Profile cover photo
Profile photo
Trampki.pl
1 follower -
Trampki.pl - strona o najlepszych butach na świecie. Moda, styl, nowości.
Trampki.pl - strona o najlepszych butach na świecie. Moda, styl, nowości.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
http://trampki.pl/co_wybrac_converse_czy_new_age_,p457.html

Na forach internetowych pojawia się zasadnicze pytanie o trampki. I jest to pytanie związane z ceną.

Czy oplaca się wydać ponad 200-250 zł na Conversy i mieć buty bardzo wysokiej jakości, wygodne, z grubą i mocną gumowa podeszwą i kultowym znaczkiem all stars?

Czy może warto pójść na kompromis i wybrać tańszy polski odpowiednik New Age ( nawiasem mówiąc obie marki produkują sie w Chinach) i zamiast jednej pary na kilka lat mieć 4 pary nowych New Age, które raczej szybciej ulegną zniszczeniu ale za to można mieć np. różne kolory trampek dopasowanych do ubioru i nastroju:) ?

Post has attachment
http://bit.ly/13KJdom
Przez wiele lat istnienia obuwia w rodzaju trampek, doczekały się one wielu hybryd i połączeń. Moda i projektanci wycisnęli z nich naprawdę dużo:) W tym sezonie 2013 prawdopodobne jest, że hitem będą trampki na koturnie, które wchodzą bądź już są w ofercie popularnych sieciówek. 

Zobacz poniżej te najbardziej popularne na przestrzeni lat, a także te najbardziej niezwykłe.

Post has attachment
http://bit.ly/trampkiśmieszne
No tak...Czy jest ktoś chętny do założenia? Hahaha.... Prawdę powiedziawszy każde z poniższych dzieł sztuki wywołuje usmiech na twarzy i pewnie o to w tym wszystkim chodziło. Trampki jako urwisty , porosnięty drzewami klif? Czemu nie:) Zobaczcie kilka ciekawych "wystylizowanych trampek" w tym newsie ale czy niektóre z nich to jeszcze są trampki?! Oceńcie sami:) Prosimy o komentarze.

Post has attachment
http://bit.ly/trampkiwstep
Niezależnie od wieku - jeśli tylko ktoś ma młodzieńczą duszę i preferuje luzacki styl, w trampkach z powodzeniem może chodzić choćby i po 60'tce!

Bo trampki pasują dosłownie do wszystkiego :)... no może to lekka przesada, ale są przecież tacy, którzy zakładają je np do garnituru - jeśli ktoś ma taką fantazję i naprawdę dobrze się w nich czuje, to czemu nie? Dostępne są w tysiącach wzorach, długościach, kolorach - do tego stopnia, że niektóre w ogóle nie przypominają już trampek.

A TY? W jakich trampkach chodzisz? Pochwal się! Dodaj zdjęcie swoich trampków do galerii, oceń i przeczytaj co napiszą o nich inni!
Wait while more posts are being loaded