Profile cover photo
Profile photo
Egidijus Nasevičius
1,460 followers -
skipperltu.wordpress.com
skipperltu.wordpress.com

1,460 followers
About
Posts

#blėnys  

Ko gero, konstatuoti faktą yra paprasčiau, nei daryti popastišką pareiškimą, kad gal daugiau čia nerašysiu (pastruoju metu, pastebėjau, tai tapo G+ posh). Ir kažin, vargu bau ar pasiilgsite. Kas norėjo, tas ir taip skaitė.

Nežinau, ką dar darysiu dėl FB, bet kad G+ nelabai matau prasmės kažką rašyti - aš naudoju tik nuotraukų back-up ir visų kitur (!) parašytų įrašų nuorodoms, tai tiek žinių.

Norintys mane pasiskaityti, galite įsitraukti gi į RSS skaitykles (aš naudoju feedly, nes Google savo Reader užmušė, kaip dabar užmušinėja G+są ir netgi užsimojo užmušti gmail, kas išvis yra čik-čirik), o tiklaraščiai yra šie:

* skipper.lt - Laivai ir jūrininkai, II tomas: ne tik buriuotojams.

Nors dabar pastaruoju metu menkai buriuoju, tai neberašau ir ten reguliariai, kaip būta anksčiau.


* seiikan.wordpres.com ir seiikankempo.wordpress.com - Apie karate kitaip lietuvių ir anglų kalbomis atitinkamai.

Iš esmės, tai nuo šitos temos pasiėmiau atostogas, nes komponuoju knygą anglų kalba apie yunchun-baihe-quan įtaką per minghe-quan ir paigai-noon tokiems stiliams kaip yunchun-quan (winchun-kuen), goju-ryu (čia yra maniškis praktikuojamas, konrečiau Jundokan kryptis), uechin-ryu, isshin-ryu, toon-ryu, shito-ryu, ryuei-ryu ir... na, jūs supratote. Darbinis pavadinimas The Cranes of Okinawa (ačiū, jei nevogsite).


* Ir, be abejo, punkonomics.wordpress.com - keverzonės kreida ant grindinio (tie-SOS!) apie visuomenę, sociumą, ekonomiką ir pan. blėnys.

Labiausiai tikėtina, kad pastarąjame mane daugiausiai ir rasite.

Nes dar suderinau su radijumi (jei -a, tada tas pats, kas su teliku pasišnekėti), tai gegužės 16 dieną turėtų būti mano 5 minučių debiutas per Lietuvos Radiją pas Julių Sasnauską laidoje atskira rubrika iš Londono. Nežinau tikslaus laiko, tiesą sakant, o negalintys paklausyti mano tauškalų seksualiu balsu realiu laiku, tai galės po to santrauką persiskaityti ir Punkonomics.

Ačiū, kad buvote ir vis dar esate kartu.

Nuo lietuviškų peripetijų atitolstu greičiau, nei planavau, ir kada prieš kelias dienas pagavau save mąstant, kad princesės Šarlotės giminimas jau dabar yra svarbiau (LOL) už lietuvišką elitą ir netgi politiką (sic!), o dar ir ryt pas mus rinkimai, tai kažkaip neturiu jums ko išties skaitomo dovanoti.

Gal kada ir užsuksiu, o jūs užsukite pas mane, kur nurodžiau, galite ir skambinti, telefoną draugai turi (perskambinsiu atgal, nes man tik £0.01/min.).

Ačiū darkart.
Add a comment...

Add a comment...

Post has attachment
#nėra_politikos  

Kaip Jos Didenybės mokesčių mokėtojas, negaliu nepasidžiaugti:
http://www.bbc.co.uk/news/uk-32562117
Add a comment...

Post has attachment
#nėra_politikos  

Kadangi savaitės aktualija Lietuvoje buvo Andrius Užkalnis​, tai štai jums prašom ir Punkonomics apie tai (minimas ir +Aurelijus Katkevičius , perspėju):

https://punkonomics.wordpress.com/2015/05/02/uzkalnis/
Apie Užkalnį
Apie Užkalnį
punkonomics.wordpress.com
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
#posh

+Liucija Kibirkštytė​, sakiau, kad beatnicksus keičia jau hippie? Ji dar ir sintetiniu juodu avikailiu, kurio nesimato foto.

Lumberjack hipsters barzdos irgi out - dabar posh yra porno stars of 70s ūsai, anot šiandien The Evening Standard.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Kitty does not like this kind of web-sight 
Photo
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded