Profile cover photo
Profile photo
Chęciński Jerzy. Klinika chirurgii plastycznej
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Poza tym, że w klinice Chęciński świadczone są usługi z zakresu chirurgii estetycznej to niesiemy pomoc dla osób z niechcianą pamiątką na skórze. Jeśli zatem posiadasz tatuaż, który uważasz za błąd młodości, nie był on przemyślaną decyzją, bądź tak po prostu go już nie chcesz to skontaktuj się z naszą kliniką. Nasi specjaliści podejmą się zabiegu usunięcia tatuażu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. http://drchecinski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękne piersi są prawdziwą ozdobą kobiety i atrybutem kobiecości. Co w przypadku, kiedy wygląd i wielkość Twoich Cię nie zadowala? Koniecznie skontaktuj się z kliniką Chęciński! Doświadczenie nabyte przez lata pracy w zawodzie nauczyło nas jak delikatnie obchodzić się z pacjentkami, które dotyka taki problem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że może to być krępująca sytuacja, dlatego stres w gabinecie obniżamy do minimum! Przyjdź na konsultację, a jeśli będzie to medycznie możliwe dopasujemy odpowiedni implant. http://drchecinski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach chirurgii plastycznej twarzy zajmujemy się plastyką uszu. Wykonujemy zabiegi rekonstrukcji małżowiny usznej, plastykę odstających uszu czy też zabiegi mające na celu zmniejszenie uszu. Jeżeli zatem nie są Państwo zadowoleni z wielkości lub kształtu swoich uszu, jeśli przeszkadza Wam ich asymetria, zapraszamy na konsultację do kliniki doktora Jerzego Chęcińskiego w Warszawie: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-twarzy/plastyka-odstajacych-uszu.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okazuje się, że wiele kobiet nie jest zadowolonych z tego, jak wygląda ich biust. Najczęstszym problemem, który rodzi najwięcej kompleksów u Pań jest zbyt mały rozmiar biustu lub jego asymetria. Zdarza się, że Panie narzekają też na dolegliwości zdrowotne z powodu nieproporcjonalnie dużego biustu. W naszej klinice Panie mogą poddać się zabiegom chirurgii plastycznej piersi – zarówno ich powiększeniu, zmniejszeniu, jak i modelowaniu. Więcej informacji na temat plastyki piersi udostępniamy na stronie: http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-piersi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planują Państwo poddać się zabiegowi medycy estetycznej? Z pewnością szukacie profesjonalnego lekarza specjalizującego się w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej, najlepiej takiego, który posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jeżeli tak, zapraszamy do Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej doktora Jerzego Chęcińskiego w Warszawie. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.drchecinski.pl/dr-j-checinski.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej klinice wykonujemy między innymi zabiegi z zakresu plastyki brzucha, piersi czy plastyki powiek zarówno górnych, jak i dolnych. Zajmujemy się również korekcją nosa, liposukcją ud czy liftingiem twarzy. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć zdjęcia, które prezentują efekty przed i po zabiegach. Zachęcamy do zapoznania się z galerią: http://www.drchecinski.pl/przed-i-po.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niedługo Dzień Matki! Życzymy wszystkim Mamom dużo radości i miłości. Bądźcie spokojne i szczęśliwe! Pragniemy Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście! Bez Was świat byłby bardzo ponury!
http://www.drchecinski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz zmienić jakiś szczegół na swojej twarzy? Odmienić wygląd? Zapraszamy na zabiegi do naszej Kliniki. Nasza oferta jest bardzo urozmaicona. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej strony internetowej! Szczegółowe informacje na http://www.drchecinski.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna-twarzy.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej klinice poczujesz się maksymalnie komfortowo. Jesteśmy profesjonalistami, tutaj otrzymasz solidną i rzetelną wiedzę na temat zabiegów plastycznych. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami! http://www.drchecinski.pl/klinika.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz tatuaż, który już Ci się znudził? Kojarzy Ci się z nieprzyjemnymi chwilami w życiu lub po prostu przestał wyglądać ładnie? Przypominamy, że jest szansa na chirurgiczne usuwanie tatuażu. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej!
http://www.drchecinski.pl/blog/116-czy-warto-zdecydowa%C4%87-si%C4%99-na-chirurgiczne-usuwanie-tatua%C5%BCu.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded