílí každoročně cenu „Mladý Evropan/ka roku“ aktivním mladým lidem, kteří ve společné Evropě přidali ruku k dílu a pomohli tak sbližování evropských národů a občanů. Nominujte aktivní mladé lidi na cenu „Mladý Evropan/ka roku“!
Add a comment...

Post has attachment
Školení MALL (Mobility Academy for Local Leaders) je třífázové školení, které si klade za cíl podpořit mládežnické lídry nebo začátečníky v oblasti práce s mládeží v jejich rozvoji z lokální projektové úrovně na úroveň mezinárodní. Věříme, že česko-polsko-slovenské školení poskytne vynikající příležitost k tvorbě projektů těm účastníkům, kteří zatím nemají zkušenost s mezinárodními projekty, ale jsou připraveni začít. Přihlásit se můžete do 16. 8. 2015
Add a comment...

Post has attachment
V současnosti probíhá nezávislý výzkum vyhodnocení evropské strategie politiky mládeže. Výsledky hodnocení pomůžou Evropské komisi v úvahách, jak vylepšit spolupráci v otázkách mládeže na evropské úrovni v dalším období.

Česká rada dětí a mládeže vyzývá jednotlivé mladé lidi (ve věku 15–30 let) i organizace dětí a mládeže, aby se do výzkumu zapojili a vyplnili on-line dotazník. Prosíme o vyplnění do 16. srpna 2015.
Add a comment...

Post has attachment
Přijměte pozvání na česko-německé setkání s bohatým doprovodným programem, které je pro všechny generace, pro každého, koho zajímají témata současného dění a utváření Evropy. Od 6. do 9. srpna 2015 v Českých Budějovicích. Paralelně se ve dnech 2.–9. srpna 2015 koná i setkání mládeže z České republiky, Slovenska a Německa ve věku od 15 do 27 let.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded