Profile cover photo
Profile photo
Chęciński Jerzy. Klinika chirurgii plastycznej
4 followers
4 followers
About
Chęciński Jerzy. Klinika chirurgii plastycznej's posts

Post has attachment
Kolagen typu I jest stosowany w zabiegach medycyny estetycznej w celu rewitalizacji skóry twarzy, ramion oraz dłoni, a także redukcji rozstępów. Wykorzystywany przez nas preparat służy również poprawie elastyczności i kolorytu skóry. Bliższe informacje znajdziecie na stronie: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/anti-ageing.html.
Photo

Post has attachment
Klinika doktora Chęcińskiego gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie operacji powiększania i pomniejszania, a także rekonstrukcji piersi. Do naszej placówki medycznej zgłaszają się też kobiety, dla których utrapieniem jest dysproporcja w rozmiarze biustu. Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi eksperta: https://vimeo.com/193779628.

Post has attachment
Naszą specjalnością jest chirurgia plastyczna twarzy, sylwetki oraz piersi. Wykonujemy takie zabiegi, jak m.in. korekta czubka nosa czy plastyka zwiniętych uszu. Pełen zakres usług, zamieściliśmy na stronie: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-twarzy.html.
Photo

Post has attachment
Wybierając chirurga plastyka warto mieć na uwadze jego doświadczenie zawodowe i rekomendacje dotychczasowych pacjentów oraz specjalistów związanych z branżą. Doktor Chęciński wykonał z powodzeniem ponad 17 tysięcy zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Więcej o dokonaniach tego lekarza, przeczytacie na stronie: http://www.drchecinski.pl/dr-j-checinski.html.
Photo

Post has attachment
Współcześni mężczyźni coraz bardziej dbają o swoją urodę. Panom, którzy borykają się z problemem łysienia, polecamy zabieg mezoterapii. Dodatkowe informacje na ten temat, zamieściliśmy na blogu: http://www.drchecinski.pl/blog/mezoterapia-zabieg-dla-mezczyzn.html/.
Photo

Post has attachment
Jesteś ciekawy na czym polega zabieg liposukcji? A może chcesz dowiedzieć się jak wygląda korekta uszu u dzieci? Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi doktora Chęcińskiego, doświadczonego chirurga plastyka: http://www.drchecinski.pl/filmy-chirurgia-plastyczna.html.
Photo

Post has attachment
Klinika chirurgii plastycznej doktora Chęcińskiego z wykonuje zabiegi, dzięki którym będziecie mogli cieszyć się wymarzoną sylwetką! Naszą specjalnością jest m.in. ginekomastia, odsysanie tkanki tłuszczowej oraz lipofilling. Efekty takich zabiegów, możecie sprawdzić za pośrednictwem naszej witryny: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-sylwetki/lipofilling.html.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcesz pozbyć się płytkich zmarszczek lub drobnych przebarwień, to efekty mogą przynieść peelingi. Osobom, które mają poważniejsze problemy z cerą polecamy zabiegi takie, jak mezoterapia osoczem, a także zastosowanie wypełniaczy. Więcej o nowoczesnej medycynie estetycznej na naszej stronie: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/anti-ageing/wypelniacze-fillery.html.
Photo

Post has attachment
Opadające powieki, garbaty nos, asymetryczne piersi lub nieproporcjonalnie rozłożona tkanka tłuszczowa – wszystkie te problemy nie stanowią już szczególnego wyzwania dla współczesnej chirurgii plastycznej. Nasza klinika wykonuje też zabiegi zmniejszania uszu, podnoszenia brwi, a także usuwania tatuaży. Osoby zainteresowane liposukcją, zachęcamy do zapoznania się z materiałem audiowizualnym: https://vimeo.com/193682135.
Photo

Post has attachment
Nasza klinika chirurgii plastycznej od lat z powodzeniem wykonuje zabiegi rekonstrukcji oraz modelowania piersi. Jeżeli pragniesz, aby Twój biust zyskał ładniejszy kształt, to implanty nie są koniecznością – obecnie lekarze stosują metody bezoperacyjne. Pragniemy podkreślić, że doktor Chęciński należy do wąskiego grona lekarzy, posiadających certyfikat Master Class w stosowaniu wypełniacza: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-piersi/modelowanie-biustu.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded