Profile cover photo
Profile photo
Behluli Girls
197 followers
197 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Dresses
WORKED:''Sallon i rrobaqepsis Nerina  '' and Behluli GIRLS .. Ky eshte vendi ku ne punojm quhet ''Sallon i rrobaqepsis NERINA'' dhe ky fustani eshte nje fustan shum i bukur i punuar nga ne dhe eshte fustani qe ndoshta me se shumti kontribuam në të ne Behlul...
Add a comment...

Post has attachment
Weding.....
Kishim nje Dasem ne nje vend tjeter ishte kryeqyteti i Maqedonis,SHKUPI ne kemi disa familjar atje na ftuan atje dhe u duka keshtu shpresoj tju peqlej pezgjedhja ime :D Ju pershendes Diellza Behluli.. We had a wedding in another country was the capital of M...
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Game Over
Te Dashur! Ne na vie shum keq qe ne nuk jemi aq aktive ne blog kjo ndosh sepse ne jemi edhe ne shkoll dhe ne pun . Puna jon është si rrobaqepse . Kjo bluza ketu ishte nje bluz e thjesht thjesht kisha deshir ta bëja ketë pjesen  lart ta rregulloja ndoshta. D...
Add a comment...

Post has attachment
Dress on a sunny day
 Nje dite me diell .Ne shtetin tonë arriti vera eshte nxehtesi shum e madhe prandaj vendosa nje dit te dukem bukur me këtë  fustanin e mrekullueshëm. Eshte fustan komod shum i lezetshem.... A sunny day summer arrived .We our state is very great heat so I de...
Add a comment...

Post has attachment
SUMMER IS COOMING ...
Ishte nje dite shum e bukure me diell,sic e ceki si gjithnje qe dielli na  jep energji shum te mire. Qysh ne mengjes ishim duke vequar veshjet tona te se shtunes. Ishte vikend ne mbremje donim te dukeshim me stil eleganc.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded