Profile cover photo
Profile photo
Sprint Bus. Krzyszycha A.
5 followers
5 followers
About
Sprint Bus. Krzyszycha A.'s posts

Post has attachment
Zachęcamy do współpracy wszelkiego typu przedsiębiorstwa, które szukają firmy przewozowej. Zajmujemy się przewozem pracowników na targi, wystawy, delegacje i konferencje. Oferujemy także transport na imprezach integracyjnych i wycieczkach firmowych. Gwarantujemy bezpieczną i komfortową podróż, polecamy nasze usługi - http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/. 
Photo

Post has attachment
Nieważne, czy chodzi o jednorazowy wyjazd, czy usługę stałych przewozów, Sprint Bus to najlepszy wybór. Dysponujemy nowoczesną flotą, która poddawana jest regularnym przeglądom. Nasze pojazdy są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu podróży. Zachęcamy do współpracy - http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług transportowych. Wszyscy, którzy systematycznie podróżują naszymi busami, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Mamy też specjalne oferty dla grup zorganizowanych. Zachęcamy do kontaktu - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Punktualność w usługach transportowych to priorytet. U nas zawsze mogą Państwo być pewni, że bus odjedzie o czasie i bez żadnych opóźnień dowiezie Pasażerów na miejsce. Nasi kierowcy bardzo dobrze znają trasy, po których jeżdżą i wiedzą, jak zaplanować całą podróż. Zachęcamy do współpracy - http://www.sprintbus.eu/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
W drodze do Niemiec, Belgii i Holandii nasze busy zatrzymują się w różnych miastach Polski. Na pewno Klienci z całej Polski będą mogli skorzystać z naszych usług transportowych. Nasze busy zatrzymują się m.in. w Lublinie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Szczegółowy wykaz tras przejazdów znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.sprintbus.eu/trasy/. 
Photo

Post has attachment
Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy. Obsługujemy zarówno zlecenia indywidualne, jak i grupy zorganizowane. Do wszystkich zleceń podchodzimy z taką samą starannością. Każdy Klient może liczyć na naszą solidność i terminowość. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych Pasażerów - http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/. 
Photo

Post has attachment
Któż z nas nie korzysta z Facebooka? Na tym popularnym portalu społecznościowym znajdą Państwo również nasz oficjalny profil. Zamieszczamy tam m.in. informacje o naszej ofercie, promocjach i zdjęcia naszej nowoczesnej floty. Zachęcamy do powiększenia grona naszych fanów. Odnośnik do profilu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.sprintbus.eu. 
Photo

Post has attachment
Wiemy, że Klienci nie zawsze mają możliwość przybyć na miejsce, z którego odjeżdża bus, dlatego oferujemy możliwość odbioru Klienta z miejsca zamieszkania. Wygodnie, punktualnie, a wszystko realizowane przez miłą i sympatyczną obsługę. Zachęcamy do współpracy - http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/. 
Photo

Post has attachment
Firma przewozowa Bus-Trans zajmuje się organizacją wyjazdów na imprezy sportowe, koncerty, pielgrzymki oraz wiele innych wydarzeń. Cechuje nas rzetelność oraz terminowość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/.
Photo

Post has attachment
Sezon weselny rozpoczął się na dobre. Jeżeli planują Państwo organizację przyjęcia ślubnego, to powinniście również rozważyć wynajęcie profesjonalnej firmy transportowej, która przewiezie gości z kościoła do domu weselnego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/.
Wait while more posts are being loaded