Profile cover photo
Profile photo
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY SZCZELINEX KAZIMIERZ GAWRON
About
Posts

Post has attachment
Tworzywa konstrukcyjne to wyroby, które także mogą Państwo nabyć w naszej ofercie. Posiadamy między innymi poliwęglan komorowy, który znajduje zastosowanie jako materiał do wykonywania zadaszeń czy ścianek działowych. Doskonale sprawdza się także w roli przeszkleń w cieplarniach. Sprawdźcie pozostałe tworzywa: http://www.szczelinex.pl/katalog/36-tworzywa-konstrukcyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród węży gumowych i PCW mogą Państwo znaleźć u nas także węże do paliwa oraz gazu płynnego. Są to lekkie i elastyczne wyroby, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe. Dzięki temu niezawodnie służą na stacjach paliw. W sprzedaży posiadamy także węże innego przeznaczenia np. do gaśnic czy środków ochrony roślin. Wszystkie z nich znajdą Państwo na stronie: http://www.szczelinex.pl/katalog/39-weze-gumowe-i-pcw.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy bezazbestowe uszczelnienia techniczne, materiały termoizolacyjne oraz materiały powroźnicze. Mogą Państwo być pewni, że zakupione u nas produkty odznaczają się wysoką jakością oraz dobrą ceną. Na stronie internetowej dostępny jest kompletny katalog naszych produktów, do zapoznania z którym serdecznie Państwa zachęcamy: http://www.szczelinex.pl/katalog.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie uniwersalnych materiałów do uszczelniania? Polecamy przyjrzeć się skręcanemu sznurowi z przędzy szklanej. Dzięki możliwości łatwego rozkręcania średnicę sznura można w prosty i szybki sposób dopasować do indywidualnych potrzeb, a przy tym pozostaje on bardzo wytrzymały i odporny na rozciąganie. Więcej szczegółów na jego temat udostępniamy na stronie: http://www.szczelinex.pl/katalog/32-uszczelnienia-skrecane/248-sznur-szklany-skrecany.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubicie być na bieżąco? Chcecie wiedzieć, jakie nowości pojawiły się w ofercie firmy Szczelinex? Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej: http://www.szczelinex.pl/aktualnosci. Dowiecie się stamtąd o wszelkich nowościach oraz zmianach dotyczących naszej firmy. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że filc jest jednym z najstarszych materiałów włókienniczych? Obecnie, tak jak i dawniej, filc jest szeroko wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu, także w branży technicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo filc podkładkowy i uszczelkowy w różnych kolorach, a także filc polerski. http://www.szczelinex.pl/katalog/44-filc-techniczny
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadają Państwo pytania dotyczące naszej oferty? Chcielibyście uzyskać dodatkowe informacje na temat wyrobów powroźniczych lub termoizolacyjnych? Zachęcamy do kontaktu! Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz udzielą szczegółowych informacji na temat produktów dostępnych w naszym asortymencie. http://www.szczelinex.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok szczeliw plecionych, wyrobów gumowych oraz bogatego wyboru taśm i tkanin, oferujemy Państwu także tworzywa konstrukcyjne. Otrzymacie u nas między innymi poliwęglan komorowy, poliamid czy plexi. Szczegółowe informacje na temat każdego z tych tworzyw sztucznych znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.szczelinex.pl/katalog/36-tworzywa-konstrukcyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat szczeliw plecionych? Interesuje Państwa zastosowanie lin jutowych? A może chcielibyście poznać wszystkie różnice między wężami PCV, a wężami gumowymi? Zachęcamy do lektury naszego bloga, na którym zamieszczamy wiele ciekawych artykułów dotyczących materiałów termoizolacyjnych, powroźniczych oraz uszczelnień technicznych: http://www.szczelinex.pl/blog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczeliwo plecione z przędzy bawełnianej, impregnowane z dodatkiem grafitu to produkty, które z chęcią Państwo polecimy. Można je znaleźć na naszej stronie internetowej wraz z dostępną pełną specyfikację techniczną. http://www.szczelinex.pl/katalog/30-szczeliwa-termoizolacyjne/336-szczeliwo-szklane-suche
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded