Profile cover photo
Profile photo
IFLOOR
1 follower
1 follower
About
IFLOOR's posts

Public
Osoby, które zastanawiają się, jak wykończyć podłogę w swoim domu, mają spory wybór. Na rynku jest szeroka oferta materiałów - deski, panele, terakota, wykładziny i wiele innych. W naszej ofercie http://ifloor.net.pl/ znajdziecie wysokiej jakości produkty. Zapraszamy.

Post has attachment
Public
Nasi pracownicy dla każdego Klienta przygotowują indywidualną ofertę. Wybór odpowiednich materiałów oraz wycena są bezpłatną usługą. Więcej o współpracy z nami przeczytacie na stronie http://ifloor.net.pl/promocje-2/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Public
Listwy przyścienne spełniają wiele funkcji. Są ozdobą podłogi, ale także pełnią funkcję ochronną. W naszej ofercie http://ifloor.net.pl/oferta/ znajdziecie szeroki wybór produktów. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Public
W naszej ofercie oprócz szerokiego wyboru podłóg znajdziecie także akcesoria i materiały budowlane niezbędne do jej ułożenia. Listwy podłogowe, podkłady podłogowe i kleje to część produktów. Więcej o ofercie możecie przeczytać na stronie http://ifloor.net.pl/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Public
Nasza oferta podłóg jest bardzo bogata i zawsze tworzona pod kątem potrzeb Klientów. Często Klienci mogą trafić na atrakcyjne promocje. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie http://ifloor.net.pl/promocje-2/ lub bezpośrednio u naszych pracowników. Zapraszamy serdecznie.

Public
Zakup podłogi do całego domu jest dość kosztowny. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto przeanalizować wszelkie koszty. Nasza firma oferuje wycenę za zakup podłogi i jej montaż. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://ifloor.net.pl/uslugi/ . Zapraszamy.

Public
Wybór podłogi to połowa sukcesu, drugą połową jest jej montaż. Precyzyjne i dokładne ułożenie paneli czy desek gwarantuje wytrzymałość i długoletnią funkcjonalność. Więcej szczegółowych informacji o ofercie możecie przeczytać na stronie http://ifloor.net.pl/uslugi/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Public
Czasy się zmieniają, a podłogi drewniane zawsze są w modzie. Czy są to panele, parkiet czy mozaika podłoga wygląda wyjątkowo. W naszej ofercie http://ifloor.net.pl/oferta/ znajdziecie szeroki wybór podłóg najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy.
Photo

Post has attachment
Public
Gdy zmieniają się warunki pogodowe a wraz z nimi drewno kurczy się i pęcznieje, ona niweluje jego naturalną pracę. Zapobiega powstawaniu szczelin, skrzypieniu, czy pęcznieniu, gwarantując niezmienną stabilność podłogi - http://ifloor.net.pl/. 
Photo

Post has attachment
Public
Wśród naszej szerokiej gamy naszych desek, szczególne miejsce zajmuje niewątpliwie deska barlinecka. Jest możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym. A to wszystko dzięki jej warstwowej konstrukcji doskonale przewodzącej ciepło - http://ifloor.net.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded