Profile cover photo
Profile photo
Milan Jána
20 followers -
Průvodce, cestovatel, dobrodruh a člověk
Průvodce, cestovatel, dobrodruh a člověk

20 followers
About
Milan Jána's posts

Post has attachment
Letošní expedice do Gruzie před pár dny začala. Momentálně se poflakuju někde kolem Tbilisi. Na obrázku je futuristický moderní most pro pěší přes řeku Mtkvari. 
Photo

Post has attachment
Před pár dny jsem po více než měsíci vrátil z úžasného portugalského ostrova Madeira. Tož přikládám aspoň jednu ilustrační fotku ...
Photo

Post has attachment
Subtropické pralesy, vodopády, nádherné hory, levády a horské tunely, krásné rozkvetlé zahrady, rozervané útesy nad břehy Atlantiku, koloniální památky i vynikající silná vína a sladké likéry ... to všechno je Madeira! A nejen to, ale mnohem, mnohem víc. Pojeďte ji poznat a užít si nejkrásnější jednodenní výlety nalehko na tomto portugalském ostrově. Nabízím poslední volná místa! Více zjistíte na:
http://www.tulaknacestach.cz/Madeira.html#jednodenky
Photo

Post has attachment
Podívejte se na toto krátké video s prezentační nabídkou mých průvodcovských služeb

Post has attachment
Pojeďte si užít jarní pohodový pobyt na Madeiře a poznejte na vlastní oči barvy a chutě slavného Květinového festivalu. Nabízím několik posledních volných míst.

Více zjistíte na: http://www.tulaknacestach.cz/Madeira.html#festival
Photo

Post has attachment
Už je to sice nějaký ten pátek, co tohle interview se mnou natočili, ale koukat se na to dá stále .... 

Post has attachment
Medvědi možná ještě mají zimní spánek, ale už je čas myslet na jaro. Nabízím několik posledních volných míst na jarní turistické výpravě na kanárský ostrov Tenerife, v termínu 5.4. - 16.4. 2017. Tož moc dlouho neváhejte a pojeďte skoncovat se zimou! Více se dozvíte na: http://www.tulaknacestach.cz/Kanarske-ostrovy57.html#tenerife_the_best_of
Photo

Post has attachment
Mrkněte se na nové prezentační video z fotek k cestovatelské přednášce o Kubě.

Post has attachment
Na poslední chvíli byla domluvena cestovatelská přednáška o Kubě - krásce Karibiku. Uskuteční se již tento čtvrtek 23. února 2017 poblíž Hradce Králové, v obci Kratonohy č. 31, v sále hostince U kaštanu. Začátek od 18:00 hod.

Více také na: http://www.tulaknacestach.cz/Nejblizsi-domluvene-besedy.html

Budete-li někde poblíž, přijďte se podívat! 
Photo

Post has attachment
Přeju vám pohodové prožití vánočních svátků, bujarou oslavu Silvestra a vždy tu správnou stezku pod nohama po celý rok 2017.
Photo
Wait while more posts are being loaded