Profile cover photo
Profile photo
Sprint Bus. Krzyszycha A.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasze busy kursują kilka razy w tygodniu, dzięki czemu dobranie dogodnego terminu podróży nie będzie stanowiło problemu. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dogodny termin, by skorzystać z naszych usług przewozowych. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych przewozów - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujecie zimowe wyjazdy większą grupą na narty? W takim razie na pewno warto skorzystać z profesjonalnego przewozu osób. Na pewno będziecie zadowoleni z naszych usług. Oferujemy nowoczesną flotę pojazdów, doświadczonych kierowców i najlepsze warunki. Zapraszamy - http://www.sprintbus.eu/przewozy-krajowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy wynajem busów i autokarów dostosowanych do przewozów osobowych na każdą odległość. Mogą Państwo korzystać z naszych usług zarówno w przypadku transportu okazyjnego, jak i stałych przewozów. Jeśli planują Państwo podróż na dużą odległość, zachęcamy do kontaktu - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy najniższe ceny na rynku. Dodatkowo czekają na Państwa różne promocje, mamy też rabaty dla grup zorganizowanych. Mimo niskich cen zawsze mogą Państwo być pewni wysokiego poziomu obsługi, komfortu podróży i najlepszych ofert. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą przewozową - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Komfort podróżowania na długich trasach wynika m.in. z odpowiedniego wyposażenia wnętrza. Kursy odbywają się przez cały rok, dlatego konieczne jest zadbanie o odpowiednią temperaturę w pojeździe. Nasze busy są wyposażone w sprawną i czystą klimatyzację oraz ogrzewanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na trasie zatrzymujemy się w wielu miastach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ciekawi Cię, czy zrobimy postój w danym mieście? Na naszej stronie internetowej bez problemu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. W zakładce Trasy możesz sprawdzić, przez jakie miasta na poszczególnych trasach będziemy przejeżdżać - http://www.sprintbus.eu/trasy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przemieszczanie się na duże odległości za pomocą transportu publicznego często bywa uciążliwe. Długotrwała podróż może wiązać się ze sporym dyskomfortem Pasażera. Z nami nie ma tego problemu – nawet wielogodzinna podróż naszymi busami jest przyjemna, a czas mija błyskawicznie. Zachęcamy do kontaktu - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz skorzystać z podróży naszym busem do Belgii? W takim razie prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsca na pokładzie. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług - będą wtedy mogli Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.sprintbus.eu/busy-do-belgii/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze busy, które jeżdżą do Holandii, zatrzymują się w wybranych polskich miastach, m.in. w Lublinie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie. Na trasie zabieramy podróżnych, oczekujących w poszczególnych miastach. Mogą być Państwo pewni, że pojawimy się punktualnie w umówionych miejscach. Zapraszamy do kontaktu - http://www.sprintbus.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przejazdy osobowe do oddalonych krajów często wiążą się z koniecznością łączenia różnych środków komunikacji. Przesiadki potrafią być bardzo uciążliwe, poza tym powodują, że czas podróżowania się wydłuża. Sprint Bus oferuje bezpośrednie połączenia m.in. do Holandii i Belgii, dzięki którym szybko można dotrzeć na miejsce. Polecamy - http://www.sprintbus.eu/busy-do-holandii/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded