Profile cover photo
Profile photo
Clean World
1 follower
1 follower
About
Posts

Szeroka oferta usług firmy Clean World sprawia, że mamy coraz więcej zadowolonych Klientów. Wśród usług znajdziecie między innymi prace ziemne. Zajmujemy się wykopami, wyrównaniem terenu i innymi. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.cleanworld.pl/uslugi-koparka-uslugi-ladowarka.html . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Nowego Roku zespół firmy http://www.cleanworld.pl/ składa najserdeczniejsze życzenia. Niech ten rok będzie spokojny, radosny i pełen sukcesów. Niech się także spełnią wasze marzenia. Szczęśliwego Nowego Roku.
Photo
Add a comment...

Regularne wywożenie śmieci czy niebezpiecznych odpadów może uchronić przed przedostaniem się groźnych substancji do otoczenia. Nasza firma oferuje pomoc przy przewozie materiałów szkodliwych. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.cleanworld.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także usługi transportowe. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami, którymi jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie przewieźć materiały sypkie czy budowlane. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.cleanworld.pl/uslugi-transportowe.html . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesień to czas porządków w ogrodach i na terenach zielonych. Zbieranie liści, przygotowanie terenu do zimy wymaga wielu prac. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do kontaktu. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.cleanworld.pl/pielegnacja-terenow-zielonych.html . Zapraszamy serdecznie.
Add a comment...

W naszej ofercie znajdziecie także usługi z zakresu prac ziemnych. Posiadamy nowoczesny sprzęt budowlany. Gwarantujemy szybkie i terminowe realizowanie zleceń. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.cleanworld.pl/uslugi-koparka-uslugi-ladowarka.html . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Wywożenie śmieci i innych nieczystości powinno odbywać się regularnie. W wielu miejscach można zobaczyć przepełnione kosze ze śmieciami. Takie sytuacje są niedopuszczalne, ponieważ śmieci są rozrzucane po całej okolicy przez wiatr lub zwierzęta. Jeśli szukacie firmy do współpracy, która zajmie się wywozem śmieci, zachęcamy do kontaktu http://www.cleanworld.pl/ .
Add a comment...

Naszymi Klientami są firmy, przedsiębiorstwa i wspólnoty mieszkaniowe. Wszystkim gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy bezpieczny, sprawny i terminowy wywóz śmieci i nieczystości. Więcej o ofercie możecie przeczytać na stronie http://www.cleanworld.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Wiosna już na dobre zagościła za oknami. Czy wokół was jest czysto i panuje należyty porządek? Jeśli nie, czas się tym zająć. W naszej ofercie http://www.cleanworld.pl/oczyszczanie-lato-zima.html znajdziecie usługi z zakresu sprzątania terenów zielonych i nie tylko. Zapraszamy.
Add a comment...

Wywóz nieczystości płynnych wymaga odpowiedniego sprzętu i samochodu transportowego. W naszej ofercie http://www.cleanworld.pl/ znajdziecie usługi z zakresu wywozu szamba i innych płynów. Posiadamy wszystko, co gwarantuje sprawne i bezpieczne pozbycie się śmieci. Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded