Profile cover photo
Profile photo
Skup surowców wtórnych Lukas-Trans
About
Skup surowców wtórnych Lukas-Trans's posts

Post has attachment
Kto może znaleźć się wśród grona naszych klientów? Oprócz osób prywatnych, dużym zainteresowaniem naszymi usługami cechują się firmy takie jak autoryzowane serwisy, warsztaty samochodowe i blacharsko-lakiernicze, a także inne firmy z branży motoryzacyjnej. Więcej na: http://lukastrans.pl/o-nas/. 
Photo

Post has attachment
Lukas-Trans charakteryzuje dbałość o interesy klienta – wiemy, że transakcja z naszym udziałem musi być dla niego opłacalna! Dlatego skupujemy odpady i surowce różnego rodzaju, umożliwiając różne rodzaje płatnością: gotówką lub przelewem. Więcej na: http://lukastrans.pl/o-nas/. 
Photo

Post has attachment
Nasz skup surowców wtórnych znajduje się w Warszawie – oznacza to, że najszybciej podejmujemy działania związane ze współpracą z klientami z regionu. Transport surowców i odpadów zapewniamy jednak na terenie całego kraju, o czym przeczytać można na: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Lukas-Trans nie działa w próżni! Dlatego właśnie podejmujemy współpracę z wieloma renomowanymi recyklerami, którzy tak jak my dbają o stan naszej planety. Ich firmy znajdują się zarówno w Polsce jak i za granicą, o czym przeczytać można na: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Surowce wtórne nigdy nie powinny trafiać na wysypiska śmieci, albo miejsca, gdzie marnuje się ich potencjał. Właśnie dlatego Lukas-Trans dba o ich skup, by wykorzystać je w późniejszym procesie recyklingu! Więcej o naszej firmie na stronie: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Współpraca z wiodącymi recyklerami jest najlepszym dowodem na fachowość naszych usług. Dbamy o to, by zarówno nasi partnerzy w kraju, jak i za jego granicą, dbali o przestrzeganie wszelkich przepisów gwarantujących bezproblemowy recykling. Więcej na ten temat przeczytać można pod adresem: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy Państwu zdrowia, szczęścia, dobrobytu oraz pieniędzy. Niech przy stole towarzyszy Państwu rodzinna atmosfera pełna radości i spokoju, która rozciągnie się na cały nadchodzący rok! Tego życzy Lukas-Trans: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Plastik, folia, tworzywa sztuczne innego rodzaju – to wszystko surowce, które Lukas-Trans chętnie odkupi od zainteresowanego klienta! Dbamy o środowisko, dlatego właśnie warto nam zaufać – recykling to najlepszy sposób na ochronę środowiska! Więcej na: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Cechuje nas wysoka dbałość o wykonywaną pracę – dlatego właśnie wysoko stawiamy sobie poprzeczkę w kwestii obsługi klienta i zapewniamy transport surowców. Na terenie całego województwa mazowieckiego terminowo odbieramy surowiec od klienta! Więcej informacji na ten temat znaleźć można na naszej stronie: http://lukastrans.pl/. 
Photo

Post has attachment
Myślisz o złomowaniu samochodu? Warto pamiętać, że istnieją dobre opcje na pozbycie się plastików, które znajdują się w środku. Lukas-Trans to firma, która zajmuje się skupem surowców wtórnych, w tym między innymi plastików samochodowych. Więcej na ten temat przeczytać można pod adresem: http://lukastrans.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded