Profile cover photo
Profile photo
Ingress Resistance Wielkopolska
121 followers -
Świat nie jest tym, czym się wydaje.
Świat nie jest tym, czym się wydaje.

121 followers
About
Posts

Post has attachment
dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą (są tacy?)

#IngressPrime jest tak kiepski jak przewidywaliśmy, na szczęście póki co można korzystać ze starego skanera - co prawda jest on pod nową nazwą, ale dzięki temu może być zainstalowany równolegle z najnowszym paszkwilem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.ingress.prime.qa
Add a comment...

Post has attachment
#WuchtaWiaryTeam oficjalnie czy nie, wielką ekipą czy też w małych grupkach, w jedno miejsce czy w kilka - nie ma to dla nas znaczenia. mundury polowe i tak muszą być!

#RecursionPrime startuje już za 3 dni!
Photo
Add a comment...

już w drugiej połowie października startują kolejne anomalie!

tym razem #WuchtaWiaryTeam próbuje nowego podejścia. nieco zmęczeni i zirytowani obecną strategią, formułą przygotowań, organizacji i samego przebiegu anomalii zdecydowaliśmy, że w najbliższej serii udział weźmiemy jako wolni agenci i agentki. dokonamy jedynie rejestracji "oficjalniej" - w Niantic, pominiemy natomiast rejestrację frakcyjną, a więc i przydzielanie do zespołów. kolejne imprezy potraktujemy więc bardziej rekreacyjnie.

dzięki temu bez problemu możemy zbudować mniejsze grupki i pojawić się na większej liczbie imprez :)

dlatego też, wszystko wskazuje na to, iż 20 października zawalczymy w Brnie oraz Frankfurcie, a 17 listopada pojawimy się w Barcelonie!

przyszłość pokaże, czy wrócimy do poprzedniej formy, a póki co - do zobaczenia na #RecursionPrime!

#fb
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
28 lipca 2018 historia zatoczy koło!
w Warszawie - mieście, w którym kilka lat temu podczas #13Magnus nieoficjalnie powstała nasza #WuchtaWiaryTeam, będzie miała miejsce kolejna anomalia.

choć nazwa serii nie jest jeszcze znana, wiemy już, że Warszawa będzie Primary Site!

rejestrujcie się już dziś na http://register.warsaw.willbe.blue

PS. przepraszamy za małe zamieszanie i znikające posty - wystąpiły drobne problemy techniczne z poprzednią grafiką, konieczna była podmiana ;)

#fb
Photo
Add a comment...

Post has attachment
tym razem #WuchtaWiaryTeam reprezentowana jest tylko przez Rahszasa i p33j4y'a ale nie znaczy to, że drużyna jest mała! zasililiśmy szeregi kilkunastoosobowej drużyny złożonej z agentów z całego świata! jest Grecja, Niemcy, Japonia.. lada moment zaczynamy!
#EXO5 #Madrid
Photo
Add a comment...

Post has attachment
jest dobrze!
część naszej drużyny wraca już do Poznania, większość została w Niemczech i czeka na #MissionDay, ale śmiało możemy powiedzieć, że znowu sprawdziło się hasło "gdzie #WuchtaWiaryTeam tam zwycięstwo!"
z punktacją 213.53 do 86.47 anomalię #EXO5 w Berlinie wygrało Resistance! Smerfy rozgromiły Zielonych również w Zagrzebiu i Belfaście, w wyniku czego prowadzimy w całej serii 5:3! trzeba jednak pamiętać, że to tylko pierwsze bitwy, wojna wciąż trwa, nasza kolejna potyczka, w bardzo okrojonym składzie już za miesiąc w Madrycie.

na screenie linkstar, którego spontanicznie utworzyliśmy w przydzielonym nam rejonie - w trzeciej, ostatniej fazie anomalii, kiedy to właśnie linki były liczone do punktacji. biorąc pod uwagę fakt, iż z oficjalnymi linkstarami były problemy, mamy spory powód do dumy!
Photo
Add a comment...

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ! #Niantic zmieniło zdanie! obie frakcje za dzisiejszą bitwę w Szczecinie otrzymują... po 0.5pkt... nie jest to do końca satysfakcjonujące rozwiązanie, ale lepsza świadomość wywalczenia remisu niż przekreślenie całego dnia i przerzucenie odpowiedzialności za punktację na inne miejscówki. "dziękujemy" ;)
Add a comment...

Post has attachment
i już po wszystkim ;) jutro #MissionDay, na którym zostaje cześć z nas. ze Szczecina wracamy z tarczą, ale... nie możemy powiedzieć, że wygraliśmy. różnica w punktach była minimalna (na korzyść resistance!), lecz nie dlatego wynik wciąż jest niejasny. jeden z zielonych targetów w trakcie fazy shardowej... zmienił swój kolor (nie, nie chodzi o przejęcie portalu. targety przypisane do frakcji są "na sztywno" i punktują na rzecz tej właśnie frakcji, niezależnie od właściciela wstawionych rezonatorów). skutkiem tego była utrata części punktów przez Oświeconych (nie wnikamy w szczegóły). #Niantic zdecydował, że reprezentanci obu frakcji wybiorą "miasta reprezentujące" z puli miejsc biorących udział w serii anomalii 23 września. od punktacji "miast reprezentujących" zależeć będą dodatkowe punkty przekazane Szczecinowi i decydujące o wyniku dzisiejszej rozgrywki. smutne, że ponad tysiąc agentów i agentek z obu frakcji walczyło dziś po to, by o wyniku tej potyczki zdecydowało inne miejsce.. cóż.. nam i tak się podobało. nowa formuła anomalii (3 fazy: klastrowa, shardowa, budowa pól) zdecydowanie ożywiła nudnawą ostatnio walkę. nasz następny cel już niedługo: 4. listopada, Berlin!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
po ponad półrocznej przerwie powróciły anomalie, a wraz z nimi #WuchtaWiaryTeam! trwa briefing dla Team Leaderów jednego z sektorów. #13MagnusReawakens w Szczecinie zacznie się już za moment!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded