Profile cover photo
Profile photo
Czysto24.com
2 followers -
Serwis "Czysto24" powstał z potrzeby tych wszystkich z Nas, którzy borykali się problemem wyboru firmy sprzątającej.
Serwis "Czysto24" powstał z potrzeby tych wszystkich z Nas, którzy borykali się problemem wyboru firmy sprzątającej.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
http://czysto24.com/sprzatanie-po-remoncie-warszawa,36,287.html#.WMJ3o38vxfC

Sprzątanie po remoncie Warszawa oraz sprzątanie po budowie Warszawa.


Doświadczony i sprawny serwis wykona dokładne i gruntowne sprzątanie mieszkania lub domu:

sprzątanie po remoncie
sprzątanie po budowie
sprzątanie wykończonego mieszkania, domu
sprzątanie po wymianie instalacji
sprzątanie po malowaniu
mycie okien po remoncie

Post has attachment
Sprzątanie powierzchni biurowych Warszawa

W naszej pracy stosujemy najnowsze technologie połączone z ciągłym używaniem właściwych i normatywnych ilości środków przyjaznych dla środowiska i posiadających wymagane atesty.

Nasz profesjonalny sprzęt, maszyny i środki są produktami najbardziej cenionych producentów takich jak: KIEHL, ZREM, AGS, KARHER, NUMATIC, BOSCH i inne.
Uważamy, że czystość i idealny wygląd pomieszczeń stanowi obecnie jeden z najważniejszych elementów tworzenia wizerunku firmy, a jakość usług i zadowolenie Klientów jest dla nas bezapelacyjnym priorytetem.

Post has attachment
Nie lubisz sprzątać? To tego nie rób

Czy opłaca się zatrudnić pomoc domową? Cóż – w wielu wypadkach nawet bardzo. Jeśli masz duży dom i trudno ci go ogarnąć z powodu obowiązków zawodowych, to nie ma sensu się męczyć. Obecnie stawki na rynku… są naprawdę korzystne – korzystanie z usług sprzątaczki we własnym domu nie jest szczególnie luksusowe. Profesjonalną firmę warto zatrudnić do sprzątania po remoncie – to naprawdę jest bardzo czasochłonne zadanie, na które niekoniecznie możemy mieć siłę, lub ochotę. Warto też rozważyć taką opcję po większej imprezie, którą zorganizowaliśmy w domu. Lepiej jednak pomyśleć o tym w trakcie planowania takiego wydarzenia – każda firma sprzątająca ma swój grafik, i nie zawsze są dostępni. Podsumowując – nie zawsze musimy sobie ze wszystkim radzić sami. Jeśli sprzątanie cię przerasta, zastanów się nad opłacalnością skorzystania z usług firmy sprzątającej.

Post has attachment
Firma sprzątająca z dużym doświadczeniem.


Odkurzanie podłóg, wykładzin i dywanów, mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli, drzwi, parapetów, wyłączników, gniazdek, grzejników

Post has attachment
Oferujmy profesjonalne usługi sprzątania powierzchni biurowych w Warszawie.
Używamy sprawdzonych środków chemicznych oraz zatrudniamy rzetelnych, sprawdzonych pracowników.
Dla każdego Zleceniodawcy dostosowujemy spis czynności, więc zakres prac oraz cennik są rzeczą indywidualną.

Możemy również uprać wykładziny i dywany. Czyścimy meble welurowe oraz czyścimy i konserwujemy meble skórzane.

Możemy podjąć się również drobnych prac konserwatorskich elektrycznych, hydraulicznych i ślusarskich.

Post has attachment
Sprzątanie domu warszawa, mycie okien Warszawa, sprzątanie po remoncie warszawa, sprzątanie mieszkań Warszawa, sprzątaczka, sprzątaczka do mieszkań w Warszawie, sprzątanie mieszkań warszawa, mycie okien Warszawa, sprzątanie po remoncie Warszawa okien Warszawa, kompleksowe sprzątanie warszawa

Sprzątanie mieszkań w Warszawie - firma sprzątająca

Post has attachment
Sprzątanie mieszkań w Warszawie, firma sprzątająca w Warszawie, serwis sprzątający, sprzątanie po wynajmie mieszkania, sprzątanie mieszkań po remoncie


Co nas wyróżnia ?

- DYSKRECJA I POSZANOWANIE PRYWATNOŚCI NASZYCH KLIENTÓW
- SZEROKI ZAKRES USŁUG SPRZĄTANIE WARSZAWA
- DOŚWIADCZONA KADRA CO PRZEKŁADA SIĘ NA DOKŁADNOŚĆ I PEDANTERIĘ TYLKO POLSKI PERSONEL
- WYSOKA KULTURA OSOBISTA
- SPRAWDZONE ŚRODKI I PROFESJONALNY SPRZĘT
- UBEZPIECZENIE OC
- ZAUFANIE KLIENTÓW

Post has attachment
sprzątanie wspólnot mieszkaniowych warszawa

Wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości z Warszawy i okolic proponujemy usługę utrzymania czystości części wspólnych. Harmonogram wykonywania prac omawiamy z każdym administratorem nieruchomości indywidualnie.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych obejmuje dbanie o porządek wewnątrz budynków oraz na zewnątrz, na terenach zielonych, chodnikach i miejscach parkingowych. Proponujemy całoroczną obsługę wspólnot mieszkaniowych i osiedli zapewniając czystość i porządek.
W okresie wiosenno-letnim dbamy o tereny zielone, zajmiemy się trawnikami oraz rosnącymi kwiatami i krzewami. W okresie zimowym zapewniamy odśnieżanie chodników, dróg dojazdowych, parkingów.

Post has attachment
W większości przypadków, kiedy wspólnota mieszkaniowa liczy sobie kilka bloków, są jakieś wspólne tereny zielone, chodniki, klatki to konieczne jest wynajęcie osoby, która będzie się zajmowała troską o czystość i odpowiedni wygląd tej przestrzeni.

Jak wiadomo sprzątanie klatek schodowych nie jest czymś bardzo trudnym, jednak jest to działanie, które musi być powtarzane regularnie, przynajmniej co dwa lub trzy dni.

Konieczne jest także utrzymanie porządku we wspólnotach mieszkaniowych na zewnątrz - czasami ma to być koszenie trawy innym razem zamiatanie chodnika albo posypywanie go solą, kiedy nadejdą mrozy. Dobrze jest tego typu prace zlecić jednej osobie, dzięki temu będzie można liczyć na to, że wszystko wygląda estetycznie oraz jest bezpiecznie.

Jest to na pewno o wiele lepsze rozwiązanie niż organizowanie np. dyżurów sąsiedzkich i zastanawianie się, kto kiedy i gdzie ma posprzątać albo skosić trawę lub zająć się posypaniem solą oblodzonego chodnika.

Post has attachment
Oferujemy profesjonalne sprzątanie domów. Zapewniamy schludny i czysty dom. Z odzyskanym wolnym czasem, zrobisz co zechcesz. Przygotujemy również domy pod wynajem. Przyjmujemy zlecenia stałe oraz jednorazowe. Zapewniamy krótkie terminy
Wait while more posts are being loaded