Profile cover photo
Profile photo
هات تپ | پیشگام صنعت ابزار
3 followers
3 followers
About
Posts

عملیات هات‌تپ روی خط لوله به ضخامت 40 میلیمتر

عملیات هات‌تپ روی یکی از خطوط لوله 40 میلیمتری مجتمع پتروشیمی کرمانشاه یا وجود دشواری‌ها و پیچیدگی‌ها، با موفقیت به پایان رسید. پرسنل هات‌تپ شرکت پیشگام صنعت ابزار، پیش از انجام عملیات که عبارت بود از انشعاب‌گیری گرم 12 اینچ روی خط لوله 18 اینچی حاوی سیال گاز، محاسبات و پیش‌بینی‌های لازم جهت انجام بدون وقفه عملیات هات‌تپ را انجام داده و عملیات را با تمام دشواری‌ها با موفقیت به پایان رساندند.
نکته آن‌که جنس لوله، استنلس استیل، بر دشواری‌های کار برش می‌افزود و از این رو انتخاب قطعات و ابزارهای لازم جهت انجام هات‌تپ خود بخشی مهم از آمادگی‌های پیش‌عملیاتی را تشکیل می‌داد.
این عملیات بدلیل ضخامت و جنس لوله، به نوبه‌ی خود یک دستاورد جدید برای شرکت پیشگام صنعت ابزار محسوب می‌شود که توان فنی، علمی و عملیاتی این شرکت در زمینه‌ی هات‌تپ را سنجیده و ارتقا داد. از این‌رو، با استفاده از تجارب حاصل از این عملیات، شرکت پیشگام صنعت ابزار آمادگی خود برای انجام عملیات‌های دشوار روی خطوط لوله استنلس استیل با چنین ضخامتی را به کارفرمایان محترم اعلام می‌دارد.
Add a comment...

Post has attachment

زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.
مرجع:http://pishgamhottap.com
Add a comment...

Post has attachment
شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ... گواه روشنی بر این اعتماد است. افزایش فضای کارخانه ای و تجهیزات کارگاهی، سبب شد که نام این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات خطوط لوله مانند اتصالات و فلنج ها به سرعت بر سر زبان ها جاری شود. بهره گیری از دستگاه ها و ماشین آلات کمپانی میراژ (Mirage) انگلستان، یکی از معروف ترین سازندگان تجهیزات خطوط لوله در جهان، ما را نسبت به کیفیت این محصولات مطمئن نمود. بنابراین افزایش مراودات تجاری با این شرکت در نهایت منجر به این شد که پیشگام صنعت ابزار، وظیفه و نمایندگی فروش محصولات شرکت میراژ را بر عهده گیرد. در ابتدا حوزه فهالیت این شرکت تنها در زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی خلاصه می شد اما نتایج متحیر کننده کاری ما سبب شد که به تدریج به صنایع دیگر مانند صنایع نیروگاهی، صنایع سیم، تصفیه آب و ... نیز ورود کنیم. این گسترش در نتیجه ارزش های اساسی این شرکت بود: ایمنی، کیفیت و تعهد. با پشتوانه تجربه ارزشمند و زمینه علمی و مهندسی قوی، پیشگام صنعت ابزار به زودی به عنوان اولین انتخاب صنایع مختلف در زمینه های تامین مواد اولیه و تجهیزات، تعمیرات خطوط لوله، هات تپ و انسداد خط و تعمیرات بتن خواهد به شمار خواهد آمد.
پیشگام صنعت ابزار همیشه توجهی ویژه به مواردی دارد که سبب رضایت و خشنودی کارفرما است. به همین دلیل به محض ورود به هر صنعتی به سرعت جایگاه عالی خود را احراز می کند. بهره گیری از تمامی منابع و توانایی های بالقوه سبب شده است که ما به سرعت تخصص خود و به تبع آن صنایع تحت حیطه تخصص را افزایش دهیم. در طی سال های گذشته، ما تجربیات بسیار زیادی در صنایع مختلف داشتیم مانند:
خطوط تولید و انتقال نفت و گاز
صنایع پتروشیمی
صنایع تولید سیمان
صنایع فولادسازی
صنایع تصفیه آب
صنایع نیروگاهی
صنایع تولید خودرو
برای اطلاعات بیشتر از سایت شرکت دیدن فرمایید.http://www.hottapco.ir/
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded