Profile cover photo
Profile photo
RAY DIVING
24 followers -
Kurzy potápění a potápěčská safari: Chorvatsko, Egypt, Bali, Mexiko, JAR, Galapágy, Kokosové ostrovy, Maledivy, Norsko, žraloci, freediving...
Kurzy potápění a potápěčská safari: Chorvatsko, Egypt, Bali, Mexiko, JAR, Galapágy, Kokosové ostrovy, Maledivy, Norsko, žraloci, freediving...

24 followers
About
Posts

Post has attachment
Potápěčský kurzík OWD z minulého týdne Praha - Egypt (safárko). Aktuální přednosti Egypta - málo potápěčů, čistá voda a egyptská posádka si váží práce... :) 

Post has attachment
Základní potápěčský kurz pro potápění se vzduchovým přístrojem do maximální hloubky 18 metrů. Kurz se skládá z teorie – 10 hodin, praxe na bazénu – 4 hodiny a praxe ve volné vodě – 4 ponory.
Cena: 7 900,- Kč

Post has attachment
Súdán 2014
 RAY DIVING pořádá na luxusní jachtě ANDROMEDA *** potápěčské safari do nejkrásnějších oblastí Rudého moře - Súdán – hluboký jih. Máme posledních 5 volných míst, tak neváhejte...
 Termín: 20. – 29. dubna 2014
 Cena: 63 900,- Kč
 
http://www.raydiving.com/sudan/sudan.html

Post has attachment
Setkání potápěčů a přátel...
 Rádi bychom Vás pozvali na setkání v předvánočním čase. Zajistili jsme salonek, který by nám měl nabídnout oddělené a klidné prostředí pro naše setkání. Salonek je vybaven možností promítání na LCD monitoru, tak budete moci shlédnout nová videa z našich cest za potápěním. Také bych Vás rád seznámil s plánem potápění pro rok 2014.
Těšíme se na viděnou..
 
Místo komání: hotel Stein u Chebu
 Termín: 14.12.2013 od 19,00hod.

Post has attachment

Žije! volal potápěč, když objevil muže v potopené lodi
 
Záběry z kamery na helmě potápěče ukazují šok z nalezení živého muže ve vraku lodi. Nigerijský kuchař strávil v hloubce několika desítek metrů přes dva dny. Přežil ve vzduchové kapse uvnitř ztroskotané lodi a nakonec se dočkal pomoci.

http://video.idnes.cz/?c=A131203_152857_tv-zpravy_mku&idVideo=V131203_151833_tv-zpravy_mku

Post has attachment
Pravidelná potápěčská setkání v bazénu Holešovicích

Přijďte udělat něco pro své zdraví, ať jste v dobré kondici a oživit si vaše potápěčské zkušenosti!
Ti z vás, kteří chtějí navštěvovat kurz plavání s ABC (maska, ploutve a šnorchl), mají možnost pravidelně docházet na bazén každou neděli od 19:00 do 20:30 hod. (celkem 28x během zimy a jara). Vaši rodinní příslušníci a kamarádi jsou také vítáni.

Zahájení kurzu: 20.10.2013
Cena kurzu: 3 162,- Kč

http://www.raydiving.com/bazen.html

Post has attachment
Nové video SOUTH AFRICA - KAPSKO - KRUGER PARK
Expedice RAY DIVING do Jihoafrické republiky

Kamera a střih: Karel Zámečník Dageron      

Post has attachment
GREAT WHITE - SOUTH AFRICA
Expedice RAY DIVING do Jihoafrické republiky se vydařila - měli jsme možnost pozorovat velkého bílého žraloka v jeho přirozeném prostředí. A tento nevšední zážitek Vám teď přinášíme…

http://www.raydiving.com/video/jar2013_video.html

Post has attachment

Post has attachment
Speciální potápěčské safari v Egyptě - vraky potopených lodí v Suezském průplavu
Na své si přijdou milovníci vrakového potápění, jak se říká „Ti co se rádi potápí na železo…“ To znamená, že při klasickém safari při severní vrakové cestě se podíváme na známé vraky lodí včetně vraku SS Thistelgorm a pro milovníky ryb národní park Ras Mohamed (v září je nejvíce zarybněn). Ale na dva potápěčské dny (6 – 8 ponorů) pojedeme do Suezu na nové vraky. Lokality nejsou náročné a hluboké vhodné i pro začátečníky, však na provedení potápěčského kurzu AOWD a NITROX jak stvořené.

Termín: 1. – 8. září 2013
Cena: 26.900,-Kč

http://www.raydiving.com/egypt/egypt_safari_northsafari.html
Wait while more posts are being loaded