Profile cover photo
Profile photo
Jakub Hromek
110 followers -
Šuhaj jak višňa :-)
Šuhaj jak višňa :-)

110 followers
About
Jakub's interests
View all
Jakub's posts

Post has attachment
Jeden mikulecký šohaj měl o víkendu vážnou dopravní nehodu. Byli jsme u toho! Pozor: Na fotce jsou drastické záběry.
Photo

Post has attachment
Nadešel čas na zveřejnění našeho speciálního futuristického plakátu! Pokud se vám líbí tak nám to napište do komentáře a sdílejte. ;-)
Photo

Dobré ráno všem! Od včerejšího večera už nám stojí v lužicích hodová mája. :) A od pondělka začnou práce na výstavbě zeleného. Zatím jde všechno podle plánu, jen aby počasí vyšlo. Dnes se nám sice trochu škaredí, ale snad s příchodem července příjde i sluníčko. :) Pěkný den.

Post has attachment
Čas letí a hody se blíží, už příští neděli! A my se v žádném případě neflákáme. Tady je důkaz z dnešního spojování máje: http://youtu.be/lqb_i87osNs 

Post has attachment
Krásné středeční dopoledne, dostalo se k nám, že někteří nerozumí významu našeho plakátu na košt! Je tady na G+ vůbec někdo takový? Doufám, že co nejméně... proto jsem si dovolili pro Vás připravit menší nástřel k filmu Pulp Fiction, kterým jsme se nechali inspirovat. Tak čtěte a třeba si ho večer pustíte. http://www.skluzice.cz/pulp-fiction/

Post has attachment
Ahoj máme tu pro Vás originální plakát na náš velikonoční košt!!! Pokud se Vám líbí tak sdílejte. Odkaz na událost máte zde: https://plus.google.com/u/0/events/ctr9g72upruok0cktru17k9h89k Tož dojdite pokoštovat!
Photo

Post has attachment
Ahoj kamarádi, v rámci dobročinné akce, kterou nyní SKL rozjíždí jsme se rozhodli pomoct zejména v nejméně rozvinutých končinách Afriky kde je nedostatek pitné vody, jídla a vzdělání. Proto bychom Vám rádi představili našeho nového krojovaného kamaráda kterému jsme se rozhodli pomoct. Říkáme mu Mireček a je z Angoly. Nyní ho učíme slovácký verbuňk a už má dokonce nejoblíbenější písničku. Uhádnete jakou?
Photo
Wait while more posts are being loaded