Profile cover photo
Profile photo
Pro Agricola Sp. z o.o.
About
Pro Agricola Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Na naszej stronie http://www.portalhodowcy.pl/ znajdziecie aktualne ceny skupu drobiu, żywca wieprzowego oraz mleka i wielu innych. Staramy się podawać wam najświeższe informacje. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszego portalu.

Post has attachment
Ptasia Grypa za każdym razem jest zagrożeniem dla zwierząt i całej hodowli. Według najświeższych informacji wynika, że w Polsce wystąpiło 65 ognisk ptasiej grypy u drobiu hodowlanego oraz 59 przypadków wirusa HPAI u ptaków dzikich. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.portalhodowcy.pl/ . 
Photo

Post has attachment
W najbliższych dniach w Kielcach odbędzie się ważne wydarzenie rolnicze Agrotech 2017. Zachęcamy do wybrania się tam wszystkich zainteresowanych techniką rolniczą. Na targach ma pojawić się minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Zajrzyjcie na stronę internetową http://www.portalhodowcy.pl/.

Post has attachment
Wydawaniem czasopism i książek zajmujemy się już od ponad 20 lat. W naszych pozycjach znajdziecie wiele praktycznych porad dla hodowców. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://www.portalhodowcy.pl/o-nas. Zapraszamy.

Post has attachment
Jedną z korzyści zamówienia prenumeraty jest dostęp do artykułów archiwalnych. Warto zamówić prenumeratę. Informacje na temat oferty znajdziecie na stronie internetowej http://www.portalhodowcy.pl/sklep/kategoria/14-prenumeraty. Zapraszamy.

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.portalhodowcy.pl/kupie-sprzedam znajdują się ogłoszenia dla hodowców. Umieszczamy tam informacje dotyczące sprzedaży i zakupu środków do produkcji rolnej. Warto tu regularnie zaglądać. Zapraszamy.

Zajmujesz się hodowlą świń? W naszej ofercie znajdziesz bardzo przydatne pozycje. Oferujemy poradniki: “Vademecum chorób świń”, “O rozrodzie świń i nie tylko”. Opisy produktów umieściliśmy na stronach: http://www.portalhodowcy.pl/sklep/produkt/10-vademecum-chorob-swin, http://www.portalhodowcy.pl/sklep/produkt/11-o-rozrodzie-swin-i-nie-tylko. Zapraszamy.

Post has attachment
Warto zdecydować się na prenumeratę roczną. Dla zamawiających nasze czasopisma mamy atrakcyjne gratisy. Z ofertą na prenumeraty możecie się zapoznać na stronie internetowej http://www.portalhodowcy.pl/sklep/kategoria/14-prenumeraty. Zapraszamy wszystkich.
Photo

Nasze produkty znajdziecie na stronie internetowej http://www.portalhodowcy.pl/produkty. Zamówicie tam prenumeraty, katalogi, poradniki i inne. Warto się zapoznać z wydawanymi przez nas pozycjami. Oferujemy atrakcyjne ceny.

Post has attachment
Nasza strona internetowa to bogate źródło informacje. Przekazujemy ważne informacje dla hodowców np. o cenach skupu kurcząt czy prosiąt. Warto regularnie zaglądać na naszą stronę. Zapraszamy na http://www.portalhodowcy.pl/.
Wait while more posts are being loaded